Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 20:08, harnas14 napisał:

ale chciałbym dodać że ci kolesie zanim do nich dojde to mnie wystrzelają z łuku

To pozostaje tylko wrócić na wyższym poziomie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:11, Magwisienka napisał:


> ale chciałbym dodać że ci kolesie zanim do nich dojde to mnie wystrzelają z łuku
To pozostaje tylko wrócić na wyższym poziomie ;P

no nie stety nie będę miał tej przyjemności
ps. to fajnie że dziewczyna jest też fanem tej najlepszej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej osoby co odpisała na moj problem - Czekałem Chyba z 10 minut... pozatym ompa mam dobrego - 512 ram, sempron 2600 GeForce 7300 GT wiec komp jak na gothica 2 dobry ;/

Reinstall pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 20:08, harnas14 napisał:

ale chciałbym dodać że ci kolesie zanim do nich dojde to mnie wystrzelają z łuku

Łatwo jest pokonać "strzelaczy" - wystarczy ciągle strafe''ować dopóki nie skończy im się amunicja. Kiedy zaczną na Ciebie biec uciekaj do Orlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:48, Luke Shadow napisał:

Wbij kilka lvli zeby miec wiec hp i zrob tak; podbiegnij do nich na tyle blisko zeby wyciagneli
miecze i zluruj ich na farme, gdzie zajma sie nimi farmerzy.

Mały problem- to oni zajmą się farmerami :P
Lud pracujący raczej nic im nie zrobi narzędziami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z Tobą:P mi tak zabili 2/3, poszedłem spać, poszedłem za mostek do reszty bandytów (2 ich tam zostało) i ich mieczykiem rozwaliłem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:54, Bambadil napisał:

nie zgodzę się z Tobą:P mi tak zabili 2/3, poszedłem spać, poszedłem za mostek do reszty bandytów
(2 ich tam zostało) i ich mieczykiem rozwaliłem:):)

Nie wiem, nie wiem, swoją wypowiedź zaczerpnąłem bardziej z jakości pancerza i broni bandziorów, a nie wytrzymałości wieśniaków :P. Różnie bywa, osobiście wbiłem troche lvl i dopiero ich zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:56, Sztywny-pl napisał:

Nie wiem, nie wiem, swoją wypowiedź zaczerpnąłem bardziej z jakości pancerza i broni bandziorów,
a nie wytrzymałości wieśniaków :P. Różnie bywa, osobiście wbiłem troche lvl i dopiero ich zabiłem.

No właśnie - różnie bywa :) Np. u mnie kiedyś wieśniacy na farmie Sekoba zatłukli kamiennego strażnika, przy czym żaden z nich nie zginął (!) a innym razem to kamienny strażnik wszystkich ich wybił ^^ Dlatego śmiem twierdzić, że wiele zależy w Nocy Kruka od szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:48, Luke Shadow napisał:

Wbij kilka lvli zeby miec wiec hp i zrob tak; podbiegnij do nich na tyle blisko zeby wyciagneli
miecze i zluruj ich na farme, gdzie zajma sie nimi farmerzy.


Tyle tylko, że w tym przypadku takie wyręczanie się farmerami kosztuje cię PD, no chyba, że to ty zadasz ostatni cios. Ja przeważnie wywabiałam gości po jednym i już :D Trochę to czasochłonne, ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z Nocą Kruka, a mianowicie gra nie chce odpalic po zainstalowaniu??
Jeśli ktos wie co mozna z tym zrobic to prosze o pomoc. Z góry dzieki. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 10:59, Brzydal123 napisał:

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z Nocą Kruka, a mianowicie gra nie chce odpalic po zainstalowaniu??
Jeśli ktos wie co mozna z tym zrobic to prosze o pomoc. Z góry dzieki. :-))

Jak odpalałeś z płyty (Uruchom grę) to nic nie możesz zrobić. Zreinstaluj gierę, i włączaj ją zawsze ikoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 10:59, Brzydal123 napisał:

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z Nocą Kruka, a mianowicie gra nie chce odpalic po zainstalowaniu??
Jeśli ktos wie co mozna z tym zrobic to prosze o pomoc. Z góry dzieki. :-))

miałem podobny problem ale z podstawką , po zainstalowaniu gry wyjąłem płytęz czytnika i odpaliłem grę z ikony
i tak gram do dzisiaj , płyta leży sobie w pudełku i gram bez płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 11:59, Luke Shadow napisał:

Tak, kazda gre mozna zarejestrowac i kazda ma dozywotnia gwarancje.

no niestety nie , sa jakieś ograniczenia - chodzi o to kiedy dokładnie dana gra została wydana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje każda gra (no prawie) może zostać zarejestrowana ale to jakie prawa posiadasz do np. reklamacji zależy od wydania czasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:03, tosz napisał:

no niestety nie , sa jakieś ograniczenia - chodzi o to kiedy dokładnie dana gra została wydana

Zarejestrować możesz każdą grę, która ma kod rejestracji elektronicznej.
Co do dożywotniej gwarancji, to zależy od daty wydania. Po dokonaniu rejestracji będziesz widział czy grę można wymienić. Ja mam premierowe wydanie i niestety takiej możliwości nie ma, ale nie wiem jak sprawa ma się wobec późniejszych edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować