Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

mam takie pytanko dotyczące g2:NK
jak wczesniej koledy mowili o magicznym luku i magicznej kuszy , gdzie mozna znalezc ta magineczna kusze , bo u gory juz wszystko napisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 09:08, BedBoyzZz napisał:

mam takie pytanko dotyczące g2:NK
jak wczesniej koledy mowili o magicznym luku i magicznej kuszy , gdzie mozna znalezc ta magineczna
kusze , bo u gory juz wszystko napisali?


W grobowcu Quahodrona jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 09:24, ŁukiPluta napisał:

> mam takie pytanko dotyczące g2:NK
> jak wczesniej koledy mowili o magicznym luku i magicznej kuszy , gdzie mozna znalezc ta
magineczna
> kusze , bo u gory juz wszystko napisali?

W grobowcu Quahodrona jest :)

aha , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:31, Kichu93 napisał:

> >
> > > cos nie czaje w pierwszym??? a nie drugim???
> >
> > Jeśli dobrze pamiętam to na przełomie pierwszego i drugiego. Dostałem się tam w pierwszym,

>
> > ale Kruka zabiłem w drugim.
> >
> > Ecko09
> >

> > > No właśnie. W 1 rozdziale nie da się iść do Jarkendaru.
> >
> > Niby dlaczego?
> >
>
>
> przeciez dopiero po tym jak dostarczysz informacje hagenowi mozna wtedy isc do Jarkendaru
czyz
> nie??? a to juz jest 2 rozdzial
>

da się jak używasz kodów :D




a to tak.... niegrzeczne dzieci:D

Dnia 08.04.2007 o 22:31, Kichu93 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 09:08, BedBoyzZz napisał:

jak wczesniej koledy mowili o magicznym luku i magicznej kuszy

Magiczny łuk jest na czubku wieży w obozie Dextera. Nie w tej wieży w której siedzi Dexter tylko na czubku tej drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze ziomale.Zainstalowałem sobie Noc Kruka i jestem już czeladnikiem ale nie chce być strażnikiem miejskim kazali mi iść do Vatrasa i czy moge przyłączyc się do tej gildi wodny krąg czy coś bo można jeszcze iść do klasztoru...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej możesz się przyłączyć do Wodnego Kręgu i powiem ci jeszcze jedno musisz to zrobić bo inaczej nie będzie Ci dane ukończyć tej jakże ciekawej przygody. Do Wodnego Kręgu możesz się przyłączyć niezależnie czy jesteś magiem/najemnikiem czy innym strażnikiem miejskim. Będziesz należał do 2 organizacji. Dlatego nie musisz być wcale strażnikiem miejskim (ciekawa robota, jednak nudna chodzić po mieście i zaczepiać ludzi, mówiąc im że gdzieś się ich widziało) ale tym kim zechcesz czyli najemnikiem lub podążać ścieżką Innosa i dać się zamknąć w klasztorze. Teraz po prostu wykonuj zadania a wszystko stanie się jasne i klarowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak zostałem strażnikiem to do klasztoru mnie kiedykolwiek jeszcze wpuszczą? gram po dłuższej przerwie kolejny raz i pamiętam że tam sporo misji było, poza tym blisko między łóżkiem a kapliczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:10, Drizzt Drow napisał:

a jak zostałem strażnikiem to do klasztoru mnie kiedykolwiek jeszcze wpuszczą?

Wpuszczą :) Tylko, że nie pierwszych rozdziałach.

Dnia 10.04.2007 o 10:10, Drizzt Drow napisał:

przerwie kolejny raz i pamiętam że tam sporo misji było, poza tym blisko między łóżkiem a kapliczką

Zadań przeznaczonych dla nowicjusza i tak nie dostaniesz, jednak kilka wartych zrobienia jeszcze Ci się tam trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:16, Bajuj napisał:

> a jak zostałem strażnikiem to do klasztoru mnie kiedykolwiek jeszcze wpuszczą?
Wpuszczą :) Tylko, że nie pierwszych rozdziałach.



No faktycznie teraz sobie przypominam, musze tam mieć dostęp bo w końcu tam znajduje chyba kapitana do statku.
Ale mam nadzieje że wcześniej mnie tam wpuszczą, bo szukanie ekipy na statek to już chyba końcówka gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 11:09, Drizzt Drow napisał:

No faktycznie teraz sobie przypominam, musze tam mieć dostęp bo w końcu tam znajduje chyba
kapitana do statku.
Ale mam nadzieje że wcześniej mnie tam wpuszczą, bo szukanie ekipy na statek to już chyba końcówka
gry ;)


Wpuszczą Cię tam dokładniej w trzecim rozdziale, gdy Pedro ukradnie Oko innosa. Wtedy ty jako bohater podążysz jego śladami:) A zadań i tak będziesz miał w klasztorze kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:22, mroczny mrok napisał:

Wpuszczą Cię tam dokładniej w trzecim rozdziale, gdy Pedro ukradnie Oko innosa. Wtedy ty jako
bohater podążysz jego śladami:) A zadań i tak będziesz miał w klasztorze kilka.


Najbardziej to mi zależało na tej misji co alchemik zrobi mi potem miksture na stałe do siły. No i blisko łóżko od kapliczki :) Kto nie wie o co chodzi to nie będe psuł zabawy.

A właśnie, mam jeszcze jedno pytanko, czy zręczność coś pomaga w walce mieczem? nie macha bohater czasem wtedy szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:28, Drizzt Drow napisał:

A właśnie, mam jeszcze jedno pytanko, czy zręczność coś pomaga w walce mieczem? nie macha bohater

Nie pomaga. Tylko siła + umiejętność władania tymi broniami.
Zręczność ewentualnie pozwala nosić lepsze miecze wymagające pkt do zręczności (miecz mistrzowski, betty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:28, Drizzt Drow napisał:

> Wpuszczą Cię tam dokładniej w trzecim rozdziale, gdy Pedro ukradnie Oko innosa. Wtedy
ty jako
> bohater podążysz jego śladami:) A zadań i tak będziesz miał w klasztorze kilka.

Najbardziej to mi zależało na tej misji co alchemik zrobi mi potem miksture na stałe do siły.
No i blisko łóżko od kapliczki :) Kto nie wie o co chodzi to nie będe psuł zabawy.

A właśnie, mam jeszcze jedno pytanko, czy zręczność coś pomaga w walce mieczem? nie macha bohater
czasem wtedy szybciej?

Dużo zręczności potrzeba np.do łuków ,kusz bo potem szybciej strzelasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:28, Drizzt Drow napisał:

> Wpuszczą Cię tam dokładniej w trzecim rozdziale, gdy Pedro ukradnie Oko innosa. Wtedy
ty jako
> bohater podążysz jego śladami:) A zadań i tak będziesz miał w klasztorze kilka.

Najbardziej to mi zależało na tej misji co alchemik zrobi mi potem miksture na stałe do siły.
No i blisko łóżko od kapliczki :) Kto nie wie o co chodzi to nie będe psuł zabawy.

A właśnie, mam jeszcze jedno pytanko, czy zręczność coś pomaga w walce mieczem? nie macha bohater
czasem wtedy szybciej?

Dużo zręczności potrzeba np.do łuków ,kusz bo potem szybciej strzelasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:31, Bajuj napisał:

> A właśnie, mam jeszcze jedno pytanko, czy zręczność coś pomaga w walce mieczem? nie macha
bohater
Nie pomaga. Tylko siła + umiejętność władania tymi broniami.
Zręczność ewentualnie pozwala nosić lepsze miecze wymagające pkt do zręczności (miecz mistrzowski,
betty).



Ok. dzięki!
Rozumiem że siła wpływa na wielkosć zadawanego ciosu, a umiejętnosć władania bronią na szybkość machania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność raczej wpływa na to, jaka jest możliwość zadania ciosu krytycznego. Chyba, że przejdziesz z jednego stopnia na drugie, to wtedy nie dość, że lepiej macha, to jeszcze lepsze combosy można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować