Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 11:41, Lord Andre 1 napisał:

A moze byś się troche wysiylił i napisał kim grasz.?
Jak strażnikiem to Ciężka zbroja strażnika do kupienia w gróniczej dolinie w zamku.
Mag jak zostaniesz magiem ognia to szata maga ognia nie ma nic lepszego i jeszcze zbroja
wodnego kręgu.


jestem najemnikiem ale należę do wodnego kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuris ma bo kupiłem od niego w 1 rozdziale, ma ktoś jeszcze w Khorinis bo zanim skończyłem 1 rozdział to miałem dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym gdybaniem, takie pytanie zadaj twórcom, widocznie tak miało być? A może zostali zaskoczeni w nocy przez pełzacze? różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:13, 143872 napisał:

Daj sobie spokój z tym gdybaniem, takie pytanie zadaj twórcom, widocznie tak miało być?
A może zostali zaskoczeni w nocy przez pełzacze? różnie bywa.

W nocy?? Przecież cały czas wydobywają a w jaskini są pochodnie. Nie było ich tam nawet tak wiele. Rozumiem skazańcy mogli polec ale rycerze i paladyni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 13:13, mlynar911 napisał:

W nocy?? Przecież cały czas wydobywają a w jaskini są pochodnie. Nie było ich tam nawet
tak wiele. Rozumiem skazańcy mogli polec ale rycerze i paladyni ??


Widocznie grupa która ich napadła była niezwykle silna,w szeregi rycerzy mogla też wkraść się panika,strach spowodowany wydobywaniem rudy na tak nieprzyjaznym terenie jak Górnicza Dolina w otoczeniu orków i dzikich bestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:17, raven91 napisał:


> W nocy?? Przecież cały czas wydobywają a w jaskini są pochodnie. Nie było ich tam
nawet
> tak wiele. Rozumiem skazańcy mogli polec ale rycerze i paladyni ??

Widocznie grupa która ich napadła była niezwykle silna,w szeregi rycerzy mogla też wkraść
się panika,strach spowodowany wydobywaniem rudy na tak nieprzyjaznym terenie jak Górnicza
Dolina w otoczeniu orków i dzikich bestii.

Strach?? Hmm wyjaśnia wszystko strach w szeregach skazańców. Bo przecież wiadomo ,że słudzy Innosa są opanowani. Chociaż to mógłby być jeden z powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u kogo wegdług was najlepiej terminować? Bo do tej pory jak grałem zawsze terminowałem u Bospera, ateraz mam dylemat i prosze o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:06, Spoon14 napisał:

A u kogo wegdług was najlepiej terminować? Bo do tej pory jak grałem zawsze terminowałem
u Bospera, ateraz mam dylemat i prosze o podpowiedź


Hmm zalezy jaka sciezke rozwoju chcesz później obrać....jeśli np strażnik a później paladnyn lub poprostu najemnik walczacy wręcz polecałbym Harada, jeśli mag ognia to wydaje mi sie ze najlepszy byłby Bosper (łatwo sie zabija zwierzak czarami i można dużo kasy zebrac za skóry), jesli chcialbyś zostać łucznikiem (nie ważne czy straznik czy najemnik) to tez byłbym wybral Bospera....Nigdy nie byłem u Constantina i nie wiem czy sie opłaca u niego terminowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:06, Spoon14 napisał:

A u kogo wegdług was najlepiej terminować? Bo do tej pory jak grałem zawsze terminowałem
u Bospera, ateraz mam dylemat i prosze o podpowiedź


Poleciłbym alchemika, jeżeli nie masz zamiaru należeć do magów, mikstury podnoszace punkty zawsze się przydadzą, naprawdę może się to opłacić. U innych to tak sobie, bo ich umiejętności możesz się na uczyć bezproblemowo u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem w ten sosób że constantin jako jedyny może mnie nauczyć eliksiru siły. No i oprócz niego to Vatras, ale w VI rozdziałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:06, Spoon14 napisał:

A u kogo wegdług was najlepiej terminować? Bo do tej pory jak grałem zawsze terminowałem
u Bospera, ateraz mam dylemat i prosze o podpowiedź


Uważam, że terminowanie u Constantina odpada – skupuje on przecież Czarne grzyby (które nam dają bonus do many). Jak gram Paladynem/Najemnikiem to zawsze trenuję u Harada. Najemnik powinien przecież znać się na wykuwaniu wszelakiej broni, zaś dla przyszłego Paladyna to tzw. prestiż. Jak gram magiem, to zawsze wybieram Bospera (Czarne grzyby są zbyt cenne, a skóry zwierząt wiele warte). Wspomnę tylko, że Constantino uczy wszystkich mikstur jak umiemy przyrządzać jakąkolwiek miksturę (tzn. gdy mamy jakieś podstawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu uważasz że najemnik powinien znać się na wykuwaniu broni, jak ja zawsze grałem najemnikiem to szkoda było mi na to punktów nauki bo wiedziałem że mi się to nie przyda. Można kupić porządne miecze, po co kuć samemu. Co do czeladnika to jestem zawsze u Bospera, uważam że najbardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:06, Spoon14 napisał:

A u kogo wegdług was najlepiej terminować? Bo do tej pory jak grałem zawsze terminowałem
u Bospera, ateraz mam dylemat i prosze o podpowiedź

Harad- podstawy wykowania, dobrze placi za wykuta bron.(jak ktos chce zarobic)
Bosper- lucznictwo, tez dobrze placi za skory.
Constantino- alhemia, dobrze placi za grzyby, chociaz ciemne raczej zostawiac.
Tak jak inni pisali, zalezy kim chcez grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem questa od Goraxa żeby zabić Pedra ale jak mam to zrobić skoro spotkam go dopiero na Irdorath? O co chodzi z tym zadaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:37, 143872 napisał:

Dostałem questa od Goraxa żeby zabić Pedra ale jak mam to zrobić skoro spotkam go dopiero
na Irdorath? O co chodzi z tym zadaniem?

O to ,że jak go znajdziesz masz go zabić. Prosta logika nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:37, 143872 napisał:

Dostałem questa od Goraxa żeby zabić Pedra ale jak mam to zrobić skoro spotkam go dopiero
na Irdorath? O co chodzi z tym zadaniem?

Jak go znajdziesz możesz go zabić ALBO zaprowadzić na statek. Po rozmowie z Vatrasem i Miltenem zadanie jest wykonane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:37, 143872 napisał:

Dostałem questa od Goraxa żeby zabić Pedra ale jak mam to zrobić skoro spotkam go dopiero
na Irdorath? O co chodzi z tym zadaniem?


Pedro skradając Oko Innosa zhańbił magów jako strażników Oka, więc teraz muszą zmazać tę plamę na ich historii i się mszczą.A Pedra jak go znajdziesz to nie musisz zabijać.Może ci on udzielić bardzo przydatnej wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda bo ciekawe co by Gorax powiedział :P A lepiej go zabić czy nie?
@mlynar911
No co Ty, ale żeś mnie oświecił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:47, 143872 napisał:

A szkoda bo ciekawe co by Gorax powiedział :P A lepiej go zabić czy nie?
@mlynar911
No co Ty, ale żeś mnie oświecił ...


Lepiej go nie zabijać, bo jak mówiłem udziela nam on przydatnej wskazówki.I wyznaje [SPOILER], że został opętany przez demony, więc to w sumie nie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować