Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Jeżeli masz save''a zanim romawiałeś z Laersem żeby cie gdziekolwiek zaprowadził powiinno być dobrze. Jeżeli zaprowadził cie do Onara to już nie ma szans :P Nie ma kodów żeby jakoś mógł Ci pomóc, będziesz musiał iść sam. Ale możesz iść najpierw do Górniczej Doliny, będzie Ci się łatwiej grało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:16, Badyl13 napisał:

Pomocy ludziska, bo chyba złapałem tego sławietnego buga z Laresem... Pogadałem z Vatrasem,
dał jakąś notkę dla Saturasa, i powiedział, że Lares mnie tam zaprowadzi. I wszystko
byłoby cacy, gdyby była taka opcja dialogowa. Mam tylko sejva przed ostatnią rozmową
z Laresem.
Istnieje jakiś kod, czy sposób na to, by ta opcja się pojawiła? Tyle się męczyłem, a
tu bach taka niespodzianka...

To raczej nie jest bug, chyba jeszcze nie pora żebyś tam szedł, ja też się zastanawiałem cyz nie mam tam buga bo się męczyłem ale w końcu wszystko dobrze się skończyło ;]
Ale nigdy nic nie wiadomo, może i to jest bug;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:20, Gorn7 napisał:

> Pomocy ludziska, bo chyba złapałem tego sławietnego buga z Laresem... Pogadałem
z Vatrasem,
> dał jakąś notkę dla Saturasa, i powiedział, że Lares mnie tam zaprowadzi. I wszystko

> byłoby cacy, gdyby była taka opcja dialogowa. Mam tylko sejva przed ostatnią rozmową

> z Laresem.
> Istnieje jakiś kod, czy sposób na to, by ta opcja się pojawiła? Tyle się męczyłem,
a
> tu bach taka niespodzianka...
To raczej nie jest bug, chyba jeszcze nie pora żebyś tam szedł, ja też się zastanawiałem
cyz nie mam tam buga bo się męczyłem ale w końcu wszystko dobrze się skończyło ;]
Ale nigdy nic nie wiadomo, może i to jest bug;/


To z pewnością bug. Ornamet od Laresa wziąłem jeszcze przed dołączeniem do kręgu. Ale chciałbym aby mi towarzyszył, gdyż samemu jest cholernie trudno. Jeszcze raz prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:20, 143872 napisał:

Jeżeli masz save''a zanim romawiałeś z Laersem żeby cie gdziekolwiek zaprowadził powiinno
być dobrze. Jeżeli zaprowadził cie do Onara to już nie ma szans :P Nie ma kodów żeby
jakoś mógł Ci pomóc, będziesz musiał iść sam. Ale możesz iść najpierw do Górniczej Doliny,
będzie Ci się łatwiej grało :P


Już byłem w dolinie ; )
A po za tym, to Lares nigdzie mnie jeszcze nie prowadził, więc to trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytaj wcześniejszy save i powiedz mu aby szedł z tobą do lasu a nie na farme Onara. W lesie faktycznie jest trudno bo na tym etapie gry trudno powalić kamiennego straznika, a na farmie Onara pomogą ci farmerzy, a raczej to oni załatwią całą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:27, Lord Andre 1 napisał:

Wczytaj wcześniejszy save i powiedz mu aby szedł z tobą do lasu a nie na farme Onara.
W lesie faktycznie jest trudno bo na tym etapie gry trudno powalić kamiennego straznika,
a na farmie Onara pomogą ci farmerzy, a raczej to oni załatwią całą sprawę.


Ale ja nawet wcześniej go nie prosiłem, aby zaprowadził mnie na farmę, czy do innego miejsca. Po prostu mam dwie opcje dialogowe, aby mnie pouczył, i czy coś nowego słychać, albo coś w tym stylu ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to być może jeżeli byłeś już w GD to "czas minął" i sam masz iść :P Ale na tym poziomie to teraz powinieneś sobie poradzić. Jak ja wracałem w GD to spokojnie brałem kamiennego strażnika na pare ciosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:59, kolo-gniew napisał:

czy w G2 da się ( gdy nie ma się włączanego sterowania z Gothic 1) atakować jakoś na
boki? Napiszcie jak?

Podczas trzymania lpm klikasz strzalką w lewo lub wprawo wtedy bezimienny atakuje po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, otóż jestem w kopalni w obozie bandytów i jest tam zadanie, od Garaza w którym mam wyeliminować pełzacze. Po ich zabiciu rzekomo miał się pojawić Bloodwyn, jednak się nie pojawia. Nie mogę również pogadać z Garazem w tej sprawie. Obszedłem jaskinie kilka razy, pełzaczy tam już nie ma. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 19:00, Lechu21 napisał:

Witam. Mam taki problem, otóż jestem w kopalni w obozie bandytów i jest tam zadanie,
od Garaza w którym mam wyeliminować pełzacze. Po ich zabiciu rzekomo miał się pojawić
Bloodwyn, jednak się nie pojawia. Nie mogę również pogadać z Garazem w tej sprawie. Obszedłem
jaskinie kilka razy, pełzaczy tam już nie ma. Z góry dzięki za odpowiedź.

Jakiś bug. Wczytaj i zabij jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:16, lochu15 napisał:

Mam problem nie mam ani jednej osoby i ani jednego potwora w grze. Mam przeinstalować
grę ??

No przeinstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:16, lochu15 napisał:

Mam problem nie mam ani jednej osoby i ani jednego potwora w grze. Mam przeinstalować
grę ??

Jeszcze nie, poproszę screena z Ardei, jestem ciekaw jak to wygląda, a potem przeinstaluj i zainstaluj patcha najnowszego, jak by było coś nie tak to sterowniki do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2008 o 21:35, Gorn7 napisał:

Jeszcze nie, poproszę screena z Ardei

To jest wątek o Nocy Kruka, dodatku do Gothica 2, a o ile wiem, w G2 nie ma Ardei. Ardea to jedno z wielu miast w Gothicu 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:16, lochu15 napisał:

Mam problem nie mam ani jednej osoby i ani jednego potwora w grze. Mam przeinstalować
grę ??

Przeinstaluj, a jak nie pomoże to albo coś z grafiką, albo masz za słabego ogólnie kompa(Ale to raczej nie możliwe bo jakby był za słaby to gra by ci się nie otwarła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:16, lochu15 napisał:

Mam problem nie mam ani jednej osoby i ani jednego potwora w grze. Mam przeinstalować
grę ??

Spróbój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 20:35, Mezo505 napisał:

> Mam problem nie mam ani jednej osoby i ani jednego potwora w grze. Mam przeinstalować

> grę ??
Spróbój


Przeistalowałem i działa dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować