Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

no tak lord Hagen zawsze myli mi się z Andre hehe a dostaniesz chyba oko innosa ale tego nie pamiętam grałem ostatni raz pare miesięcy temu ale bardzo przeżywałem to że juz przeszedłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2006 o 10:39, Pyton01 napisał:

a ja chciałem na odwrót
pierwsz zdobyć dośw. w dolinie budowniczych a później iść do górniczej doliny


To dobrze chciałeś, bo według ustawienia poziomu trudności w grze - najpierw powinno się iść do Zapomnianego Miasta Budowniczych, a potem do Górniczej Doliny. Jeśli pójdziesz do Górniczej Doliny najpierw to potem jest za łatwo w zapomnianym mieście - psuje to kompletnie przyjemność z gry, a Kruk tak, czy siak nie stanowi żadnego wyzwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Jestem w Górniczej Dolinie i doszedłem do tego gostka co mówi Nam żebym przekazał Orikowi wiadomość. I tutej nie weim co robić dalej. CZy mam iśc piechotą, czy płynąć wodą? Już płynąłem, ale skończyła asie trasa przy takim wodospadzie, gdzie jestw środku jaskinia. Co robić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 15:23, Crazy frogus napisał:

Już płynąłem, ale skończyła asie trasa przy takim wodospadzie, gdzie jestw środku jaskinia.
Co robić dalej?


Chyba popłynąłeś w drugą stronę ;) Masz płynąć w lewo, wzdłuż palisady orków i wyjść na brzeg dopiero gdy po prawej zobaczysz że zaczynają się góry (jeśli grałeś w jedynkę to wyjdź na brzeg w pobliżu południowej bramy). Potem wystarczy dobiec do taranu omijając orków i wejść na zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 19:00, WorldWar3PL napisał:

Ktoś zna jakiś dobry sposób, będąc magiem, na załatwienie POSZUKIWACZY ? :( Ani jednemu nie
daję rady :( Mam 3 krąg magii ,jakieś tam runy z 3 kręgu ( Piorun Kulisty, przyzwanie szkieleta
) I za nic w świecie nie moge rozwalić żadnego z poszukiwaczy ;/ help ;/

Jeśli chcesz z kodami... To po wpiszniu w oknie ekwipunku MARVIN wciśnij F2 i wpisz K to pojawi Ci się KILL, potem wciśnij ENTER i koniec. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm ja zawsze łukałem miksturke szybkości i szedłem drogą z G1... tak było najszybciej.. potem poprostu koło niby fosy zamku od głownej bramu w lewo i tak do taranu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze musisz znaleść Dextera w wieży bandytów, zabić go wźiąść mu list przeczytać go i pokazać Vatrasowi
później zostaniesz przyjęty do kręgu wody i będziesz musiał znaleść 3 ornamęty i otwożyć portal prowadzący do
doliny budowniczych, dopiero później będziesz musiał się dostać do obozu piratów a tam od ich szefa dostaniesz
zadanie, będziesz musiał zabić 9 brzytwiaków w kanionie (morzesz sobie wźiąść kilku piratów do pomocy) i dopiero
po zrobieniu tego zadania dostaniesz zbroje bandytów. Gdy dostaniesz sie do ich obozu będziesz musiał dowiedzieć
się kto zlecił zabicie takiego kolesia nie pamiętam jego imienia ale jego imie zaczyna się na E.. i przy nim stoi dwóch
strażników gdy rozwiążesz tą zagatke będziesz musiał zabić tego na E.. i weźmiesz mu 5 czerwonych tabliczek
i Thorus każe ci znaleść 3 kopaczy którym dasz po jednej i po prostu wejdziesz do kopalni tam będziesz musiał zabić bloodwina i zabrać mu głowe:) pokażesz ją strażnikowi tych zaginionych i on ci powie żeby Thorus dał pozwolenie i
idziesz, gadasz z nim i wracasz sie do tego strażnika i on ich wypuszcza i kłopot z głowy:) ja to zrobiłem wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może macie jeszcze inne propozycje jak w NOCY KRUKA grając magiem rozwalić tych poszukiwaczy ? Bo poprzednie propozycje to tylko "Hit & run "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:13, WorldWar3PL napisał:

Może macie jeszcze inne propozycje jak w NOCY KRUKA grając magiem rozwalić tych poszukiwaczy
? Bo poprzednie propozycje to tylko "Hit & run "


Zobyć zwój przemiana w smoczego zębacza, podbiegasz, uderzasz 5 razu i poszukiwacz ginie, najlepeij po rzuceniu czaru pobiegac po swiecie i wybic wiekszosc poszukiwaczy poza tym można zastosowac taktyke bryły lodu + szkieletu i jeszcze sam go pierzesz, zzera to troche many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:13, WorldWar3PL napisał:

Może macie jeszcze inne propozycje jak w NOCY KRUKA grając magiem rozwalić tych poszukiwaczy? Bo poprzednie propozycje to tylko "Hit & run "

Taktyka zależy od Twoich umiejętności. Podaj szczegóły: cechy i umiejetności postaci, jakie masz zaklęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:28, Pyton01 napisał:

pierwsze musisz znaleść Dextera w wieży bandytów, zabić go wźiąść mu list przeczytać go i pokazać
Vatrasowi
później zostaniesz przyjęty do kręgu wody i będziesz musiał znaleść 3 ornamęty i otwożyć portal
prowadzący do
doliny budowniczych, dopiero później będziesz musiał się dostać do obozu piratów a tam od ich
szefa dostaniesz
zadanie, będziesz musiał zabić 9 brzytwiaków w kanionie (morzesz sobie wźiąść kilku piratów
do pomocy) i dopiero
po zrobieniu tego zadania dostaniesz zbroje bandytów. Gdy dostaniesz sie do ich obozu będziesz
musiał dowiedzieć
się kto zlecił zabicie takiego kolesia nie pamiętam jego imienia ale jego imie zaczyna się
na E.. i przy nim stoi dwóch
strażników gdy rozwiążesz tą zagatke będziesz musiał zabić tego na E.. i weźmiesz mu 5 czerwonych
tabliczek
i Thorus każe ci znaleść 3 kopaczy którym dasz po jednej i po prostu wejdziesz do kopalni tam
będziesz musiał zabić bloodwina i zabrać mu głowe:) pokażesz ją strażnikowi tych zaginionych
i on ci powie żeby Thorus dał pozwolenie i
idziesz, gadasz z nim i wracasz sie do tego strażnika i on ich wypuszcza i kłopot z głowy:)
ja to zrobiłem wczoraj:D

Ten na E, to nazywa się Esteban.I zapomniałeś dodać, że żeby dojść do obozu trzeba załatwić błotne węże i znaleźć te zielone tabliczki dla tego Franka.Potem Franko i tak nie będzie chciał cię wpuścić, więc po prostu go zabijasz, wcześniej mówiąc (wtedy jest ubaw), że jest (i tu pszepraszam za obelgę) świnią.Zabijasz go, wchodzisz do obozu, no i masz przerąbane, bo cię Senyan rozpoznał.Każe Ci dowiedzieć się kto chciał zabić Estebana.Senyan (sknera z niego) będzie chciał zgarnąć pieniądze, za nagrodę zabicia zabójcy.Godzisz się.Idziesz do Estebana, rozmawiacie i idziesz do Senyana, mówiąc mu, ze nie przystajesz na jego propozycji.Potem go zabijasz, bo inaczej wyda Cię Krukowi.Kiedy już to zrobisz idź do Snafa i popytaj o wszystkich (jedna osoba-10 sztuk złota).Potem rozmawiaj po kolei z: Finnem, Lennarem, Emiliem, Hunem.
Nie będę Ci dalej psuć zabawy.Dalej pokombinuj sam.W razie czego pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:39, plada napisał:

/.../

Dobrze byłoby dać ostrzeżenie przed spoilerem, zanim opowiedziałeś połowę fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować