Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Trochę ciężko się tam dostać. Nie chce mi się tam leć(przechodzić gry) więc dam ci inne rozwiązanie.
Daj lepiej dla Francisa 2000 sztuk złota wtedy on da ci klucz. Możesz go potem stuknąć i zabrać kasę. Jeżeli nie chcesz mu płacić sprowokuj go i wtedy mu w tłucz, klucz znowu będzie twój. Tak jest szybciej i wgodniei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:40, Vesania666 napisał:

gdzie w kanionie jest kopalnia, w której Francis (ten koleś co zastępuje Grega w obozie
piratów) schował jakiś ważny dla niego przedmiot ? potrzebuje go, aby zdobyć strój bandyty

Idź do kanionu prawą strona tuż przy ścianie góry trafisz na tzw. wejście jak do kopalni wejdź tam uważając na pełzacze najlepiej je pozabijaj następnie przeszukaj to miejsce aż znajdziesz na ziemi X. Jak masz kilof to w tym miejscu wykopiesz to czego szukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli pobijesz Francisa( kiedyś tłukłem go całą noc, a tu... pełna regeneracja jego życia nad ranem xD) to warto dać mu tą księgę z kopalni, wtedy zapłaci ci za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, teraz jestem na bagnach i muszę odnaleść starą kamienna tablicę, którą Edgar miał dąć Frankowi i kompletnie nie wiem gdzie mam jej szukać, Edgar mówił, że w jakimś domku, i że mam skręcić w prawo lub w lewo, za bardzo mi to nie pomogło...

P.S. miałem zadanie od Grega, aby wybić 10 brzytwiaków, to przy okazji wybiłem cały obóz orków w kanionie, tzn. piraci je wybili i wbiłem tam chyba ze 2 poziomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:39, Vesania666 napisał:

dzięki, teraz jestem na bagnach i muszę odnaleść starą kamienna tablicę, którą Edgar
miał dąć Frankowi i kompletnie nie wiem gdzie mam jej szukać, Edgar mówił, że w jakimś
domku, i że mam skręcić w prawo lub w lewo, za bardzo mi to nie pomogło...

To jest dom Uzdrowicieli, nie dam ci mapki bo nie mam. Jak patrzysz na mape doliny budowniczych, to jest on na samym rogu bagna. To jest prawy dolny rog mapy, wchodzi sie tam pod gore, uwazaj na kamiennych.

PS: i tak cie wpusci do obozu, pokaz mu kto tu rzadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę ubić Bloodwyna, a niemam zabardzo takdtyki, on ma wypaśną zbroję i jest mistrzem broni 2-wu ręcznej ;/

kiedyś go zabiłem za pierwszym razem, ale nie pamiętam jak, chciałem go zamrozić, ale już niemam tych czarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć przydatna jest pięść wichru..Najlepiej kilka...Walisz w niego czarem,regenerujesz mane,i dalej,aż padnie!
W razie czego mozesz odbiec to jaskini plezaczy i tam zregenerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 19:51, WIkitory napisał:

W razie czego mozesz odbiec to jaskini plezaczy i tam zregenerowac.


Dokładnie. Kiedyś wskakiwałem też na drewniane ściany schowku( tam gdzie przychodzi Bloodwyn) i strzelałem z łuku, choć trudno się było utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie takie pytanie: Czy jeśli np. zamieszkam w jakiejś chatce, to czy np. jak sobie położę na stole miecz albo coś w tym stylu to czy one znikną po jakimś czasie czy też będą tam cały czas leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 22:35, Union Pacific napisał:

Nurtuje mnie takie pytanie: Czy jeśli np. zamieszkam w jakiejś chatce, to czy np. jak
sobie położę na stole miecz albo coś w tym stylu to czy one znikną po jakimś czasie czy
też będą tam cały czas leżeć?


Znając Gothica to znikną. Przedmioty nie przepadają tylko wtedy, gdy są w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 23:17, Union Pacific napisał:

A nie ma jakiegoś moda który by to zmieniał?

Z tego co wiem to nie. Ale ja zawsze jak byłem magiem to swój pokój wyścielałem skórami i nigdy nie znikały, więc nie wiem jak jest w domach.
P.s. Zauważyłem, że ten temat ciągle ciągnie się wokół tych samych zapytań. Jak pokonywać smoki, do kogo na czeladnika, kim mi sie najlepiej grało. Nie rozumiem tego. Gothic (na dodatek z dodatkiem) to taka obszerna gra dawająca możliwości na przeróżne tematy, a my krążymy wokoło tego samego. Tyle na razie z mojej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zająłem sobie chatkę w porcie, żebym zawsze miał gdzie spać za darmo, miał blisko z miejsca teleportu i bym miał własny kuferek, ale tak jakoś bez wystroju posępnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 23:48, Union Pacific napisał:

Ja zająłem sobie chatkę w porcie, żebym zawsze miał gdzie spać za darmo, miał blisko
z miejsca teleportu i bym miał własny kuferek, ale tak jakoś bez wystroju posępnie wygląda.

Możesz spróbować jakimiś mało wartościowymi rzeczami wystroić i zobaczyć czy znikną, czy nie. Np. sztyletami, albo lagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam śpię gdzie popadnie i z kuferków nie korzystam. Tak prawdę mówiąc kuferek jest niepotrzebny bo jest nieograniczone miejsce ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ja też spie gdzie popadnie. Można wejśc do domu czyjegoś i sie położyć i mimo protestów przespac do rana spokojnie :) (chyba, ze dreczą cie koszmary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:34, seles napisał:


ja też spie gdzie popadnie. Można wejśc do domu czyjegoś i sie położyć i mimo protestów
przespac do rana spokojnie :) (chyba, ze dreczą cie koszmary ;)

Jak jestem Magiem to zawsze śpię w klasztorze. Jak Paladynem to w mieście w koszarach, albo w górnym mieście. Natomiast jeśli najemnik to przeważnie w tawernie Orlana i na farmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:37, maciek.mucha napisał:

>
> ja też spie gdzie popadnie. Można wejśc do domu czyjegoś i sie położyć i mimo protestów

> przespac do rana spokojnie :) (chyba, ze dreczą cie koszmary ;)
Jak jestem Magiem to zawsze śpię w klasztorze. Jak Paladynem to w mieście w koszarach,
albo w górnym mieście. Natomiast jeśli najemnik to przeważnie w tawernie Orlana i na
farmach.

ja jak ostatnio gram magiem, to gram od próby ognia, czy jak to sie nazywało, praktycznie tylko w nocy. (w grze jest noc:) czasami w Khorinis niestety trzeba pogadać z kimś w dzień, ale w GD mozesz łązic w nocy bezkarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:47, seles napisał:

> >
> > ja też spie gdzie popadnie. Można wejśc do domu czyjegoś i sie położyć i mimo
protestów
>
> > przespac do rana spokojnie :) (chyba, ze dreczą cie koszmary ;)
> Jak jestem Magiem to zawsze śpię w klasztorze. Jak Paladynem to w mieście w koszarach,

> albo w górnym mieście. Natomiast jeśli najemnik to przeważnie w tawernie Orlana
i na
> farmach.
ja jak ostatnio gram magiem, to gram od próby ognia, czy jak to sie nazywało, praktycznie
tylko w nocy. (w grze jest noc:) czasami w Khorinis niestety trzeba pogadać z kimś w
dzień, ale w GD mozesz łązic w nocy bezkarnie

Nie licząc zębaczy, kilku orków i smoków to masz racje zupełnie na lajcie chodzi sie po GD;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować