Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 09:14, K9N Neo napisał:

Jestem nup''em w G2 NK. Mam pytanie. Jak otwierać skrzynie ? Thorben w Khorinis mnie
uczył, ale jak mam to zrobić ?

Przede wszystkim musisz mieć wytrych .Podchodzisz do skrzyni i naciskacs przycisk na myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:46, barcelonista2 napisał:

Ja mam Gothic 2 Noc Kruka i gdy mi się nudziło chodziłem po lesie i znalazłem grupe pracujących
osób ze starego obozu.


Niby w którym miejscu ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:17, mlynar911 napisał:

Niby w którym miejscu ?? ;]

Może chodził sobie po kniei koło tawerny Orlana i zobaczył farmy i nejmników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:46, barcelonista2 napisał:

Ja mam Gothic 2 Noc Kruka i gdy mi się nudziło chodziłem po lesie i znalazłem grupe pracujących
osób ze starego obozu.


Zakładam, że chodziłeś po bagnie i znalazłeś grupę bandytów z dawnego Starego Obozu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:22, Kalejdoskop86 napisał:

> Niby w którym miejscu ?? ;]
Może chodził sobie po kniei koło tawerny Orlana i zobaczył farmy i nejmników?


Zapewne chodzi tutaj o robotników na farmie Bengara, w sumie sa niedaleko wyjścia do doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:41, Wintesun napisał:

Zapewne chodzi tutaj o robotników na farmie Bengara, w sumie sa niedaleko wyjścia do
doliny.

Chodzi Ci o Malaka i jego kumpli? Bo Gaan''a na pewno nie miał na myśli, bo on działa solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Znowu mam tajemniczy problem... Otóż wykonałem misję z bandytami w latarni morskiej Jacka i oczywiście powiedziałem mu o tym. Wtedy on rzucił tekst żebym tam poszedł razem z nim. Lecz Jack nawet nie wstał i dalej siedzi na ławce! Zastanawiam się czy to bug czy celowo zrobione. Jeśli bug to mogę mieć problemy przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:50, Pablo Querte napisał:

Hej! Znowu mam tajemniczy problem... Otóż wykonałem misję z bandytami w latarni morskiej
Jacka i oczywiście powiedziałem mu o tym. Wtedy on rzucił tekst żebym tam poszedł razem
z nim. Lecz Jack nawet nie wstał i dalej siedzi na ławce! Zastanawiam się czy to bug
czy celowo zrobione. Jeśli bug to mogę mieć problemy przez to?


Nie wiem ale to chyba jakiś bug,bo jak ja grałem i mówiłem mu o tym że zabiłem bandytów to on wstawał i szedł do latarni morskiej.W ukończeniu gry to raczej nie będzie przeszkadzać po prostu weźmiesz kogoś innego na kapitana statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.02.2008 o 20:56, raven91 napisał:

Nie wiem ale to chyba jakiś bug,bo jak ja grałem i mówiłem mu o tym że zabiłem bandytów
to on wstawał i szedł do latarni morskiej.W ukończeniu gry to raczej nie będzie przeszkadzać
po prostu weźmiesz kogoś innego na kapitana statku.

Też mi się wydaje, że to jakiś bug, bo w G2 normalnie szedł do latarni. Chyba sobie wczytam, bo tak trochę głupio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:50, Pablo Querte napisał:

Hej! Znowu mam tajemniczy problem... Otóż wykonałem misję z bandytami w latarni morskiej
Jacka i oczywiście powiedziałem mu o tym. Wtedy on rzucił tekst żebym tam poszedł razem
z nim. Lecz Jack nawet nie wstał i dalej siedzi na ławce! Zastanawiam się czy to bug
czy celowo zrobione. Jeśli bug to mogę mieć problemy przez to?

Ja już nie pamiętam, jak to było, ale z tego co wiem to nie trzeba z nim iść, aby został kapitanem statku. On nam mówi (jak siedzi na ławce) , że z jego latarni przepiękne widoki są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 rozdziale i mam zadanie z opętanymi ludźmi. Tylko że nie wiem gdzies Vino (nie wiem czy to nie przypadkiem ten koleś co stał w tłumie koło Vatrasa, ale teraz go tam nie ma) i Makal (czy jak on sie tam nazywał). Tak samo nie wiem u kogo mogę kupic księge "Moc boskich gwizad" dla któregoś z magów. Mam nadzieje ze to nikt na targowisku bo napoczątku gry sprzedałem tego kolesia co dawał zadanie żeby sprzedac Sare i przez niego kupcu mi nic nie sprzedawali i jak mu zapłaciłem to np Zuris nie miał w ogole zwojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 06:39, lis899 napisał:

Jestem w 3 rozdziale i mam zadanie z opętanymi ludźmi. Tylko że nie wiem gdzies Vino
(nie wiem czy to nie przypadkiem ten koleś co stał w tłumie koło Vatrasa, ale teraz go
tam nie ma) i Makal (czy jak on sie tam nazywał). Tak samo nie wiem u kogo mogę kupic
księge "Moc boskich gwizad" dla któregoś z magów. Mam nadzieje ze to nikt na targowisku
bo napoczątku gry sprzedałem tego kolesia co dawał zadanie żeby sprzedac Sare i przez
niego kupcu mi nic nie sprzedawali i jak mu zapłaciłem to np Zuris nie miał w ogole zwojów.


No własnie te księge możesz kupić u na targowisku, u Zurisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 06:39, lis899 napisał:

gdzies Vino

Jest na farmie Lobarta. To jeden z pracowników.
>Makal (czy jak on sie tam nazywał).
O malaka chyba chodzi. On jest na farmie Bengara. A jak nie to pod wieżą bandytów w kotlince małej.

Dnia 18.02.2008 o 06:39, lis899 napisał:

Tak samo nie wiem u kogo mogę kupic
księge "Moc boskich gwizad" dla któregoś z magów. Mam nadzieje ze to nikt na targowisku
bo napoczątku gry sprzedałem tego kolesia co dawał zadanie żeby sprzedac Sare i przez
niego kupcu mi nic nie sprzedawali i jak mu zapłaciłem to np Zuris nie miał w ogole zwojów.

U Constantina możesz kupić. Btw. Lepiej sprzedawać Sarę. Tak na przyszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w G2Nk pojawiły się magiczna kusza/łuk oraz ognisty łuk ale co z strzałami/bełtami do nimi normalnymi nie idzie strzelać a tych odpowiednich jest mało skąd wziąć ich więcej jeżeli się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:21, sir durin napisał:

w G2Nk pojawiły się magiczna kusza/łuk oraz ognisty łuk ale co z strzałami/bełtami do
nimi normalnymi nie idzie strzelać a tych odpowiednich jest mało skąd wziąć ich więcej
jeżeli się da


Do tych dwóch broni dostępne są jedynie te pociski które znajdziesz obok nich w miejscu gdzie je znalazłeś,więcej po prostu nigdzie nie ma i broń ta ma słabe zastosowanie,które zazwyczaj sprowadza się do wystrzelania dostępnych pocisków i sprzedaniu łuku\kuszy za spore pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 21:00, Ecko09 napisał:

A właśnie. Gdzie jest magiczny łuk?

Chyba w Bibliotece, ale nie jestem do końca pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 21:00, Kalejdoskop86 napisał:

> A właśnie. Gdzie jest magiczny łuk?
Chyba w Bibliotece, ale nie jestem do końca pewien.


W bibliotece? Tej w kanionie? Tam go chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 21:04, Ecko09 napisał:

W bibliotece? Tej w kanionie? Tam go chyba nie ma.

No o nią mnie chodzi. Mówiłem, że nie jestem pewien, ale pamiętam, że ktoś kiedyś mówił, że można tam znaleźć ten łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować