Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Kto może mnie nauczyc wyciągania serc magicznych istot?? Konkretnie chodzi i tu o demona, bo chce zrobic sobie rune przyzwania, ale nie wiem kto mnie może tego nauczyc. Kolega mi mówił że ten koleś co jak sie idzie do kamiennego smoka co jest z Gornem, ale nie miałem takiej opcji. Do kogo mam sie zwrócic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 19:00, lis899 napisał:

Kto może mnie nauczyc wyciągania serc magicznych istot?? Konkretnie chodzi i tu o demona,
bo chce zrobic sobie rune przyzwania, ale nie wiem kto mnie może tego nauczyc. Kolega
mi mówił że ten koleś co jak sie idzie do kamiennego smoka co jest z Gornem, ale nie
miałem takiej opcji. Do kogo mam sie zwrócic??

Jak dobrze pamietam to nazywa sie Grom. Siedzi pod wieza Dextera, tam niedaleko za nim sa 2 golemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 19:00, lis899 napisał:

Kto może mnie nauczyc wyciągania serc magicznych istot?? Konkretnie chodzi i tu o demona,
bo chce zrobic sobie rune przyzwania, ale nie wiem kto mnie może tego nauczyc. Kolega
mi mówił że ten koleś co jak sie idzie do kamiennego smoka co jest z Gornem, ale nie
miałem takiej opcji. Do kogo mam sie zwrócic??

Grom na 100% cię uczy. A czasem nie można kupić tego serca w górnym mieście u Lutera?? Bo serce golema na 100% i serce demona chyba też. Wyciagania serca uczy raczej tylko Grom i nikt inny. No chyba ,że jeszcze jakiś łowca smoków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze iść w Górniczej Doline do myśliwego Talbina, jest blisko starej chaty Cavalorna.
@TICOCHONDRIUSS
Nie golemy tylko trolle :) Dodam że znajdduje się tam jeszcze Rapier i Królewski Szczaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam jakieś lagi, podchodzę do sędziego w celu okradnięcia go z klucza a tu nie mam takiej opcji, a jak chciałem okraść Torbena to już miałem taką opcję. Mam buga czy musze mieć określoną ilość zręczności żeby móc go okraść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się podszkolić w zręczności żeby taka opcja wyskoczyła u bardziej czujnych gości.

Ale to że pokaże się taka opcja to nie od razu będzie mógł go okraść.

Będziesz musiał się wtedy jeszcze bardziej podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:20, 143872 napisał:

Aha, dzięki :) Czegoś takiego nie było w podstawce :) a ile muszę mieć żeby móc okraść
sędziego?

A po co Ci okradanie sędziego ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 09:59, mlynar911 napisał:

A po co Ci okradanie sędziego ?? ;p


Okraść sędziego trzeba jak wykonujemy misję ze zdobyciem krwawych pucharów,musimy zabrać klucz dla sędziego którym otworzymy skrzynię w jego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:36, raven91 napisał:


> A po co Ci okradanie sędziego ?? ;p

Okraść sędziego trzeba jak wykonujemy misję ze zdobyciem krwawych pucharów,musimy zabrać
klucz dla sędziego którym otworzymy skrzynię w jego domu.

Aaa racja ,zadko wykonuje tą misję to nic dziwnego ,że zapomniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:59, mlynar911 napisał:

A po co Ci okradanie sędziego ?? ;p

Muszę wykonać questa z krwawymi pucharami, tylko tego jednego mi brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:00, 143872 napisał:

Znowu mam jakieś lagi, podchodzę do sędziego w celu okradnięcia go z klucza a tu nie
mam takiej opcji, a jak chciałem okraść Torbena to już miałem taką opcję. Mam buga czy
musze mieć określoną ilość zręczności żeby móc go okraść?

Ja mialem te opcje dopiero w 3-cim rozdziale. Gram magiem i mam zrecznosci co kot naplakal. A udalo mi sie go okrasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:49, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Znowu mam jakieś lagi, podchodzę do sędziego w celu okradnięcia go z klucza a tu
nie
> mam takiej opcji, a jak chciałem okraść Torbena to już miałem taką opcję. Mam buga
czy
> musze mieć określoną ilość zręczności żeby móc go okraść?
Ja mialem te opcje dopiero w 3-cim rozdziale. Gram magiem i mam zrecznosci co kot naplakal.
A udalo mi sie go okrasc

Bo co kradzieży to ilość umiejętności to % czy ci się powiedzie czy nie. Po prostu miałeś szczęście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:08, 143872 napisał:

> A po co Ci okradanie sędziego ?? ;p
Muszę wykonać questa z krwawymi pucharami, tylko tego jednego mi brakuje :P

No to już wiem dlaczego nie mogłem znaleźć niektórych pucharów. Zawsze udawało mi się znaleźć tylko dwa-trzy a teraz dowiaduję się, że kilka z nich ludzie mają przy sobie.
Co za idiotą trzeba być, żeby nosić puchar pełen krwi w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to sędzia nie ma przy sobie puchara tylko ma przy sobie klucz, który trzeba mu ukraść i wtedy się przekręca dziwignie i ten klucz otwiera skrzynie z pucharem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego Silvestro i jego ludzie zostali do do nogi zjedzeni przez pełzacze?? Przecież w liście Silvestro pisze ,że ma złe przeczucia. To przecież mogli się przygotować na najgorsze. Była to najsilniejsza grupa... Spotykamy 2 ciała Paladynów w najlepszych zbrojach i kilku knechtów. A i nie zapomnijmy o 2 rycerzach wysłanych wraz z Diego. Przecież pełzacze nie są aż takie potężne. Ja rozwalam je magiem z różdżką ... Więc nie mogę tego pojąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde zwoj deszczu ognia?? Bo Zuris nie ma, Gorax, Cronos nie mają. Mag, który jest po drodze do klasztoru też nie ma, Fisk też nie no i nie wiem już gdzie szukac, a w 6 rozdziale ani Milten ani Vatras nie mieli to wczytałem wcześniejszy save. I kogo musiałem brac żeby w 6 rozdziale zdobyc ostatni almanach opętanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwoju to nigdy nie używałem chyba tylko rune ale gdzie można kupić to nie wiem sprobuj w Jarkendarze i maga wody. A ostatni almanach zdobędziesz jak popłynie z tobą Mario jest w karczmie Kardifa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze byś się troche wysiylił i napisał kim grasz.?
Jak strażnikiem to Ciężka zbroja strażnika do kupienia w gróniczej dolinie w zamku.
Mag jak zostaniesz magiem ognia to szata maga ognia nie ma nic lepszego i jeszcze zbroja wodnego kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować