Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

O ile wiem po paru dniach modlitw Innos ma nas gdzieś,mimo że modle się raz dziennie do niego to po 10 chyba dniach przestaje cokolwiek dawać prócz uzdrowienia.Na jakiejś stronie pisało chyba to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 10:58, Milteen napisał:

Nic wielkiego nie dodaja, marny 1 czy 2 ptk sily (ale chyba 1), no ale db i to :]

nie wielkiego? hmm.. jak w nocy kruka wyszkolisz sile np. do 94, to pozniej jak uda Ci sie zdobyc 10 punktow sily przez 10 kolejnych dni z kapliczek (save/load ;-]) to zaoszczedzasz az 40 puntow nauki... dalej uwazasz, ze sie nie oplaca? ;-]
jak to sie mowi "ziarnko do ziarnka..." i te kapliczki, tabliczki, jabluszka, przedmiociki i mozna nosic najlepszy miecz w grze juz od poczatku 3-go rozdzialu... :o (pomijam szpona, bo to miecz uber-przegiety ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze sie nie oplaca bo sam sie na tych pierdulkach szkolilem z zbieralem ziarnko do ziarnka by miec sily ponad 100! tylko chodzilo mi o to ze jabluszka malo daja i lepiej je zostawic na koniec :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie gdzie można znaleźć klucze do wież w Khorynis? Właściwie to chodzi mi tylko o jeden.Do tej wieży niedaleko Thorbena(przy tej czasami stoi strażnick Peck od którego "wziąłem"klucz ale był on do innej wieży.)O ile mi wiadomo w tej wieży siedzi uwięziony Joe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:45, Milteen napisał:

Sproboj wziasc od innych straznikow :]

O ile wiem NPC bez imienia nie można okradać.Chociarz nie próbowałem.Jeśli piszesz serio to dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 20:48, Darkstar181 napisał:

Kto wie gdzie można znaleźć klucze do wież w Khorynis? Właściwie to chodzi mi tylko o jeden.Do tej wieży niedaleko Thorbena(przy
tej czasami stoi strażnick Peck od którego "wziąłem"klucz ale był on do innej wieży.)O ile mi wiadomo w tej wieży siedzi
uwięziony Joe.


Peck siedzi w Czewonej Latarni albo Kuźni.
Pomylilo Ci się z Pablem - o ile pamiętam dostajesz klucz w pewnym momencie gry. A może jest w jakiejś skrzyni w koszarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 22:16, Backside napisał:

> Kto wie gdzie można znaleźć klucze do wież w Khorynis? Właściwie to chodzi mi tylko o jeden.Do tej wieży niedaleko
Thorbena(przy
> tej czasami stoi strażnick Peck od którego "wziąłem"klucz ale był on do innej wieży.)O ile mi wiadomo
w tej wieży siedzi
> uwięziony Joe.

Peck siedzi w Czewonej Latarni albo Kuźni.
Pomylilo Ci się z Pablem - o ile pamiętam
dostajesz klucz w pewnym momencie gry. A może jest w jakiejś skrzyni w koszarach?

No tak pomylił mi sie z Pablem.W koszarach jest ale to wciąż nie ta wieża(chodzi o tą niedaleko Thorbena na lewo od wejścia do jego domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 22:19, Darkstar181 napisał:

No tak pomylił mi sie z Pablem.W koszarach jest ale to wciąż nie ta wieża(chodzi o tą niedaleko Thorbena na lewo od wejścia
do jego domu)


Obok Thorbena wieży pilnuje strażnik Pablo na zmianę z 2-ma innymi żołdakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 22:31, Backside napisał:

> No tak pomylił mi sie z Pablem.W koszarach jest ale to wciąż nie ta wieża(chodzi o tą niedaleko Thorbena na lewo od
wejścia
> do jego domu)

Obok Thorbena wieży pilnuje strażnik Pablo na zmianę z 2-ma innymi żołdakami.

No dobra ale ich chyba nie można okraść a Pablo miał klucz do innej wieży.Zresztą dobra skoro piszecie żeby spróbować u innych strażników to tak zrobię ale NPC bez imienia to chyba nie można okraść,chyba że wcześniej miałem za mało zręczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 14:58, Miki Łoś napisał:

Dziury są wszędzie. Miałem questa
że jakiś gościu wpadł do dziury i tam jakieś odgłosy wody i miałem to sprawdzić.


Eeee... cos sciemniasz nigdy takiego zadanka nie widzialem ani w gII ani w NK, a dziur pod woda prowadzacych do jakichs tam jaskin tez nie ma i nie pisz, ze sa bo ja wszystkie bajora w Nk(z morzem wlacznie) obnurkowalem (chyba stukniety jestem:)). Ale za to Jednej "dziurze" w NK po zalatwieniu poszukiwacza okazalo sie ze ma przy sobie kilka naprawde mocnych run (glownie z 6 kregu (w tym mam drugi szpon beliara:)))) ), a poza tym inna "dziura" daje mozliwosc nabicia many na dowolny poziom(tyle, ze ja mam alergie na cheaty).
Wracajac jeszcze do tych rzekomych podwodnych dziur, jakbys mogl i one rzeczywiscie istnieja to moze masz jakis zrzut ekranowy...z checia sie przyjrze(najchetnie z informacja w ktorym to miejscu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 13:51, Milteen napisał:

Nie mowie ze sie nie oplaca bo sam sie na tych pierdulkach szkolilem z zbieralem ziarnko do ziarnka by miec sily ponad 100!
tylko chodzilo mi o to ze jabluszka malo daja i lepiej je zostawic na koniec :]

Teraz wiadomo skąd sie bierze wam tak szybko tyle siły. No ale trzeba mieć do tego trochę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 09:14, f5k napisał:

> Nie mowie ze sie nie oplaca bo sam sie na tych pierdulkach szkolilem z zbieralem ziarnko do ziarnka by miec sily ponad
100!
> tylko chodzilo mi o to ze jabluszka malo daja i lepiej je zostawic na koniec :]
Teraz wiadomo skąd sie bierze
wam tak szybko tyle siły. No ale trzeba mieć do tego trochę złota.

Jest jeszcze druga sprawa. Na początku rozwijaj siłę bez tabliczek. Tabliczki chowaj na potem, kiedy cena siły w punktach nauki wzrośnie. Wtedy użyj tabliczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 02:45, samba76 napisał:

> Dziury są wszędzie. Miałem questa
> że jakiś gościu wpadł do dziury i tam jakieś odgłosy wody i miałem to sprawdzić.


Eeee... cos sciemniasz nigdy takiego zadanka nie widzialem ani w gII ani w NK, a dziur pod woda prowadzacych do jakichs
tam jaskin tez nie ma i nie pisz, ze sa bo ja wszystkie bajora w Nk(z morzem wlacznie) obnurkowalem (chyba stukniety jestem:)).
Ale za to Jednej "dziurze" w NK po zalatwieniu poszukiwacza okazalo sie ze ma przy sobie kilka naprawde mocnych run (glownie
z 6 kregu (w tym mam drugi szpon beliara:)))) ), a poza tym inna "dziura" daje mozliwosc nabicia many na dowolny poziom(tyle,
ze ja mam alergie na cheaty).
Wracajac jeszcze do tych rzekomych podwodnych dziur, jakbys mogl i one rzeczywiscie istnieja
to moze masz jakis zrzut ekranowy...z checia sie przyjrze(najchetnie z informacja w ktorym to miejscu).



ja chyba wiem o którą dziure chodzi to o tą co idziesz do obozu piratów i tam są drawle przy drodze tam jets dzura(za nimi jest półka skalne tam sie da wejśc ) ale jak bedziesz już robił zadania dla piratów to bedzie tam zadanko poniważ jeden z nich wpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zrzutów ekranu ale wiem że to w Nk jak dołączyłem do piratów. Ten co rąbał drewno to przyszedł jego kumpel zamiast niego i mi powiedział o tym quescie. A jedna dziura była w Górniczej Dolinie ale chyba tylko w Nk bo mnie goniły orki i wpadłem gdzieś... głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziury? Jakie dziury?Jaki drwal? Ten co zaginął w obozie piratów? Jak go znaleźć?O jakich dziurach mówiciwe? W górniczej dolnie owszem,jedna było(ale ona występowało już w jedynce,zresztą można było wejść do jaskini normalną drogą ,nie dziurą.)W NK widziałem tylko urwiska,nie dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować