Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Najpierw idź do kopalni i skręć w prawo w pierwszym, możliwym szybie kopalni. Idź prosto, spotkasz 2 gości, jeden ciebie zatrzyma i poprosi o załatwienie pełzaczy. No to musimy walczyć. Idziesz dalej, zabijasz wszystkie pełzacze, wracasz do gościa, a potem widzisz nadchodzącego bloodwyna. Zabijasz go, z ekwipunku "bierzesz mu głowę", idziesz z tym do thorusa, potem rozmawiasz z nim, żeby wypuścił niewolników. Mówisz to strażnikowi przed niewolnikami, potem temu niewolnikowi, żeby uciekali. Teraz pora iść do świątyni, a wcześniej pokazać głowę strażnikowi.
Edit - Czy ty nie możesz odkrywać fabuły sam ? Przecież taka gra z odpowiedziami na zagadki to nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 09:55, orzech76 napisał:

gdzie mam isc w kopalnie zeby te strzasy sie wyjasnily i jeszcze w kopalni jak mam pomoc
nie wolnikom ?

idź cały czas za fabula sama cie tam zaprowadzi w odpowiednim momencie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki a jak zrobic zielonego nowicjusza mam 2 lodygi ziela i rdest polny ii kartke z skrzyni tego co oszalal

a ztym co mowiles zoze zabawe trace ale mi chodzi o dialogi o historie a wiekszosc gry przeszlem sam a paytania dotyczace 2 rozdzialu 2gbyly dla brata bo ja mam 50l i przeszlem przez przelecz na szbgiego wiec tylko chcialem uswiadomic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:30, orzech76 napisał:

dzieki a jak zrobic zielonego nowicjusza mam 2 lodygi ziela i rdest polny ii kartke
z skrzyni tego co oszalal

a ztym co mowiles zoze zabawe trace ale mi chodzi o dialogi o historie a wiekszosc
gry przeszlem sam a paytania dotyczace 2 rozdzialu 2gbyly dla brata bo ja mam 50l i
przeszlem przez przelecz na szbgiego wiec tylko chcialem uswiadomic

>
Zielonego nowicjusza należy wykonac przy stole alchemicznym:-) Żeby dobrze zrozumiec grę musisz się wczuc w jej atmosferę i staraj się rozwiązywac zagadki samemu a dopiero jak Ci nie wychodzi napisz na forum lub zajrzyj do solucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mam juz 2 lodygi ziela i rdest polny ii kartke z skrzyni tego co oszalal i pisze mi zamalo skladnikow ile trzeba skladnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:31, orzech76 napisał:

ale mam juz 2 lodygi ziela i rdest polny ii kartke z skrzyni tego co oszalal i pisze mi zamalo skladnikow ile trzeba skladnikow

A masz menzurke? Kilka sztuk powinno stac na regale obok stolu alchemicznego (mowie oczywiscie o tym stole na pietrze w karczmie). Mozesz je takze kupic od Cronosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:31, orzech76 napisał:

ale mam juz 2 lodygi ziela i rdest polny ii kartke z skrzyni tego co oszalal i pisze
mi zamalo skladnikow ile trzeba skladnikow

A masz ziarna pieprzu? Nie znajdziesz ich w dolinie tylko u Sagity lub Zurisa...
Idz do handlarza zielem przed obozem ( nie pamietam jak sie nazywa), on ci poda przepis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,mam pytanie.Grał ktoś z Was w moda ''Stonehenge''? Jeżeli tak,to co mam zrobić po otwarciu tego portalu? Jeden z Magów powiedział,bym BARDZO dokładnie przeszukał tę jaskinię,bo tam MUSI coś być.Problem w tym,że ja nie mogę tego czegoś znaleźć.Druga rzecz: Czy wie ktoś coś o spolszczeniu do moda ''Pirazzstories''(Chyba źle tę nazwę napisałem,ale co tam)? Słyszałem,że jest.Jeżeli tak,proszę o linki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:50, dominik713 napisał:

Druga rzecz: Czy wie ktoś coś o spolszczeniu do moda ''Pirazzstories''(Chyba źle tę nazwę napisałem,ale co tam)? Słyszałem,że jest.Jeżeli tak,proszę o linki. :)

Nie chodzi ci przypadkiem o "Piratenleben"?
http://forum.e-gothic.net/index.php/topic,446.0.html
Tu masz mod od razu po polsku. Pojedynczych plikow spolszczajacych chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 22:11, dominik713 napisał:

Nie,nie chodzi mi o Piratenleben.Tego moda dawno już przeszedłem,bardzo fajny,ale chodzi
mi o Pirazztories.

Nie słyszałem o tym modzie. Możesz podać link gdzie piszą o nim coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki mod ? Podobno on ma niedługo być przetłumaczony. No wiesz jak znasz język niemiecki, to się ciebie nie czepiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:49, dominik713 napisał:

2razy źle napisałem nazwę... No ale mniejsza,tutaj link do wersji niemieckiej:
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&release_id=222

Jakby Ci to pomogło to znalazłem tu polską stronę tego moda. Tu są wszystkie mody (po prostu chciałem link bo nazwa była zła;p) Jak tu piszą wersja językowa jest niemiecka. Nie wiem kiedy wyjdzie polska.

http://www.gothicmods.info/index.php?option=com_content&task=view&id=166& Itemid=193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - opłaca się zostawić i używać Szponu Beliara czy może lepiej go oddać Saturasowi aby ten go zniszczył? I czy jak go zniszczy to dostanę jakieś PDki albo coś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:14, kapistar1 napisał:

Szybkie pytanie - opłaca się zostawić i używać Szponu Beliara czy może lepiej go oddać Saturasowi aby ten go zniszczył?

Ja zawsze go sobie zatrzymuje - to w koncu bardzo dobra bron. Gdy ja wymaksujesz (co dwa levele podnosisz dmg broni o 1 i szanse na dmg magiczne o 2% kosztem 5 punktow zycia) masz 50% szans na zadanie obrazen magicznych - to sporo, zwlaszcza ze tenze "krytyk" jest ze trzy razy silniejszy od normalnego uderzenia...

Dnia 30.06.2008 o 12:14, kapistar1 napisał:

I czy jak go zniszczy to dostanę jakieś PDki albo coś? :P

2000 XP - to malo w porownaniu z taka bronia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce zabić gildie złodziei. Odmawiam przyłączenia sie do nich oni mnie ładnie atakują ja ich pięknie zabijam tylko słyszę jak u góry wiara krzyczy "alarm" i słyszę odgłosy wyjmowanych mieczy. Wychodzę przez gospodę i tu na mnie zwala się strażnik i Hanna. Nie wiem co mam zrobić. Jakiś głupi błąd ;/ Może trzeba ich w specjalne miejsce wyciągnąć żeby wiara sie nie skapowała? Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować