• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kirnin

Fable - po ostatniej walce wychodzi na pulpit.

Pytanie

Hmm... rozwaliłem Jacka - smoka, wyrzuciłem maskę, pojawia się filmik i napisy końcowe. I w trakcie napisów końcowych wyskakuje mi na puplit, a potem jak włączam grę jakiś błąd, który da się ominąć. Rozwaliłem Jacka już 2 razy. Pewnie ktoś odpowie, że już skończyłem grę to po co mi jeszcze :P. No bo nawet w poradniku CDP napisał, że czekając kilkanaście minut na napisach końcowych aż się skończą będzie można dalej chodzić po Albionie. I właśnie chcę to uczynić - nie wszystkie brązowe misje wykonane. Czy ktoś wie oco chodzi? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

482 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.05.2006 o 19:47, ShadowG napisał:

A gra jest dalej po polsku?


no musi byc ;] przeciesz od kolegi nie kopiujesz plików odpowiedzialnych za jezyk tylko save wiec jezyk zostaje polski ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam Angielską wersję Fable i po ostatniej walce nie wychodzi mi na pulpit.
Ściągnołem spolszczenie i działa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do tej gry nie ma spolszczenia.

Regulamin umieszczania wypowiedzi w serwisie gram.pl

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ciekawe czy ktos z CDP w poniedziałek sie wypowie na tema jak ida prace nad poprawka do gry bo jak łatwo mozna zauwarzyc to w tym temacie CDP sie wypowiedziało tylko 2 razy 1 wtedy kiedy emocje siegały zenitu i wtedy został nam wcisniety kit ze maja wszystko pod kontrola co okazało sie nie prawda 2 wtedy jak napisałem moja rozmowe z pracownikem MS wtedy rownierz sie CDP wypowiedziało ale nic nie powiedziało na temat poprawki wiec jak narazie to nic nie mowia korci mie zeby napisac do Ankielskiego MS i chyba tak zrobie wtedy moze sie wszystko wyjasni ;] bedoł jajca jak EN MS powie to samo co Polskie MS lub cos podobnego ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2006 o 20:58, Abi Dalzim napisał:

Oki, pewnie już z urlopu wróciłeś... Jak się sprawy mają z patchem? Wiadomo coś? Śledzicie
ten wątek?


Proszę, przeczytaj tego posta, nota bene kierowanego do Ciebie. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5830&pid=177

Na chwilę obecną, (niedziela, 21:00 :) nie mam możliwości napisać Ci niczego konkretnego na temat patcha a nawet dowiedzieć (patrz - dzień i godzina). Tak jak napisałem, jeśli tylko coś się zmieniło to otrzymacie taką informację ode mnie lub innej, lepiej poinformowanej osoby :). Wątek jak najbardziej śledzimy, czego dowodem był mój poprzedni post, i jeśli tylko coś się ruszy to damy znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2006 o 20:16, TTBoS napisał:

ciekawe czy ktos z CDP w poniedziałek sie wypowie na tema jak ida prace nad poprawka do gry

tak jak pisałem wcześniej, JEŚLI tylko coś się zmieni to damy znać, najwcześniej jutro (co nie znaczy że jutro i tylko jutro - jutro najwcześniej jest taka możliwość).

Poza tym odsyłam do poprzedniego posta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2006 o 21:05, Destro napisał:

Proszę, przeczytaj tego posta, nota bene kierowanego do Ciebie. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5830&pid=177

Ok, mój bład. Jestem za bardzo niecierpliwy...

Pytając czy sledzicie ten wątek, miałem na myśli to co sądzicie o sposobie wymyślonym przez Flaku (nie chodzi mi o aspekt piracki, tylko o rozwiązanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2006 o 21:08, Destro napisał:

> ciekawe czy ktos z CDP w poniedziałek sie wypowie na tema jak ida prace nad poprawka do
gry
tak jak pisałem wcześniej, JEŚLI tylko coś się zmieni to damy znać, najwcześniej jutro (co
nie znaczy że jutro i tylko jutro - jutro najwcześniej jest taka możliwość).

Poza tym odsyłam do poprzedniego posta :).


wiem pamietam dlatego czekam ja na mikołaja ^_^ moze bedoł wrescie dobre nowiny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.05.2006 o 10:58, The Master napisał:

Miesiąc minął, a jest to okres pozwalający na zwracanie gry, łaty nie ma, CDP usuwa linki do
amatorkich łatek, sam zwala winę na Microsoft, choć błąd jest w polskiej wersji, nie angielskiej
i nie jest trudny do naprawy. Większej bezczelności jeszcze nie widziałem. Całkowicie się zraziłem
już do tej firemki.


A czytałeś kiedyś umowę licencyjną i ograniczoną gwarancję? Ja ostatnio z nudów przeczytałem ten tekst w instrukcji Obliviona. I okazuje się że użytkownik tak naprawde nie ma żadnej pewności, że kupuje dziąłające oprogramowanie, czy też że nie usunie mu ono wszystkich informacji z dysków. Producent nie bierze za działanie oprogramowania ŻADNEJ odpowiedzialności.
To zresztą standardowy tekst, czy instalujesz Windowsa, Photoshopa, czy Fable - robisz to na własne ryzyko.

Właściwie zastanawiam się dlaczego robią patche - dla dobrego imienia firmy i aby nie stracić klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2006 o 12:53, flymar napisał:

A czytałeś kiedyś umowę licencyjną i ograniczoną gwarancję? Ja ostatnio z nudów przeczytałem
ten tekst w instrukcji Obliviona. I okazuje się że użytkownik tak naprawde nie ma żadnej pewności,
że kupuje dziąłające oprogramowanie, czy też że nie usunie mu ono wszystkich informacji z dysków.
Producent nie bierze za działanie oprogramowania ŻADNEJ odpowiedzialności.
To zresztą standardowy tekst, czy instalujesz Windowsa, Photoshopa, czy Fable - robisz to na
własne ryzyko.

Właściwie zastanawiam się dlaczego robią patche - dla dobrego imienia firmy i aby nie stracić
klientów.


Żadna umowa nie może naruszać ustawy zasadniczej. To tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 09.05.2006 o 22:05, The Master napisał:

> Producent nie bierze za działanie oprogramowania ŻADNEJ odpowiedzialności.
> To zresztą standardowy tekst, czy instalujesz Windowsa, Photoshopa, czy Fable - robisz
to na
> własne ryzyko.
>
> Właściwie zastanawiam się dlaczego robią patche - dla dobrego imienia firmy i aby nie
stracić
> klientów.

Żadna umowa nie może naruszać ustawy zasadniczej. To tyle na ten temat.


No cóż. Konstytucja nie zapewnia nam niestety tego, że po zabiciu Jacka będziemy mogli yekonywać questy poboczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

HAAAAAAAAALLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! CDP odezwijcie sie czy są jakieś postępy czy nie nad tą łatką :( plik z błędem został znaleziony (z tego co czytałem), więc może to wykorzystajcie i zróbcie coś. Jakaś odpowiedż miała być w poniedziałek a teraz jest już prawie czwartek. Dajcie chociaż jakieś info, czy coś robicie z tym czy nie. Jeśli nie to trudno, moze SAMI damy sobie rade :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2006 o 22:51, bobek89 napisał:

HAAAAAAAAALLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! CDP odezwijcie sie czy są jakieś postępy czy nie nad
tą łatką :( plik z błędem został znaleziony (z tego co czytałem), więc może to wykorzystajcie
i zróbcie coś. Jakaś odpowiedż miała być w poniedziałek a teraz jest już prawie czwartek. Dajcie
chociaż jakieś info, czy coś robicie z tym czy nie. Jeśli nie to trudno, moze SAMI damy sobie
rade :/


CDP nie robie tej łatki ją robi MC jak zwykle chce robić sam wszystko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cóż ponownie w tej samej sprawie . Uważam ,że czy to CDP czy MS dobi sobie z graczy polskiej wersji Falbe jaja. To troche niepoważne , by na monity graczy o błędzie w grze - i to według mniei nie tylko mnie, istotym błędzie , bo kończącym grę - opowiadać przez dłuższy czas "Patch jest w trakcie opracowywania" . Jeśli tak ma wyglądać pomoc techniczna i wsparcie dla legalnych użytkowików , to zaczynam mieć wątpiwości czy nie lepszym rozwiązaniem jest jednak piractwo - tam też nie ma wsparcia technicznego. Nie popieram piracwtwa , ale postawa zarówno CDP jak i producenta jest "troche" irytująca . Mam tylko nadzieje , że "coś drgnie w rajstopach" i patch sie jednak pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

po co wy wszyscy non stop marudzicie czy juz jest ten patch albo kiedy będzie. przecież jak CDP bedzie go juz mieć to przecież wszystkich o tym poinformuje i zamieści ta poprawkę do ściągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.05.2006 o 14:00, janusz82 napisał:

po co wy wszyscy non stop marudzicie czy juz jest ten patch albo kiedy będzie. przecież jak
CDP bedzie go juz mieć to przecież wszystkich o tym poinformuje i zamieści ta poprawkę do ściągnięcia


Nie wiem, czy Ty kupywałeś tą grę. Co mamy robić wtedy, kiedy straciliśmy stówę na grę, która nie działa poprawnie, a wydawca i producent grubo od ponad miesiąca nie mogą wydać łatki? Czekać...? Kolejny miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.05.2006 o 14:07, Retro321 napisał:

> po co wy wszyscy non stop marudzicie czy juz jest ten patch albo kiedy będzie. przecież
jak
> CDP bedzie go juz mieć to przecież wszystkich o tym poinformuje i zamieści ta poprawkę
do ściągnięcia

Nie wiem, czy Ty kupywałeś tą grę. Co mamy robić wtedy, kiedy straciliśmy stówę na grę, która
nie działa poprawnie, a wydawca i producent grubo od ponad miesiąca nie mogą wydać łatki? Czekać...?
Kolejny miesiąc?



pewnie że ja kupiłem jeszcze przed premierą ale zwisa mi to czy łatka juz jest czy bedzie za miesiąc. jak bedę chcial dalej grac w ta gre to włącze ja sobie od początku albo po prostu wykonam sobie wszystkie questy (poboczne) a na koniec zabije jacka. a tak szczerze mówiąc to jakby CDP nie napisal ze po zabiciu jacka mozna dalej grac to nikt by sie nawet nie upominal o ta łatke. a z tym błedem gre mozna spokojnie skonczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>a tak szczerze mówiąc to

Dnia 11.05.2006 o 14:10, janusz82 napisał:

jakby CDP nie napisal ze po zabiciu jacka mozna dalej grac to nikt by sie nawet nie upominal
o ta łatke. a z tym błedem gre mozna spokojnie skonczyć.


To chyba tylko Ty tego nie wiedziales, bo to ze mozna grac dalej po przejsciu gry wiedzial KAZDY (no moze nie kazdy ale 80%)kto choc troche chcial miec ta gre. Pozatym kto robi ta latke jest najmniej istotne, zapowiadana jest juz od 1,5 miecha ze bedzie a jej nie ma! Pozatym to ja już nie wiem kto robi tą łatke, ale myśle że zawiniło CDP prczy tłumaczeniu. W angielskiej nic nie wywala. CDP dostało taką samą wersje jaka wyszłą na rynek angielski. Przy tłumaczeniu coś "nie wyszło" i tak zostało. I nie sądze już "że jest to sprawa priorytetowa" gdyż gdyby była, to były by chociaż czasem jakieś informacje, a tak to nikt nic nie wie co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować