Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption - kolejne porównania jakości grafiki

60 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2010 o 11:39, ArchArtas napisał:

R* jest jak valve, nigdy nie uczy sie na bledach, niektorym po prostu brakuje umiejetnosci
by okielznac ps3... ;/


Valve się chociaż do tego przyznało... A R*? Zapewniał że gry będą wyglądać identycznie... kropka w kropke, jotka w jotke... taaa jasne... może im chodziło o treść? :Pi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XKloc wygrywa chociażby wyższą rozdzielczością. PS3 ma teoretycznie większą moc, ale pisanie gier na tę konsolę jest dużo trudniejsze - głównie ze względu na nietypową budowę procesora. Cierpią na tym tytuły multiplatformowe, które w wersji na konsolę Sony wymagałyby znacznych przeróbek, by wykorzystać jej potencjał. Jak widać, nie zawsze się w takie przeróbki inwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XKloc wygrywa chociażby wyższą rozdzielczością. PS3 ma teoretycznie większą moc, ale pisanie gier na tę konsolę jest dużo trudniejsze - głównie ze względu na nietypową budowę procesora. Cierpią na tym tytuły multiplatformowe, które w wersji na konsolę Sony wymagałyby znacznych przeróbek, by wykorzystać jej potencjał. Jak widać, nie zawsze się w takie przeróbki inwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC liczy się grafika. Na konsoli liczy się klimat. Poza tym co za różnica co jak gdzie wygląda, jak telewizor wiadomo jakiej wielkości piksele ma i co widać na monitorze o wiele ciężej jest dostrzec w TV.

A RDR z miłą chęcią kupię jak przejdę inne gry co na PS3 wyszły i w ogóle będę miał PS3 (jeszcze 2 tygodnie :P). Między innymi GTA IV w który nie chce mi się na PC grać - a by spokojnie pociągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 11:54, R3nO napisał:

Na PC liczy się grafika. Na konsoli liczy się klimat.

Oczywiście mocno generalizując. Wiadomo, że ogólnie liczy się i to i to :P Sens w tym, że grafika ma większe znaczenie w przypadku używania monitora. Na TV dzięki rozmyciom czy innym pierdołom nie rzucają się w oczy krawędzie, które czasem tak potrafią wkurzyć grając na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary tak sie zapytam: nie zweszyles tu moze slynnego na caly kraj Pustelnika? ;))) Wydaje mi sie, ze jest posrod nas..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 12:16, kodi24 napisał:

Stary tak sie zapytam: nie zweszyles tu moze slynnego na caly kraj Pustelnika? ;))) Wydaje
mi sie, ze jest posrod nas..:D

Ano zwęszyłem :). Ostatnio widzę jego aktywność wzrosła. W końcu woda zeszła z tej jego jaskini ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zadowolonym posiadaczem PS3, ale nawet moje oczy -1,5, -1,75 potrafią dostrzec, że na Xboxie 360 gra wygląda ładniej. To moje odczucie: lubię soczyste kolory, te na PS3 są strasznie wyblakłe. Jedynie niebo jest zrobione lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 12:16, kodi24 napisał:

Stary tak sie zapytam: nie zweszyles tu moze slynnego na caly kraj Pustelnika? ;))) Wydaje
mi sie, ze jest posrod nas..:D

Gościa już zbanowałem parę razy na poly i nadal zakłada konta, widze tu to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 12:29, Kaucz napisał:

> Stary tak sie zapytam: nie zweszyles tu moze slynnego na caly kraj Pustelnika? ;)))
Wydaje
> mi sie, ze jest posrod nas..:D
Gościa już zbanowałem parę razy na poly i nadal zakłada konta, widze tu to samo ;)

Wraca do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 12:29, Kaucz napisał:

> Stary tak sie zapytam: nie zweszyles tu moze slynnego na caly kraj Pustelnika? ;)))
Wydaje
> mi sie, ze jest posrod nas..:D
Gościa już zbanowałem parę razy na poly i nadal zakłada konta, widze tu to samo ;)


Nie można pod adres MAC zbanować :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dostępność to dała du.py Cenega. Sprowadziła zdecydowanie za mało egzemplarzy gry :)
Raczej ciężko znaleść miejsce gdzie jest dostępna. Ja mam zamówioną na gram.pl i muszę niestety troszkę poczekać. Ponoć ma do nich dotrzeć we wtorek (ale być może tylko dla tych którzy zamówili w preorderze - jak ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 13:14, Kaucz napisał:

> Nie można pod adres MAC zbanować :P ?
na ip miały być bany, ale jednak nie doszło to do skutku.

Wyślijcie Hitmana, on zrobi porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 10:33, Ziloh napisał:

Dlaczego xbox ma lepszą grafikę w grach, myślałem, że to ps3 jest mocniejszą konsolą?

Atari Jaguar też podobno był mocniejszą konsolą - o 48 bitów mocniejszą od SNES''a i Mega Drive''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest mocniejsze, a wersja Xboksowa ma lepszą grafikę bo Microsoft zapłacił Rockstarowi za spartolenie wersji na PS3. Każdy wie, że MS jest do tego zdolny na przykładzie GTA IV np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 14:29, Suchar12 napisał:

PS3 jest mocniejsze, a wersja Xboksowa ma lepszą grafikę bo Microsoft zapłacił Rockstarowi
za spartolenie wersji na PS3. Każdy wie, że MS jest do tego zdolny na przykładzie GTA
IV np.


Tak MS płaci każdej firmie. Nie mają co robić z kasą tylko wywalają ją na to, żeby gry gorzej wyglądały na PS3, nawet Halo 3 wygląda gorzej na PS3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze tak, jakby wersja na PS3 była niegrywalna! A tymczasem "w ruchu" różnice są nikłe i polegają (najczęściej) na jasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 14:44, MrGregorA napisał:

Większość pisze tak, jakby wersja na PS3 była niegrywalna! A tymczasem "w ruchu" różnice
są nikłe i polegają (najczęściej) na jasności.

Dokładnie, ja nawet grając w Bayonette nie zauważałem różnic miedzy wersjami. To co że tam są lepsze cienie czy rozdzielczość skoro gra jako całokształt jest mocarna i chodzi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować