Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings MMO za darmo już jesienią

53 postów w tym temacie

wiesz szpaku ja grałem WoWa przez jakieś 1,5 roku do 70 lvl na TBC i powiem ci że do LotRO to ten kicz się bez obrazy (bez obrazy dla graczy WoWa jak najbardziej chcę obrazić) w ogóle nie umywa w lotro zacząłem grac mniej więcej od v2b7 leaves of lotholorien tera mam 61 lvl i stwierdzam z całą pewnością że LotRO jest lepsze od WoWa ( w WoWie wyrobiłem tak długo tylko ze względu na kumpli) a jak ktoś pytał o abonament dożywotni to niech sobie poczyta na http://www.lotro.com/news/709! tam ma rozpisane co ma free acc co premium a co VIP i napisane że jak masz lifetime to masz VIPa aż się spełni drugie proroctwo Mandosa ( dla nieobeznanych do końca świata) nie wiem tylko czy będzie się dało wykupić lifetime jak już za free będzie i UWAGA do 30 czerwca 50% zniżki na lifetime jest spadło z 300$ do 150$ xD ja zbieram pzdr4LotRO&DDOplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nawet odpowiada. Mozna najpierw pograc sobie troche za darmo i tak po miesiacu(lub paru) zdecydowac czy gra odpowiada czy nie. Jesli uznam ze jest warta kasy to co to za roznica placic co miesiac za VIP konto a oplacac np. wowa? Pozatym jak sie gra znudzi to jak rozumiem mozna wrocic w stan bezplatny i tak sobie popykac czasem w przeciwienstwie do przykladowego wowa gdzie niestety nie ma mowy o zagladaniu raz za czas bez uiszczania co miesiecznej oplaty.

p.s Azuredragon z czego wyczytalam emailu.."All current lifetime subscription holders will automatically become VIPs under the new pricing model." hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe.. Nie jestem fanem WoWa , ale fanem Władcy Pierścieni . Z pewnością zagram w tą grę , i jak się z podoba to nawet jeżeli będzie abonament , to z pewnością opłacę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to w darmowe gry nie warto grac bo pelno tam dzieciakow ( nie chodzi o wiek ale zachowanie ;])
Przyklad? metin, tibia... ogolnie to jak narazie liderem jest WoW, przyjemnie mi sie gralo kilka lat... mysle ze w najblizszym czasie jedyne co moze go zdetronicowac to nowe MMO w swiecie Star warsow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie :) Właśnie czekam na jakieś darmowe MMO bo Guild Wars 2 jest jest trochę późno ^^ Szkoda, że takiego modelu nie zrobiono w APB i Lego Universe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My właściciele konta lifetime przechodzimy automatycznie na VIPa, nie płacimy nic za nowe dodatki (wyjątkiem są te pudełkowe) dostajemy miesięcznie TurbinePoints i mamy cały content dostępny, więc tak naprawdę nic nie tracę.

A gra przechodzi w stan hybrydowy a nie FTP, to znaczy, żeby mieć wszystko to albo kupuje się subskrypcję, lifetime, lub płaci za odblokowanie poszczególnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie - jako gracza LOTRO i fana Władcy Pierścieni , tą zmianę to wymyślił ktoś o porażeniu mózgowym.
Piszę to, ponieważ nadchodzi era "dzieci Neo" typu: pls 1 gold for me. itp.

Gra jest świetna, ale wprowadzając FTP, gra już traci na wartości.
A jak czytam niektórych komenty - oo na pewno ściągnę, gra za free jest to zagrać można itd. To uświadamia mnie, że ta gra to już przeżytek i przechodzi powoli do przeszłości pod względem klimatu i rozrywki.

Na serwerze Snowbourn na Chacie globalnym gracze - Amatorzy jak i weteranie ( który myślą racjonalnie ), powiedzieli stanowcze NIE, owej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, choć dla mnie to obojętne, próbowałem w to pograć i się zanudziłem. Zastanawiam się tylko czy takiue zejscie z ceny nie jest uwarunkowane tym że graczy brak i że LOTRa spotka los Tabula Rasy

@up

"Dzieci neo" mają spiracone serwery L2 i wowa, nie ma co tak dygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować