Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Byłeś u Garaza po zabiciu insektów? Po rozmowie z nim powinien automatycznie przyjść Bloodwyn. Radzę przeszukać jeszcze raz jaskinię. Jestem niemal pewien, że jakaś bestyjka została przez Ciebie ominięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 20:38, lochu15 napisał:

> > Mam problem nie mam ani jednej osoby i ani jednego potwora w grze. Mam przeinstalować

>
> > grę ??
> Spróbój

Przeistalowałem i działa dzięki

Miłego grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 19:00, Lechu21 napisał:

Z góry dzięki za odpowiedź.

Też miałem kiedyś taki problem. Musiałem wczytać save''a sprzed rozmowy z Garazem i pozabijać pełzacze jeszcze raz. Spróbuj w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:43, sprite39 napisał:

Byłeś u Garaza po zabiciu insektów? Po rozmowie z nim powinien automatycznie przyjść
Bloodwyn. Radzę przeszukać jeszcze raz jaskinię. Jestem niemal pewien, że jakaś bestyjka
została przez Ciebie ominięta.


Jaskinię przeszukiwałem 4 razy, ale wybrnąłem z tej sytuacji, dość niekonwencjonalnym sposobem. Po prostu użyłem zwoju strachu i wbiegłem do świątyni i tam zabiłem Bloodwyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że w NK są bronie wymagające...many.

Mógłby mi ktoś napisać gdzie je znaleźć, ile mają obrażeń i czy/ile dają bonusu do walki bronią.

Z góry dziękuję za odpowiedzi (w necie nie znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb Polny

O ile pamiętam, nie broni które potrzebują many, oczywiście poza runami. Jest za to specjalna broń : Szpon Beliara.

Broń ta również nie wykorzystuje many, ale zadaje obrażenia magiczne (błyskawice). Aby z niej korzystać, a także ulepszać ją, trzeba modlić się do Beliara przy pomocy specjalnych kapliczek rozmieszczonych w grze (jedna z nich jest np. w wieży Xardasa). Tracisz wtedy na stałe pewną ilość punktów życia (niezbyt wiele). Ot, i cała filozofia)

P.S Widzę że forum znowu się sypie, nie ma opcji "odpowiedz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb Polny--->>
Można kupić takie bronie od maga co jest w pomieszczeniu co robią wino :)
Ps: coś mi się popsuło i nie mam opcji: odpowiedz. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o szponie - walczyłem nim jak grałem najemnikiem :P

Po prostu chcę zagrać magiem i chcę wiedzieć co i jak.

O "manowej" broni powiedział mi koleś na forum :P

Grając magiem nie opłaca się pakować w siłę/zręczność/walkę bronią - wszystko to dadzą ci tabliczki - lepiej skoncentrować się na kręgach i pakowaniu many do 250 pkt. ( i późniejszym dopakowaniu miksturami/tabliczkami/grzybami itd)
Tak przynajmniej mi się wydaje (trochę pokręciłem tą wypowiedź)

Na graniu magiem się nie znam - może mi coś doradzicie

I jeszcze jedno - jakie runy opłaca się tworzyć/znajdować.

Z góry dziękuję za odpowiedzi (ale się rozpisałem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowe pytanie... na którym levelu można w miarę bezpiecznie pójść na Dwór Idorath? I jeszcze jedno pytanie: na którym levelu mozna zabijac orka na hita(czyli jednym uderzeniem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na 40 mozesz iść w miarę bezpiecznie do Dworu Irdorath.
2. Orka nigdy na hita nie weźmiesz bo jest za silny. Chyba ,że bedziesz miał staty oparte na kodach. Ja kiedyś na 2 hity miałem. Po jednym to zostało odrobinkę hp tak z 20 bądź 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Darkstar181
Hmm... opcji Wyloguj też nie ma. Ani Mój gramsajt, ani Edytuj, ani URL... nic!

@Grzyb Polny
Nie istnieje w Gothic II broń wymagająca many. Najprawdopodobniej koleś, który ci o tym napisał, miał na myśli mod do Gothic 1 - Mroczne Tajemnice. O ile mi wiadomo, takie rzeczy tam występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam pytanie, choć może z trochę innej beczki... Przechodzę właśnie GII:NK chyba piętnasty raz (tym razem najemnikiem), wiem o nim sporo, jednakże zawsze zastanawiałem się, po co jest osełka? Kupuję u Harada gorące ostrza, studzę je w wodzie, no i co potem? W Gothicu I osełka służyła jako element wykończeniowy miecza, ale po co ona jest w Gothicu II? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona hmm jest po nic ;] taki element żeby kuźnie wyglądały bardziej realistycznie. Chociaż jak masz ostrze i je naostrzysz to wyjdzie Ci miecz. Tak mi kilka razy wyszło. A jeżeli studzisz kawałek metalu to masz zimny kawałek ;] tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@S a u r o n
Do czego? Do niczego. Krótko, zwięźle i na temat. Przy pomocy osełek można z surowej/rozgrzanej stali zrobić ostrze. Jednak nie ma to większego zastosowania. Podobnie jak wiadro z wodą. Bez korzystania z niego można wykuć broń.
Jeżeli gorące ostrze włożysz do wody, będziesz miał zwykłe surowe ostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pykam juz długo w Noc Kruka i stwierdzam, że ta gra jest niezwykle wypasiona :) Ukończyłem już Jarkendar, a teraz jestem pod koniec Górniczej Doliny (wyprowadzam Diega i Bilgota poczym spadam, bo orków tam od groma ;)). Mam już Szpon Beliara - ładnie wygląda, ale jak na razie mam tylko 30% szansy na to ''piorunujące uderzenie'', bo mam 29 level. Bardzo dobra gra, bardzo bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować