Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 15:25, Brew napisał:

Tak to ja robilem chyba 100 razy i nic nierozumiem moze sa jakies patche lub cos takiego

Spróbuj w takim razie na innej partycji, a jak i to nie podziała to muszę cię zmartwić - masz virusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 19:12, Necrofalus napisał:

Elo... mam pytanie do CDProjekt... otóż czy zrobić Gothic 2 Noc Kruka na MP(Multi Player)??

Jeśli chodzi ci o to czy do G2:NK wyjdzie jakich patch, bądź coś w tym stylu, który oferuję multiplayera to mogę ci powiedzieć ze 100% pewnością, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:56, Brew napisał:

Wirusa nie mam na 100 % mialem ale zrobilem formata i nie mam na 100 %
nie wiem co jerst grane

Cała sprawa może leżeć w płytkach z grą. Być może jedna z nich ma wybrakowany jakiś plik, bądź coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem: mam uszkodzone oko innosa, poszłem do vatrasa i powiedział mi ze mam mu załatwic zastepce, ale nie moge rzadnego znaleźć. kto ma byc tym zastępcom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie nim Mag Wody Myxir. Musisz go sprowadzić z Jarkendaru, czyli musisz wykonać wszystkie misje z dodatku inaczej nie ruszysz fabuły do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:38, lord0 napisał:

mam taki problem: mam uszkodzone oko innosa, poszłem do vatrasa i powiedział mi ze mam mu załatwic
zastepce, ale nie moge rzadnego znaleźć. kto ma byc tym zastępcom ?

Myxir

Ale za nim to nastąpi musisz przejść dolinę Jarkendar - nowy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:38, lord0 napisał:

mam taki problem: mam uszkodzone oko innosa, poszłem do vatrasa i powiedział mi ze mam mu załatwic
zastepce, ale nie moge rzadnego znaleźć. kto ma byc tym zastępcom ?


W tym momencie musisz wykonyawać misje dla magów wody, przejść dodatek, i na końcu dodatu jak już będziesz miał wrócić do khorinis jeden za magów wody pójdzie tam z tobą. i To będzie zastępca. Wykonuj misje dla magów wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:49, TigerXP napisał:

> mam taki problem: mam uszkodzone oko innosa, poszłem do vatrasa i powiedział mi ze mam
mu załatwic
> zastepce, ale nie moge rzadnego znaleźć. kto ma byc tym zastępcom ?

W tym momencie musisz wykonyawać misje dla magów wody, przejść dodatek, i na końcu dodatu
jak już będziesz miał wrócić do khorinis jeden za magów wody pójdzie tam z tobą. i To będzie
zastępca. Wykonuj misje dla magów wody.

czyli musze znaleźć czesci tamtego portalu, przejsc przez niego, tam cos zrobic i jak bede wracał dopiero ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Portalem przeniesiesz się do jarkendaru, tam magowie będą ci dawać zadania. Jest to cała linia fabularna. Po jej wykonaniu wracasz do khorinis a u Vatrasa będzie już czekał zastępca. I oryginalna fabuła ruszy się do przodu. Koniecznie się naucz języka pradawnych, zanim zakończysz fabułe dodatku, w innym wypadku nie będziesz mógł się go nauczyć póżniej. Potrzeba na to 30pkt nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:51, TigerXP napisał:

Dokładnie. Portalem przeniesiesz się do jarkendaru, tam magowie będą ci dawać zadania. Jest
to cała linia fabularna. Po jej wykonaniu wracasz do khorinis a u Vatrasa będzie już czekał
zastępca. I oryginalna fabuła ruszy się do przodu. Koniecznie się naucz języka pradawnych,
zanim zakończysz fabułe dodatku, w innym wypadku nie będziesz mógł się go nauczyć póżniej.
Potrzeba na to 30pkt nauki.

a jak wygladaj te czesci do portalu ? bo byłem w 2 miejscach zaznaczonych na mapie i nic ni znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych miejscach znajdują sie kamienne kręgi. Składaja sie one z szęściu kamieni, na trzech z nich są przyciski, musisz je nacisnąć, będzie małe trzęsienie ziemi i pojawi sie kamienny strażnik musisz go zabić a w jego resztkach będzie część klucza do postala. Są trzy takie miejsca, jedno jest za farmą lobarta, jednak tam nnie będziesz musiał walczyć ze strażnikiem, spotkasz Cavalorna a on ci powie iż strażnikiem zajeli się paladyni. Musisz iść tylko do szefcia paladynów i on ci da ową część. Przed farmą sekoba też jest taki krąg, jeśli nie będziesz mógł dać rady go pokonać zacznij uciekać w strone farmy to wieśniaki ci pomogą. Co prawda strażnik ich wytnie w pień ale to nie stanowi problemu. Trzecia część klucza znajduje się w lesei, tam musisz strażnika pokonać sam. Tylko uważaj na wargi, bo czają sie niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:23, TigerXP napisał:

W tych miejscach znajdują sie kamienne kręgi. Składaja sie one z szęściu kamieni, na trzech
z nich są przyciski, musisz je nacisnąć, będzie małe trzęsienie ziemi i pojawi sie kamienny
strażnik musisz go zabić a w jego resztkach będzie część klucza do postala. Są trzy takie miejsca,
jedno jest za farmą lobarta, jednak tam nnie będziesz musiał walczyć ze strażnikiem, spotkasz
Cavalorna a on ci powie iż strażnikiem zajeli się paladyni. Musisz iść tylko do szefcia paladynów
i on ci da ową część. Przed farmą sekoba też jest taki krąg, jeśli nie będziesz mógł dać rady
go pokonać zacznij uciekać w strone farmy to wieśniaki ci pomogą. Co prawda strażnik ich wytnie
w pień ale to nie stanowi problemu. Trzecia część klucza znajduje się w lesei, tam musisz strażnika
pokonać sam. Tylko uważaj na wargi, bo czają sie niedaleko.

czyli wystarczy ze udam sie w wskazane miejsca i ponaciskam przyciski, zabiuja to cos i mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować