Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 20:31, Vesania666 napisał:

ze mną nie chcieli wchodzić do żadnych jaskiń czy budynków, będę musiał sam sobie poradzić
;]

Mi pobiegli sami, bo uznali, że trzeba się bronić. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No fakt rzeczywiście marnotrawstwo, choć niekoniecznie. Ja na przykład zużywam ten zwój na bandytów bo byłem wtedy strasznie słaby i wolałem pójść na łatwiznę zdobywając jednocześnie dużo punktów doświadczenia, a co do smoków i orków to z nimi nie mam żadnego problemu i nie potrzebuje używać deszczu ognia zwłaszcza że smoki to ja pokonuje z pomocą zwojów lodowej fali(czy jakoś tak), no może z wyjątkiem bagiennego smoka, w którego pokonaniu pomagają mi Cipher i Rod.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Przecież w pokonaniu bandytów Dextera pomoże ci Greg. A w tym czasie możesz walczyć z Dexterem na schodach w jego domu, tak jak ja. Oczywiście przy wykonywaniu questa "zaginieni ludzie".

Również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:02, Don Zorro napisał:

Bez sensu. Przecież w pokonaniu bandytów Dextera pomoże ci Greg. A w tym czasie możesz
walczyć z Dexterem na schodach w jego domu, tak jak ja. Oczywiście przy wykonywaniu questa
"zaginieni ludzie".

Również pozdrawiam


Tyle, że z Dexterem trudno się walczy bo niestety ale pojawia się tam bug i Dexter nie wiem po co biegnie na samą górę i często popełnia samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:24, wdowiakm napisał:

Tyle, że z Dexterem trudno się walczy bo niestety ale pojawia się tam bug i Dexter nie
wiem po co biegnie na samą górę i często popełnia samobójstwo.

Tak też to miałem, wkurzające. Nie dość, że wykonało się misje dla Grega, żeby nam pomógł z bandytami, to jeszcze nie mamy możliwości nasycenia sie satysfakcja w walce jeden na jednego. Swoją drogą Dexter był dziwny. Miał rozkazy, żeby nas zabić. Miał nas jak na dłoni jednak proponował byśmy się ratowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak ale kiedy Greg nam pomaga i zabija bandytów to nie lecą do nas żadne punkty doświadczenia. A ja jednak wole zmarnować zwój na tych bandytów i zdobyć trochę punktów niż pozwolić Gregowi zabić ich wszystkich, bo wtedy nie lecą do mnie żadne pkt. doświadczenia i już nigdy ich nie odzyskam. A co do orków i smoków to one nigdzie nie uciekną więc mogę sobie oszczędzić wykorzystywania na nie zwoju(I tak rozwalam wszystkie w 4 rozdziale, w którym jestem już w miarę silny i bez problemów wykańczam wszystkich przeciwników.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej postaci można zrobić rzeźnika już w roździale, w którym uczą nas języków obcych cywilizacji. Nie pamiętam, który to roździał:). W każdym razie gdy tam dotrwamy żaden zwój nie będzie już potrzebny bo wszystkch rozpierniczymy na hiciora i to bez cheatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:20, maciek.mucha napisał:

> Tyle, że z Dexterem trudno się walczy bo niestety ale pojawia się tam bug i Dexter
nie
> wiem po co biegnie na samą górę i często popełnia samobójstwo.
Tak też to miałem, wkurzające. Nie dość, że wykonało się misje dla Grega, żeby nam pomógł
z bandytami, to jeszcze nie mamy możliwości nasycenia sie satysfakcja w walce jeden na
jednego. Swoją drogą Dexter był dziwny. Miał rozkazy, żeby nas zabić. Miał nas jak na
dłoni jednak proponował byśmy się ratowali...


Ja się z nim tłukłem na schodzch - on mnie powali w 3 ciosy a ja go w 30. To sie nazywa walka...

Czytaj dialogi. Zlitował się nad nami tylko dlatego, że zniszczyliśmy barierę, dzięki czemu zyskał wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:48, Don Zorro napisał:

Czytaj dialogi. Zlitował się nad nami tylko dlatego, że zniszczyliśmy barierę, dzięki
czemu zyskał wolność.

Uwierz mi, że czytam, ale chodzi mi o to, że wszyscy ie li to gdzieś, z całego obozu bandytów, a on jeden mimo, że miał zlecenie od Kruka postanowił doć nam szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż Garett z obozu piratów nie chce mi sprzedać swoich towarów. Ma tylko opcje "Jakieś wieści?" i nic poza tym. Czy wie może ktoś jak można z nim pohandlować/ jak uruchomić tą opcje dialogową? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:14, Desann235 napisał:

Mam problem, otóż Garett z obozu piratów nie chce mi sprzedać swoich towarów. Ma tylko
opcje "Jakieś wieści?" i nic poza tym. Czy wie może ktoś jak można z nim pohandlować/
jak uruchomić tą opcje dialogową? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Spróbuj pogadać z kimś w obozie gdzie może dostać towary(chyba ze Skipem). Jak nie podziała to masz buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zawsze tak jest . Zauważ, że każdy "obywatel" mówi zawsze to samo.Tylko bohaterowie z imieniem mają jakieś ciekawsze opcje dialogowe. A jeśli już tak cię to ciekawi, to bandyci to zwykli kopacze, wiec skąd mogą cię znać? A dla Dextera wykonywało się nawet zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:34, Don Zorro napisał:

To zawsze tak jest . Zauważ, że każdy "obywatel" mówi zawsze to samo.Tylko bohaterowie
z imieniem mają jakieś ciekawsze opcje dialogowe. A jeśli już tak cię to ciekawi, to
bandyci to zwykli kopacze, wiec skąd mogą cię znać? A dla Dextera wykonywało się nawet
zadanie.

Po pierwsze i najważniejsze nie zrozumiałeś tego co powiedziałem, a po drugie człowieku ty mi nie musisz nic tłumaczyć, nie jestem nowicjuszem w Gothicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:20, maciek.mucha napisał:

Miał rozkazy, żeby nas zabić. Miał nas jak na dłoni jednak proponował byśmy się ratowali...


Tak miał ale Bezimienny uratował wszystkich niszcząc barierę więc Dexter dał mu szansę by ten poszedł stamtąd i nigdy nie wracał bo jeśli wróci to go zabije bez wahania. Po prostu odwdzięczył mu się za uratowanie tyłka z koloni górniczej. Ja na jego miejscu gdyby istniała taka sytuacja naprawdę również dałbym szansę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:28, wdowiakm napisał:

> Miał rozkazy, żeby nas zabić. Miał nas jak na dłoni jednak proponował byśmy się
ratowali...

Tak miał ale Bezimienny uratował wszystkich niszcząc barierę więc Dexter dał mu szansę
by ten poszedł stamtąd i nigdy nie wracał bo jeśli wróci to go zabije bez wahania. Po
prostu odwdzięczył mu się za uratowanie tyłka z koloni górniczej. Ja na jego miejscu
gdyby istniała taka sytuacja naprawdę również dałbym szansę ;)

Tak wiem, ale mi chodzi tylko o to, że sie bardzo narazal dla czlowieka ktorego mial zabic narazajac przy tym swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 13:43, maciek.mucha napisał:

Tak wiem, ale mi chodzi tylko o to, że sie bardzo narazal dla czlowieka ktorego mial
zabic narazajac przy tym swoje zycie.


Tak narażał ale wiedział co robi przecież Kruk jego pracodawca i zleceniodawca zabicia Bezimiennego by się o tym fakcie nie dowiedział. Zresztą Bezimienny by nie dał się zabić. Dexter chciał się odwdzięczyć i to zrobił, a że Bezimienny tego nie wykorzystał i zabił Dextera to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:37, AdamJam napisał:

1.Gdzie można znaleźć rybaka Farima?

W porcie, w jego poludniowej czesci, w poblizu przejscia miedzy "wlasciwym" portem a miejscem, gdzie zadokowany jest statek paladynow.

Dnia 05.08.2008 o 15:37, AdamJam napisał:

2.Gdzie znajduje się Joe?

W wiezy straznicej w poblizu chaty Constantine''a w Khorinis. Klucz do wiezy ma bodajze Peck (pietro "Czerwonej Latarni" ; jesli jestes straznikiem i zagoniles go do roboty - w koszarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć kły błotnego węża bez uczenia się odpowiednich zdolności? Bo żal mi punktów nauki, a muszę stworzyć tą miksturę Młot Lodu dla Snafa. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować