Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Gdzie planujecie wyjechać w te wakacje?

173 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 13:10, Piwomaniak napisał:

Fajnie masz. Ja mam raczej przeciwieństwo bo do Egiptu na 2 tygodnie.

Pisałem to w styczniu, a od tego czasu dużo się zmieniło. Na Syberię nie jadę z powodu problemów zdrowotnych. :( Za to mam już całkiem nowe plany m.in. wylot do Anglii, wyjazd nad morze, na wieś, na działkę :P, może troszkę na żaglówkę. W sumie to już nie żałuję tej Syberii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:18, PatrolPatryk napisał:

> Fajnie masz. Ja mam raczej przeciwieństwo bo do Egiptu na 2 tygodnie.
Pisałem to w styczniu, a od tego czasu dużo się zmieniło. Na Syberię nie jadę z powodu
problemów zdrowotnych. :( Za to mam już całkiem nowe plany m.in. wylot do Anglii, wyjazd
nad morze, na wieś, na działkę :P, może troszkę na żaglówkę. W sumie to już nie żałuję
tej Syberii.


W Angli podobno zmienna pogoda czy coś :( ja bym tam nie jechał. Chyba że jedziesz tam po Howarda Webba. Anglia to druga stolica polaków jak mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:20, Piwomaniak napisał:

W Angli podobno zmienna pogoda czy coś :( ja bym tam nie jechał. Chyba że jedziesz tam
po Howarda Webba. Anglia to druga stolica polaków jak mówią

Do Anglii jadę do rodzinki, chcę zobaczyć jak tam im się żyje :D A Howard pewnie uciekł gdzieś na antypody, bo w Anglii niezbyt bezpiecznie by mu się żyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:40, PatrolPatryk napisał:

> W Angli podobno zmienna pogoda czy coś :( ja bym tam nie jechał. Chyba że jedziesz
tam
> po Howarda Webba. Anglia to druga stolica polaków jak mówią
Do Anglii jadę do rodzinki, chcę zobaczyć jak tam im się żyje :D A Howard pewnie uciekł
gdzieś na antypody, bo w Anglii niezbyt bezpiecznie by mu się żyło :P


To weź do Angli na taki urlop zarobkowy ^^ może ci dadzą coś a la kieszonkowe :P na jakieś inne wyjazdy czy impre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm :)
Ja lipiec cały w domu siedzę, ale za to w sierpniu planuję wypad do Bułgarii (początek miesiąca) i z rodzinką nad polskie morze (koniec miesiąca) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:47, Mr.M napisał:

Hm :)
Ja lipiec cały w domu siedzę, ale za to w sierpniu planuję wypad do Bułgarii (początek
miesiąca) i z rodzinką nad polskie morze (koniec miesiąca) :-)


Moi starzy byli chyba kieeeeedyś w Bułgari. Fajnie podobno było i tanio. Nie to co Grecja 1 euro za litr niegazowanej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mało o swoich wakacjach napisałem.
no więc do Egiptu na dwa tygodnie ( z dwie albo 3 wycieczki zwiedzające do tego) potem tydzień odpoczynku i znów na mazury ponudzić sie nad wodą ^^. Jak pomysle że w egipcie jest 40 w cieniu to czasem mi sie odechciewa >] Był ktoś z was w Egipcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:55, HiSin napisał:

TO TRzeba iść do jakiegoś sklepu na pewno by było taniej :D

Sratytaty :P tam chyba tylko champion jeden był. Jeśli chodzi o supermarkety to postarajcie sie być bliżej centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egipt 2 tygodnie all inclusive tyle ze w pazdzierniku. A tak na codzien a raczej w dni wolne to nad wode trzeba jezdzic, wogole dziwie sie wam ze siedzicie na forum zamiast nad woda. Ja to jestem w pracy ale wy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:59, MLODY2K6 napisał:

Egipt 2 tygodnie all inclusive tyle ze w pazdzierniku. A tak na codzien a raczej w dni
wolne to nad wode trzeba jezdzic, wogole dziwie sie wam ze siedzicie na forum zamiast
nad woda. Ja to jestem w pracy ale wy... :)


My sie odpoczywać, my nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:17, Union Pacific napisał:

Niemcy - Hockenheim i Nürburg.


Pierwsze słysze o tych miejscowościach ;) ja w Niemczech nie byłem i chyba nie będę bo nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem już we Włoszech ( Rosolina Mare) teraz jadę do Kaleji do kuzyna, potem w góry do Murzasichla a na sam koniec nad morze lub na Mazury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:17, Union Pacific napisał:

Niemcy - Hockenheim i Nürburg.

No co ty tylko nie mów że na F1 się wybierasz?

A ja śmigam jutro do Włoch. Zwiedzanie Rzymu i ogólnie takie. No i 8 dni na okrągło makaron do żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować