Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Gdzie planujecie wyjechać w te wakacje?

173 postów w tym temacie

Standardowo jadę do rodziny do Słupska, i stamtąd codziennie do Ustki, czyli też na Polskie morze.
Chciałem jechać za granicę, ale nie wypaliło... może w przyszłym roku? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja zbyt ambitnych planów nie mam, ale w chacie też nie zamierzam siedzieć. Prawdopodobnie wyjadę na tydzień do kuzyna do Gdańska oraz może pojadę z rodzinką w góry. Planowałem pojawić się na zlocie gramowiczów, ale mam cholernie fatalny dojazd pociągiem, a innej opcji nie ma. Za to wybieram się w sierpniu na trzy dni do Lispka na targi GC. :D Także będzie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tych planów wakacyjnych dużo sobie ułożyłem, ale na pierwsze kilka tygodni chciałbym zostać i sobie odpocząć. Potem może nad morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dokładnie nie wiem. ale są dwie możliwości Turcja albo tourne po Włochach + Standardowo Niemcy :) Nie narzekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle do Kutna, tam baza wypadowa do Szklarskiej Poręby i Warszawy.
A 3.06 jadę do Belgii (wygrałem konkurs fotograficzny w szkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie nie jade :( Bo będę ciężko pracował.Dysk mi się skopał , ramów mało a kasa sama nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw jadę (może lepiej jakbym napisał płynę) na 2. tygodniowy rejs jachtem po największych polskich jeziorach na Mazurach (jak ktoś nie miał styczności z żeglarstwem to polecam! Niezwykła radość i satysfakcja z osiągania prędkości dzięki własnym i ewentualnie reszty załogi umiejętności jest ogromna!) ,następnie z rodzicami i resztą rodzinki kuzyna jedziemy na tydzień nad polskie morze. Później ,możliwe ,że on ze swoją siostra pojadą do mnie ,a następnie ja do nich. I na koniec z rodzicami i znajomymi lecę do Egiptu na tydzień :). Generalnie jestem b.b. zadowolony ze swoich tegorocznych wakacji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Włochy, ale na pewno całodniowa wycieczka do Katowic (30 czerwca, mecz Ligi Światowej)... chciałam jeszcze pojechać na cały dzień do Wrocławia, albo Zabrza. A Włochy to tak na 60, może 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jadę pod koniec lipca na tydzień do Łeby ;D Mam nadzieję że fajnie będzie. A tak po za tym to może na kilka dni do babci na wieś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować