• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kirnin

Fable - po ostatniej walce wychodzi na pulpit.

Pytanie

Hmm... rozwaliłem Jacka - smoka, wyrzuciłem maskę, pojawia się filmik i napisy końcowe. I w trakcie napisów końcowych wyskakuje mi na puplit, a potem jak włączam grę jakiś błąd, który da się ominąć. Rozwaliłem Jacka już 2 razy. Pewnie ktoś odpowie, że już skończyłem grę to po co mi jeszcze :P. No bo nawet w poradniku CDP napisał, że czekając kilkanaście minut na napisach końcowych aż się skończą będzie można dalej chodzić po Albionie. I właśnie chcę to uczynić - nie wszystkie brązowe misje wykonane. Czy ktoś wie oco chodzi? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

482 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.05.2006 o 15:54, bobek89 napisał:

SOry za 3 post z rzędu ale dowiedziałem się kilku, i tak znanych już, rzeczy. ALe zaczne od
początku. Mejl był wysłąny w poniedziałek, podobno dziś dostałem odpowiedź o godz 12...dziwne
- ja nic u siebie w skrzynce nie widze :? Aż mnie to ździwiło jakie to się cuda nie widy dzieją
:P Ale przejde do sedna. Pod wpływem zdenerwowania postanowiłę zadzwonić i....
CDP prosiło już kilka razy MS o zrobienie łatki, nietstey MS nie odpowiada na żadne mejle od
CDP. Poprosili więc o kod źródlowy - też nic. MS ma za przeproszeniem w d***e wszystkich i


Hmm tylko, co M$ ma do poprawki do gry ?? jak przeciecz M$ nie tłumaczył gry na polski tylko CDP czyż nie ?? Wiec to CDP ma wydać takowa poprawkę a nie M$ on jedynie może wydąć pozwolenie na ta łatkę, [ co pewnie zrobił dawno temu] nawet jak bym napisał do M$ z USA to wątpię żeby odpowiedzieli ci, co są odpowiedzialni za grę Fable pewnie by wypowiedział się pracownik pomocy technicznej i tyle ale jak narazie się zastanawiam, bo może by napisał do M$ z USA i wtedy by się wszystko rozwiązało ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.05.2006 o 17:02, TTBoS napisał:

Hmm tylko, co M$ ma do poprawki do gry ?? jak przeciecz M$ nie tłumaczył gry na polski tylko
CDP czyż nie ?? Wiec to CDP ma wydać takowa poprawkę a nie M$ on jedynie może wydąć pozwolenie
na ta łatkę, [ co pewnie zrobił dawno temu] nawet jak bym napisał do M$ z USA to wątpię żeby
odpowiedzieli ci, co są odpowiedzialni za grę Fable pewnie by wypowiedział się pracownik pomocy
technicznej i tyle ale jak narazie się zastanawiam, bo może by napisał do M$ z USA i wtedy
by się wszystko rozwiązało ^_^


Co ma MS do poprawki do gry? Czytaj mejla od CDP, ktorego dostałęm.
"Dzień Dobry!

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD Projekt.
Niestety jak do tej pory nie otrzymaliśmy od firmy Microsoft żadnej poprawki ani informacji na temat gdzie może leżeć przyczyna występowania błędu, dlatego też sami rozpoczeliśmy prace nad ustaleniem przyczyn występowania błędu w grze oraz zrobieniem poprawki.
Odpowiadając na Pana pytanie: tak nadal dla nas poprawka do gry jest prorytetem, aczkolwiek jak się Pan domyśla zrobienie poprawki nie mając żadnych wskazówek producenta komplikuje i wydluża cały proces.
Wypowiadanie się na forum i powtarzanie tego samego nie ma sensu bo nie powiemy nic nowego poza kwestią iż trwają prace nad poprawką.
Oczywiście jak tylko otrzymamy taką poprawkę od Microsoftu, bądź sami ją zrobimy od razu poinformujemy naszych klientów o powstaniu takiej poprawki czy o terminie jej udostępnienia.
Tak więc prosimy o cierpliwość, ponieważ jak wspominaliśmy wielokrotnie
W tej chwili jest to dla nas najważniejszy problem i na nim się głównie koncentrujemy.
Jak tylko będziemy mieli jakieś nowe informacje związane z patchem od razu poinformujemy Pana"

Tak więc MS który jest producentem gry, odpowiada za patche do gry i on powinien je robić. A że MS nie zapewnia nic to CDP robi wszystko samo no i cóz...nie idzie im to zbyt szybko ale przynajmniej się starają więc u mnie jest już to plus że próbują coś robić na włąsną rękę;) Dalej - MS ma obowiazek raczej zrobic takiego patcha.
Ok teraz jesczze dalej- przydzwoniłem do MS polska, pogadałem z miłą panią i połączyła mnie z jakimś panem z pomocy od tych spraw. Powtarzał mi "chwilkę" przez 5 minut i zamiast coś powiedzieć na temat to wysłął mi mejla, proszę czytajcie:
"Witam,

Do tej pory nie jest znany termin wydania poprawki.

Wszelkie informacje pojawią się na stronie dystrybutora polskiej wersji:

http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?l=f&pt=p"

Tak więc wszystko kręci się wkółko :) Ja już sam nie wiem co tu się dzieje, ale mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie wkoncu...W kazdym razie po 1 razie gdy przeczytalem tego mejla to juz sam nie wiedzialem co myslec :| Ale stoje po stronie CDP jednak, tylko dziwi mnie fakt - dlaczego akurat w POLSKIEJ wersij wystąpił ten błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2006 o 18:43, bobek89 napisał:

Tak więc wszystko kręci się wkółko :) Ja już sam nie wiem co tu się dzieje, ale mam nadzieje
ze cos z tego wyjdzie wkoncu...W kazdym razie po 1 razie gdy przeczytalem tego mejla to juz
sam nie wiedzialem co myslec :| Ale stoje po stronie CDP jednak, tylko dziwi mnie fakt - dlaczego
akurat w POLSKIEJ wersij wystąpił ten błąd ?


to ja teraz sie postaram napisac do M$ w USA i wszystko sie wyjasni ;] dzis lub jutro wysle meila i pewnie w poniewdziałek otrzymam wiadomosc zobaczymy co powie M$ ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sorki ze jeden pod drugim

zapomniałem zeby wysłac maila do M$ trzeba podac PID a zeby go podac z gry to musi ona byc zainstalowana i wtedy mozna go znales w menu gry nie stety gre odinstalowałem ;] a gry juz nie mam bo sprzedałem a wiec narazie nie wysle emaila jedyne co zostaje to zadzwonic ale z polski dzwonic do USA nie ma sensu ;] a teraz czekam juz na wersje EN a polskiej juz sie pozbyłem wiec jak zainstaluje gre to moze wysle maila ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2006 o 21:55, TTBoS napisał:

zapomniałem zeby wysłac maila do M$ trzeba podac PID a zeby go podac z gry to musi ona byc zainstalowana i >wtedy mozna go znales w menu gry


A co to jest ten PID?
Już straciłem nadzieje na tę łatkę i grę chyba sprzedam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2006 o 12:23, Abi Dalzim napisał:

> zapomniałem zeby wysłac maila do M$ trzeba podac PID a zeby go podac z gry to musi ona
byc zainstalowana i >wtedy mozna go znales w menu gry

A co to jest ten PID?
Już straciłem nadzieje na tę łatkę i grę chyba sprzedam...


cos jak klucz wejdz na strone M$ w polsce i poszukaj sobie ;] wszystko jest opisane co to PID.

ja juz spłrzedałem gre ;] a siora kupiła mi wersje EN i mam teraz spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2006 o 13:18, TTBoS napisał:

ja juz spłrzedałem gre ;] a siora kupiła mi wersje EN i mam teraz spokuj


A grasz cały czas? Bo mnie już znudziło się Fable - cały czas to samo. Na początku byłem zachwycony, ale tej grze brakuje żywtności. Gdyby był multi i jakieś walki bohaterów, to mozna by się pobawić, a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2006 o 13:22, Abi Dalzim napisał:

> ja juz spłrzedałem gre ;] a siora kupiła mi wersje EN i mam teraz spokuj

A grasz cały czas? Bo mnie już znudziło się Fable - cały czas to samo. Na początku byłem zachwycony,
ale tej grze brakuje żywtności. Gdyby był multi i jakieś walki bohaterów, to mozna by się pobawić,
a tak...


grałem juz nie teraz czekam na G3 a teraz tne w Oblivion wiec Fable mi sie juz znuzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Piszecie, ze gra po zakonczeniu wychodzi na pulpit - ja mam ten sam problem, ale gra wychodzi na pulpit w trakcie rozgrywki - po prostu po kilkunastu minutach od uruchomienia sie ni z tego, ni z owego wylacza :(. Wczesniej wygaszal mi sie ekran ("fade to black"), ale poradzilem sobie z tym instalujac najnowsze sterowniki do karty graficznej. Czy ktos jest w stanie mi poradzic cos odnosnie tego nowego problemu? Prosze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.05.2006 o 21:12, brovarr napisał:

Piszecie, ze gra po zakonczeniu wychodzi na pulpit - ja mam ten sam problem, ale gra wychodzi
na pulpit w trakcie rozgrywki - po prostu po kilkunastu minutach od uruchomienia sie ni z tego,
ni z owego wylacza :(. Wczesniej wygaszal mi sie ekran ("fade to black"), ale poradzilem sobie
z tym instalujac najnowsze sterowniki do karty graficznej. Czy ktos jest w stanie mi poradzic
cos odnosnie tego nowego problemu? Prosze... :(


Podaj model i nazwe karty graficznej i konfiguracje reszty kompa


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.05.2006 o 00:57, TTBoS napisał:


Podaj model i nazwe karty graficznej i konfiguracje reszty kompa


karta: Hightech Excalibur Radeon 9000 PRO (64 MB)
procek: AMD Duron 1,7 GHz
ram: 256 MB SDRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem ten sam problem dawno temu z Commandosami 2, podobno wychodzienie gier na pulpit jest związane ze zbyt małą ilością wolnej pamięci RAM, w kazdym razie ja kiedy grałem wyłączałem pare programów chodzących w tedy na kompie ( antyvir, gg, itp.) i problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, ale tutaj sytuacja jest zupełnie inna. Kolega który ma PC i 1,5 GB RAM''u został również tak jak ja (512MB) wyrzucony po napisach końcowych do pulpitu. Pozatym jeżeli byłaby to tylko wina konfiguracji sprzętowej to Microsoft nie obiecałby się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.05.2006 o 13:27, brovarr napisał:

>
> Podaj model i nazwe karty graficznej i konfiguracje reszty kompa
>

karta: Hightech Excalibur Radeon 9000 PRO (64 MB)
procek: AMD Duron 1,7 GHz
ram: 256 MB SDRAM


hmm powino chodzic mogło by zgrzytac bo pamiec SDRAM i procek Duron to troszkie są przerzytki ale pownio chodzic bez większych problemu powiem może że do twojej karty nie są najlepsze nowe sterowniki ATI radze zainstalowac jakeś starsze bo te najnowsze niezbyt chcą społpracoważ z tymi starszymi radeonami

Marcin-91
ma też racje sprubju to co on mówi wyłoncz kilka nie potrzebnych programów i może bedzie chodzic a jak nie to napisz do Pomocy technicznej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

FLAKU!! jak będziesz na necie proszę cię bardzo odezwij się do mnie na gg mój numer to 7159971 i jest to związane z grą bardzo bym cię prosił abyś się do mnie odezwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ps: Ja mam jeszcze gorzej!! :( mam oryginalną polską wersję gry kupiłem kilka dni temu i mam problem bo gra mi wychodzi jak chcę zapukić jaką kolwiek umiejętność z "SIŁY" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.05.2006 o 13:56, Taj17 napisał:

Ps: Ja mam jeszcze gorzej!! :( mam oryginalną polską wersję gry kupiłem kilka dni temu i mam
problem bo gra mi wychodzi jak chcę zapukić jaką kolwiek umiejętność z "SIŁY" :(


A jak kupujesz magię lub coś ze zręczności? Kurde coraz więcej błędów się tu pojawia, ale myśle że to przez konfiguracje kompów niektórych osób...2 głównymi problemami są:
- wychodzenie z gry na napisach końcowych
- znikający tekst (osobiście tego nie doświadczyłem, a grałem na max detalach everywhere...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Magię i Zręczność mogę kupować :( dodam tylko jeszcze że miałem niedawno format i zanim podłączyłem komputer do sieci wszystko działało!! jestem już nawet mniej więcej w połowie gry ale od kiedy tylko podłączyłem się do świata to mi wychodzi z gry jak chcę coś z siły kupić :( jeszcze zarejestrowałem produkt na tej stronce tutaj bo myślałem że to może o to chodzi ale jednak nie :( i nadal wychodzi i jestem w kropce Bolek a ciebie też bym prosił abyś się na gg odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować