Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 16:39, 88Bonzo napisał:

Zaraz mnie szlag trafi, może mi ktoś dokładnie opisać (najlepiej zaznaczyć na mapce) gdzie
jest świątynia Quarhodrona ?

I jeszcze jedno pytanko odnośnie dołączonego obrazu. Gdy zeskoczyłem na dół zaskoczyło mnie
2 kamiennych pajacyków, zwinąłem magiczny łuk i strzały, przegrzebałem teren ale nie wiem jak
się wydostać. Most jest zawalony xD


Możesz też zamienić się w cieniostwora i skoczyć. Ja tak robiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:49, mlynar911 napisał:

Po każdej rozmowie oko się rozładowuje to dlatego Pyrokar nauczył cię wyjmować smocze serca...
A oko daje nam pkty do pancerza +15 do wszystkich chyba.

No ok, wiem, ale myślałem, że jakoś do walki też się przyda (wiesz... teraz żałuję, że nie mam Szponu Beliara, bo oddałem go Magom Wody ;D ) w stylu dodatkowe obrażenia czy coś podobnego.

Dnia 18.01.2008 o 17:49, mlynar911 napisał:

Gorn jest jak się idzie do kamiennego smoka. Jak już wchodzisz powoli na skałę jest taka mała
zasłona zrobiona z drewna tam jest Gorn i Gelestath. Najlepiej iść wieczorem to będziesz widział
palące się ognisko.

Dzięki :) . Właściwie to jak szukałem w dzień to myślałem, że to jest byłe obozowisko bandytów :P .


@wybrany4567
W Gothic'a I nie grałem, więc bardziej przydała mnie się rada mlynar911.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki budynek znajduje się koło Budowli Strażników Umarłych(Strażników Umarłych jest niżej- strzeże go Bagienny Golem, a w środku grupka Zobie w Zbroi Kruka)? Czy da się do niego jakoś dostać... lądowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:19, Akeno napisał:

Jaki budynek znajduje się koło Budowli Strażników Umarłych(Strażników Umarłych jest niżej-
strzeże go Bagienny Golem, a w środku grupka Zobie w Zbroi Kruka)? Czy da się do niego jakoś
dostać... lądowo?


Sprecyzuj pytanie bo jakoś nie bardzo rozumiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie: kto może mi sprzedać "pas siły +10" albo miksturę podnoszącą siłę? Tj. oprócz tego Paladyna w Zamku i sprzedawcy w Khorinis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzować? No, to jedziemy ^^:
W zadaniu "Relikty" mamy odnaleźć kolorowe tablice Budowniczych. Jedna z tablic jest w Domu Strażników Umarłych, czyli jednej z kast Doliny Jarkendaru. Wyżej wymienionego budynku strzeże zgraja Zobie w zbrojach, jaką ma na sobie Kruk. Samej budowli strzeże jeszcze Bagienny Golem, czekający na nas na zewnątrz budynku. Przed nim jest zawalony most.
Na lewo od Domu Strażników Umarłych, na wzniesieniu, znajduje się bardzo podobny budynek. To jest kolejny z "domów" poszczególnych kast(Uzdrowicieli albo Kapłanów na przykład)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślimy o tym samym - to nie :) Po drugiej stronie w ruinach znajdziesz dwóch kamiennych strażników, magiczny łuk i strzały, dwie skrzynki, parę roślin, bryłkę czarnej rudy (chyba:P) i znak "X" gdzie za pomocą kilofu możesz wykopać skarb :) Parę postów wyżej koledzy napisali w jaki sposób można pokonać przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:26, Matias16162 napisał:

Spotkaliście się kiedyś z tym tekstem od Lestera? Zwłaszcza że łóżko nie jest jego tylko Xardasa
xD
Patrzcie screen


Ja też tak miałem, i to przed chwilą! Chciałem sobie zregenerować pż, idę spać a rano nade mną stoi Lester ,,Wynocha z mojego łóżka!!" i się położył. Dziwna sprawa ;)

143872 >> No to wiem już kto będzie moim mistrzuniem łuku. Dzięki za pomoc i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:26, Matias16162 napisał:

Spotkaliście się kiedyś z tym tekstem od Lestera? Zwłaszcza że łóżko nie jest jego tylko Xardasa
xD
Patrzcie screen

W tej cudownej grze są , czasami właśnie takie teksty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:57, Lord Andre 1 napisał:

Poprostu każdej postaci przypisali to samo. I każda osoba powie, ze jest to jego łóżko


Kolejny efekt lenistwa autorów :) Mogli zrobić coś takiego np. ,,Zjeżdżaj, chcę sie wyspać" albo ,,MOGĘ SIĘ POŁOŻYĆ!!????" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że go wygania Xardasowi nie chce się spac to łóżkiem nie rządzi. Lester ma większe prawa do tego łóżka niż inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie filozofuje tylko tak jest na prawde. Sloneczny aloes jest tam gdzie piszesz ale i tak nie dasz sobie rady z trolem za krótki jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że lubisz chodzić na skróty, łatwizne i zmniejszać trolle niż normalnie je zabić tak aby miało się jak największo satysfakcje z tego, że się zabiły tak poteżnego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować