Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jaki sposób Xbox 360 może wygrać wojnę konsol?

115 postów w tym temacie

BzykuPL jeden czy dwie gry jrpg wiosny nie czynia (w sumie to chyba 3 ;]) :] .Gdzie 90% miejsca zjada audio i filmy ,a reszte sama gra . Argument jest to zaden . Na szczescie ow gatunek takze nie jest juz w najlepszej formie i duzo tego na rynku nie ma . No i jako ,ze jestem fanem gier zachodnich ,a z japonskich lubie tylko beatmanie i roznego rodzaju bullet-helle to tymbardziej przyklad ff13'tki mnie nie wzruszyl :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie przez dwa lata posiadania x360 napotkałem tylko jedną grę, która była na kilku płytach. ME2. Raczej to nie jest żaden problem.
Co za pech, że na ps3 nie można dać tak dużo trawy w takim hicie jak RDR tak jak na Xboxie... Powinno dać radę wepchać te parę tekstur na płytkę blu-ray. ;]

Btw. Masz jeszcze jedną odpowiedź na swojego psota na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2010 o 16:16, Albii napisał:

Wolę płacić grosze za coś porządnego, niż mieć jakiś badziew darmowy. ;]

Grosze? Cytując oficjalną stronę Microsoftu: A one-year subscription to Xbox LIVE Gold is only $49.99.

Poza tym po prostu wiedziałem, żadnych konkretów jak zwykle od tego typu stronników M$ :).

Cytat z mojego posta:"A tak na serio to ciągle słyszę że live jest lepszy od PSN, problem w tym że jakoś jak proszę o konkrety to jest gorzej...". Odpowiedzi na to - zero.

Dnia 06.06.2010 o 16:16, Albii napisał:

Xboxa kupiłem między innymi dlatego, że na plejakowym nie idzie grać. Tragedia.

Ha ha, jakoś miliony innych ludzi nie mieli takiego problemu lata temu przy PS One i 2 i raczej nie mają tego teraz przy PS3. Pad PlayStation jest uniwersalny i sprawuje się znakomicie.

Dnia 06.06.2010 o 16:16, Albii napisał:

Nie podoba mi się.
Nie podoba mi się.

Ale całej masie innym ludziom się podoba. A rozmawiamy nie o własnych preferencjach, jak rozumiem, tylko o ogólnych zaletach i wadach Xboxa360 i PS3. A wielkie tytuły jak God of War czy Metal Gear Solid to niewątpliwie zalety konsoli Sony.

Dnia 06.06.2010 o 16:16, Albii napisał:

Mogę sobie włączyć dowolny film i klikać w wyłączonego pada, wyjdzie na to samo, a nawet
coś lepszego.

Widzę że albo nie wiesz o co chodzi, albo udajesz idiotę.

Dnia 06.06.2010 o 16:16, Albii napisał:

Ciekawe gdzie ktoś każe Ci kłamać.

Wpisując swój adres na Polskę spotykasz się z masą ograniczeń, jeśli chcesz w pełni korzystać z usług Live to musisz skłamać i wpisać sobie adres np na UK.

Dnia 06.06.2010 o 16:16, Albii napisał:

Kumpel sprzedał xboxa i kupił ps3. Zagrał w GoW''a w HR, chyba jeszcze w pierwszego Uncharteda,
może coś jeszcze i sprzedał i znowu kupił xboxa.

Ciekawe po co sprzedał? Skoro PS3 ma lepsze gry jak sam napisałeś, a cytując twojego poprzedniego posta: "Przecież konsola ma służyć do grania...". Więc samemu nie dziwi cię taka jego decyzja? Może trzeba było mu coś dobrze poradzić i odciągnąć od takiego złego wyboru? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumblejazz -
1. Nawet z napędem blu-ray i tak pewnie X wychodziłby taniej niż ps3, więc nie wydaje mi się ,by traktować to jako fail.
3. Tekst jest ogólnie, a polski rynek nie jest najatrakcyjniejszy, więc brak liva w Polsce też ciężko rozpatrywać w przypadku wojny konsol.

Po za tym(mogę się mylić) X sprzedaje się lepiej, więc chyba wygrywa;)

A i nie jestem fanem żadnej z konsol(jestem PCtowcem) i wypowiadam się postronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

> Kumpel sprzedał xboxa i kupił ps3. Zagrał w GoW''a w HR, chyba jeszcze w pierwszego
Uncharteda,
> może coś jeszcze i sprzedał i znowu kupił xboxa.
Ciekawe po co sprzedał? Skoro PS3 ma lepsze gry jak sam napisałeś, a cytując twojego
poprzedniego posta: "Przecież konsola ma służyć do grania...". Więc samemu nie dziwi
cię taka jego decyzja? Może trzeba było mu coś dobrze poradzić i odciągnąć od takiego
złego wyboru? ;)


Moze i dla niego gry na ps3 sa lepsze ,a dla jego kolegi niekoniecznie i dlatego sprzedal . Proste ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojnę konsol Xbox mógłby z łatwością wygrać gdyby M$ rozdawałby go za darmo każdemu kto chce. Zapewniam, że wtedy nikt by nie widział w tym wad, a nawet jakby ktoś je zobaczył to i tak by stwierdził "ale przecież za friko było".
Ale to tylko takie moje sarkastyczne zdanie. Bo przecież i tak wszyscy wiedzą, że najlepszą konsolą, która bije te nextgeny na łeb jest PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym nic nie dodawal, ale Twoj punkt widzenia na pewne aspekty jest podejzanie waski ;] Po co przegladarka? Telefony je maja, ipody, nawet niektore lodowki- po co nam kolejne przegladarki w konsolach? ;) Ano po to zeby byly, skoro sa juz wszedzie indziej; Co do blu raya to ograniczyles sie do minimum, a to rzadko Ci sie zdarza ;) Ma on wszak jedna niezaprzeczalna zalete- czyni piractwo malo oplacalnym, przez co zapewnia sobie przyzwoite wsparcie producentow gier na nieco dluzsza mete mysle, a to zawsze jakis plus dla graczy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

A one-year subscription to Xbox LIVE Gold is only $49.99.

Nie wiem jak tam Amerykańcy zarabiają itd. Ale ja w polsce, kraju gdzie live nie ma ok 100zł za 13 miesięcy.

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

Poza tym po prostu wiedziałem, żadnych konkretów jak zwykle od tego typu stronników M$ :).

Tak samo jak na wyższość PSN na XBL.

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

problem w tym że jakoś jak proszę o konkrety to jest gorzej...

Nie prosiłeś o konkrety, więc nie podałem. Proste, co nie ? ;]

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

Ha ha, jakoś miliony innych ludzi nie mieli takiego problemu lata temu przy PS One i 2 i raczej nie mają tego teraz przy PS3. Pad PlayStation jest uniwersalny i sprawuje się znakomicie.

<poker face> Hahaha.... dobra nie dałem rady.

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

Ale całej masie innym ludziom się podoba.


A rozmawiamy nie o własnych preferencjach,
Ja tam mówię, że mi się nie podobają te gry.

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

Widzę że albo nie wiesz o co chodzi, albo udajesz idiotę.

Po prostu nie podnieca mnie klikanie przycisków podczas oglądania słabego filmu.

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

Wpisując swój adres na Polskę spotykasz się z masą ograniczeń, jeśli chcesz w pełni korzystać z usług Live to musisz skłamać i wpisać sobie adres np na UK.

Nie rozumiesz o co chodzi. Zakładanie sobie konta na USA, czy UK to jakieś kłamanie ? Raczej nie, tak jak granie w MMO na zagranicznych serwerach.

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

może coś jeszcze i sprzedał i znowu kupił xboxa.

Po co coś jeszcze sprzedawać ? Aaaa... racja. Sprzedał nerkę. Bym zapomnial o tym wspomnieć.

Dnia 06.06.2010 o 16:41, Fatal-X napisał:

Ciekawe po co sprzedał?

Bo jak on to mówił, jest to fajna konsolka do potrzymania trochę, zagrania w exy i sprzedania. Nic więcej. I mówił, że GoW to gra dla, której warto kupić plejaka na te parę tygodni. ;] Po za tym w multiplatformowych grach nie szło grać na padzie plejakowym.

Pozdro.

Markush@ Racja Ps2 rulez. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodi24 wiesz pomimo dvd w x360 multiplatformery na nim sprzedaja sie najlepiej. Jak cos jest dobre to sie sprzeda :] bez wzgledu na piractwo .Producenci jak juz chca ladowac przegladarki tam gdzie sie tylko da to niech to robia dobrze (jak np. wspomnianych ipodach ;]) ,bo to co jest w ps3 ,psp czy wii to poracha ,doslowna poracha . Ani to przyjemne ani uzyteczne :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:06, Bumblejazz napisał:

po 1, napędy blu-ray troche kosztują, a jeśli M$ miałby cene ustalić to by wyszło z 700+
zł u nas :) FAIL !

Napęd Bluray kosztuje do Pc''ta nie całe 300 zł, to NIE jest dużo patrząc na to, że byśmy go wykorzystywali jako ogólny nośnik.
Ale zgodzę się z tym, że jakby microsoft dodałby tego bluray to pewnie by było jak z dyskami 120 gb za 250 zł ?
To wolę nie wiedzieć ile by taki napęd kosztował :>

Co do reszty postów exy nie exy, w większości to gry multiplatformowe, które różnią się 2-3 pixelami lepiej / gorzej na obu konsolach ps3 i xbox 360.

A w to co chciałbym pograć na X''ie mam na PC (tak wiem GearsOW, Crackdowny i Alanów nie ma, no i oczywiście tej pinaty jakiejś tam... :) ), bo nawet Fable 3, dla którego byłbym wstanie kupić konsolę Microsoftu to ukaże się na PC :)

A teraz w 100% serio - współczuje polskim użytkownikom Xbox''a mam nadzieję, że na E3 ? w tym roku Microsoft doceni Naszą akcję - Kontrakcję, nie sprzedaję wybrakowanego produktu nie kradnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac wystarczajaco uzyteczne by napisac tego posta ;] A co do multiplatformerow owszem, zgadza sie, jesli sa dobre. Ale sa jeszcze wizytowki marki, ktore na rownych prawach decyduja ktora konsole wybierzesz i na tym polu bluray moze okazac sie uzyteczny z developerskiego punktu widzenia-przynajmniej w kwestiach swobody jaka zapewnia sama pojemnosc;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

> A one-year subscription to Xbox LIVE Gold is only $49.99.
Nie wiem jak tam Amerykańcy zarabiają itd. Ale ja w polsce, kraju gdzie live nie ma ok
100zł za 13 miesięcy.

Za stówę masz grę z Platynowej serii. Mam już konsolę od 4 lat, obrazowo to pokazując to MS wziąłby mi 4 gry w tym czasie w zamian za....no właśnie, co?

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Tak samo jak na wyższość PSN na XBL.

Jakieś puste słowa.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Nie prosiłeś o konkrety, więc nie podałem. Proste, co nie ? ;]

Znowu puste słowa. Nadal nie wiem za co MS pobierałby ode mnie ten haracz.
Wnioskuję więc że szefowie MS przepuszczają tą całą kasę na vudę i panienki ;].

A na serio, wow, naprawdę trudno się było domyślić że chciałbym zobaczyć jakieś konkrety? Więc ok, oficjalnie: Proszę podać mi konkrety które wskazywałyby na wyższość Live nad PSN.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

<poker face> Hahaha.... dobra nie dałem rady.

Znowu jakieś pieprzenie.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Ja tam mówię, że mi się nie podobają te gry.

Ugh, znowu.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Po prostu nie podnieca mnie klikanie przycisków podczas oglądania słabego filmu.

To ty kreujesz ten ''film'' od ciebie zależy jak potoczy się akcja, czy postać którą kierujesz osiągnie swoje cele? Czy też może zginie próbując? HR to nie jest jakiś "słaby film" to coś innego. Coś dzięki czemu pisano w powszechnych gazetach, o grach nie tylko w świetle "Kolejny nastolatek rzucił krzesłem w matkę przez Tibię".

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Nie rozumiesz o co chodzi. Zakładanie sobie konta na USA, czy UK to jakieś kłamanie ?
Raczej nie, tak jak granie w MMO na zagranicznych serwerach.

Brak Live w Polsce to spory problem. Ostatnio np w EK Alan Wake, Polscy gracze zostali wydymani z kodów na DLC właśnie przez brak Live.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

> może coś jeszcze i sprzedał i znowu kupił xboxa.
Po co coś jeszcze sprzedawać ? Aaaa... racja. Sprzedał nerkę. Bym zapomnial o tym wspomnieć.

To nie moje słowa komentujesz.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Bo jak on to mówił, jest to fajna konsolka do potrzymania trochę, zagrania w exy i sprzedania.
Nic więcej.

Nadal nie widzę powodów do sprzedaży PS3(no chyba że pilna potrzeba gotówki to OK). Konsola Sony będzie miała w przyszłości jeszcze wiele do zaoferowania.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Po za tym w multiplatformowych grach nie szło grać na padzie plejakowym.

Znowu te bajki.

Dnia 06.06.2010 o 16:54, Albii napisał:

Pozdro.

Rozumiem że to koniec rozmowy? Szkoda że zechciałeś ją zakończyć akurat wtedy kiedy uświadomiłem ci że na temat Live chciałem konkretów a nie bzdur.

Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wy sie wzajemnie próbujecie przekonać co jest lepsze? Każdy bierze to co mu sie podoba.

Sam wybrałem ps3 bo to dla mnie lepsza konsola od xboxa, kto inny wział xboxa bo w/g niego jest lepszy od ps3.

I koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 17:21, Gregory_P napisał:

Po co wy sie wzajemnie próbujecie przekonać co jest lepsze? Każdy bierze to co mu sie
podoba.

Sam wybrałem ps3 bo to dla mnie lepsza konsola od xboxa, kto inny wział xboxa bo w/g
niego jest lepszy od ps3.

I koniec.

Ogolem masz racje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awaryjność konsol to zabezpieczenie antypirackie - mając do wyboru naprawę w serwisie, albo zawieszenie konsoli na amen, dwa razy zastanowisz się nad wyborem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSN jest fajny ale no właśnie mam sporo gier z ps 2 w które chce pograć na ps 3 ale nie mogę za to są one na psn tyle że płatne a dwa razy za to samo płacić nie mam zamiaru. Czasem trafiają się problemy z prędkością psn.
Co przemawia za xbl ?
Prędkości co jak co ale dema pobierają mi się szybciej na klocku.
Co do pada to już kwestia gustu.

A po co xbox-360 ma coś robić ? Gra się na tym na czym są gry które nas interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 17:23, kodi24 napisał:

> Po co wy sie wzajemnie próbujecie przekonać co jest lepsze? Każdy bierze to co mu
sie
> podoba.
>
> Sam wybrałem ps3 bo to dla mnie lepsza konsola od xboxa, kto inny wział xboxa bo
w/g
> niego jest lepszy od ps3.
>
> I koniec.

Ogolem masz racje;


Tam od razu racje :P . Bez dobrej przepychanki dzien stracony :D
No i jak lubisz skrobac z przegladarki sony ,no coz . Kazdy ma swoje fetysze :P
Co do marek ten trend umiera i niedlugo beda sie liczyc dodatki oraz hardware danego sprzetu :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:46, Mrozinnio napisał:

Bumblejazz -
1. Nawet z napędem blu-ray i tak pewnie X wychodziłby taniej niż ps3, więc nie wydaje
mi się ,by traktować to jako fail.
3. Tekst jest ogólnie, a polski rynek nie jest najatrakcyjniejszy, więc brak liva w Polsce
też ciężko rozpatrywać w przypadku wojny konsol.

Po za tym(mogę się mylić) X sprzedaje się lepiej, więc chyba wygrywa;)

A i nie jestem fanem żadnej z konsol(jestem PCtowcem) i wypowiadam się postronnie.


jak taniej ? PS3 jest za 1249 ( 120gb lub więcej nie wiem xD ) a xbox elite za około 1000, dodając napęd blu-ray od M$ wyszło by o wiele drożej :)


@Albii
ten przykład z RDR to akurat z D... wyciągnięty bo R* sobie olał wersje ps3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 17:31, Mr_Hyde napisał:

No i jak lubisz skrobac z przegladarki sony ,no coz . Kazdy ma swoje fetysze :P

>

od skrobania mam kompa :P, a konsola do grania i oglądania filmów jest wykorzystywana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować