Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

To owa wiadomosc co sie pojawia po wywaleniu do Windka <patrz obrazek>. Sprawdzilem na innym kompie i dzieje sie to samo. Czy to wina kart graficznych (oba kompy tstowe mialy staromodny integrowany szit)? Pomocy! Chce w koncu w to zagrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie w G1. Wyskoczyło kiedyś jak włączałem zwój . A raz jak sie kodami bawiłem i save mi rozwaliło . Dobrze że miałem skopiowany . Zawsze kopiuj save po wyłączeniu gry . I nie używaj dużo kodów . A jak wpisujesz na edycję atrybótów to nie edytuj niczego więcej bo to też powoduje taki efekt . Mam nadzieję że pomogłem ;)
P.S ---> Masz wogóle zainstalowany Gothic II ? Bo jak nie masz to działało nie będzie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem coś takiego i jak się zapytałem na forum to ktoś mi odpowiedział że tak jest jak często gre sejwujesz albo grasz na kodach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 09:04, 143872 napisał:

Też miałem coś takiego i jak się zapytałem na forum to ktoś mi odpowiedział że tak jest jak
często gre sejwujesz albo grasz na kodach :]

Właśnie pisałem ,, bawiłem sie odami i save mi rozwaliło " no i raz wyskoczyło takie coś :D To przez kody !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie moze byc przez kody, bo ja nawet nie zaczalem grac! Jak daje nowa gra, to laduje mi sie filmik, pisze ze koniec wczytywania i wywala mi ten blad! Ja sie chyba zabije....moze po prostu kupic Gothica III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:43, 143872 napisał:

Może masz kompa słabego, być może to też od płyty może być bo coś słyszałem że w grach z gazet
jest więcej bugów :|.


Mam tego Gothica z CDA w (_!_)...kupie Gothica III albo poczekam na Gothica IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie mogę kupić zwój snu w pierwszym rozdziale? Bo mam ukraść pierścień Constantina, a nie mam ochoty go zabijać... może jest jeszcze jakaś inna możliwość zaliczenia tego zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:43, 143872 napisał:

Może masz kompa słabego, być może to też od płyty może być bo coś słyszałem że w grach z gazet
jest więcej bugów :|.

Lol kto Ci tak naopowiadał. Przecież to takie wersje jak w sklepie (często jeszcze z nowszymi patchami jeśli wyszły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:55, KrzychoCJ napisał:

Lol kto Ci tak naopowiadał. Przecież to takie wersje jak w sklepie (często jeszcze z nowszymi
patchami jeśli wyszły).


No ktoś tak na forum pisał a mi to weszło do głowy :D Też mi sie wydaje że to nieprawda ale nie wnikam już w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:55, Szperacz Robson napisał:

Wiecie może gdzie mogę kupić zwój snu w pierwszym rozdziale? Bo mam ukraść pierścień Constantina,
a nie mam ochoty go zabijać... może jest jeszcze jakaś inna możliwość zaliczenia tego zadania?


Po co zwój ?? Idziesz do niego wieczorem jak śpi i wykradasz ze skrzyni pierścień ;] Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:55, KrzychoCJ napisał:

> Może masz kompa słabego, być może to też od płyty może być bo coś słyszałem że w grach
z gazet
> jest więcej bugów :|.
Lol kto Ci tak naopowiadał. Przecież to takie wersje jak w sklepie (często jeszcze z nowszymi
patchami jeśli wyszły).


Są jakieś patche do G2 Nk ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:14, mlynar911 napisał:

Po co zwój ?? Idziesz do niego wieczorem jak śpi i wykradasz ze skrzyni pierścień ;] Proste.

Tak, tylko, że on się wtedy budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Jestem w wodnym kręgu, wypełniłem zadanie dla Nefariusa, dostałem o Saturasa pierścień potrzebny do uaktywnienia portalu. Magowie ustawili się w półkole i..... nic. Co trzeba zrobić?? W portalu nie ma żadnego miejsca na te pierścień, nie mam żadnej opcji rozmowy z magami ani nic podobnego. Jak uaktywnić portal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:55, Szperacz Robson napisał:

Wiecie może gdzie mogę kupić zwój snu w pierwszym rozdziale? Bo mam ukraść pierścień Constantina,
a nie mam ochoty go zabijać... może jest jeszcze jakaś inna możliwość zaliczenia tego zadania?

Jeśli chciałbyś go zabić, to powodzenia - pewnie załatwiłby cię dwoma ciosami na początku gry :)
Nie wiem czy to bug, ale jeśli zaczniesz grzebać w zamku kufra Constantina wtedy, gdy używa stołu alchemicznego, nie zwróci na ciebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować