Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jaki sposób Xbox 360 może wygrać wojnę konsol?

115 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2010 o 19:17, Albii napisał:

Ta, ta... i niby tylko ja tu jestem subiektywny! :p

Skończcie już z tymi padowymi przepychankami, to jest kwestia preferencji: preferencje są ZAWSZE subiektywne. Obiektywnie można ocenić fakt naukowy, praktycznie nic innego, więc każda ocena pada będzie subiektywna.

>To masz problem
No właśnie nie ma, bo ma PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś kto stara się argumentować, a nie trollować jak mój poprzedni rozmówca.

Dnia 06.06.2010 o 19:03, Xjumpaytech napisał:

A co do PSN: [...]

Czyli sumując PSN ma trochę mniej stabilne łącze - nie mam xboxa żeby potwierdzić że tam lepiej, ale skoro płaci się to ok powiedzmy że Live jest stabilniejszy. brak cross chatu - true ale ma być.

Dnia 06.06.2010 o 19:03, Xjumpaytech napisał:

Częściej jest offline,
Ma częstsze awarie,

Hm, wiesz tu trudno mi się zgodzić, osobiście nie pamiętam w ostatnich miesiącach awarii.
Może masz jakieś twarde info potwierdzające że PSN było ostatnio offline etc?

Dnia 06.06.2010 o 19:03, Xjumpaytech napisał:

Przy aktualizacjach lubi popsuć konsole,

Uhm, no tu też trochę się krzywię, bo mi osobiście nic takiego się nigdy nie stało, chociaż oczywiście słyszałem o chyba dwóch takich przypadkach, ale zawsze były naprawiane więc...

Dnia 06.06.2010 o 19:03, Xjumpaytech napisał:

Mogę jeszcze coś dodać jak brakuje.

Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, dlaczego ZAWSZE, gdy powstaje podobny tekst rzucają się fanboje? Tak, Xbox jest najlepszy! Co z tego że ma rrody, co z tego że ma płatne xbox live bez obsługi Polski, co z tego że gry są drogie, co z tego że nie ma fajnych kierownic, i tak zażondzi!!11 Obie konsole ssą równo i tyle!
To samo z PS3, chociaż... jakby tak się przypatrzeć, to tutaj jest PSN z obsługą Polski, jest darmowy=darmowa gra po sieci, kierownic jest dużo(większość zgodna także z PC)... z drugiej strony sixaxis, który jest niepraktyczny(jest w wielu grach, ale słabo się z niego korzysta) Nie mam żadnej z tych konsol, więc żeby nie było że jestem stronniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 19:17, Albii napisał:

> Ja zdecydowanie preferuję kontrolery od Sony, bo mają idealny kształt i są wygodniejsze.

Ta, ta... i niby tylko ja tu jestem subiektywny! :p


Napisałem, że to jest bardzo subiektywne więc to żaden argument. Podałem dla przykładu MOJE zdanie.

Dnia 06.06.2010 o 19:17, Albii napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Xjumpaytech
A co do PSN:
- Ma większe lagi (czyt. częstsze)
- Dłużej się dema ciągnął,
- Ma gorszy chat,
- Nie ma cross-chat,


Dobra, tu są jakieś konkretne argumenty. Nie wiem czy jednak usprawiedliwia to fakt, że grać się nie da bez płacenia abonamentu.

Dnia 06.06.2010 o 19:17, Albii napisał:

- Częściej jest offline,
- Ma częstsze awarie,
- Przy aktualizacjach lubi popsuć konsole,


A Xbox lubi się z RRODować :P Ta feralna zwiecha systemu z marca tego roku nikomu konsoli nie zepsuła. Po 24 godzinach sprawa sama się rozwiązała. Awarie PSN wcale często nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>preferencje są ZAWSZE subiektywne.
No a ja ciągle wyrażam swoje preferencje i każdy ma mi to za złe. ;D

Dnia 06.06.2010 o 19:21, akodo_ryu napisał:

No właśnie nie ma, bo ma PS3 ;)

Ja mam xboxa i nie mam wi-fi i też nie mam problemu. ;)

@czaczi87
Jak się trzyma w szufladzie xboxa to czasami to krążek wyskakuje.

Kirabaxior@

Dnia 06.06.2010 o 19:21, akodo_ryu napisał:

Nie mam żadnej z tych konsol, więc żeby nie było że jestem stronniczy.

Po tych wszystkich głupotach co piszesz to widać, nie musisz tego podkreślać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:40, Albii napisał:

Co za pech, że na ps3 nie można dać tak dużo trawy w takim hicie jak RDR tak jak na Xboxie...

Smutne musi byc Twoje zycie, skoro ma dla Ciebie znaczenie ilosc trawy na ziemi. A sprawdzasz tez ile masz alkoholu w alkoholu?

Juz bys mogl podac zwalonej wersji Bayonetty...

PS. PIERWSZY napisales, ze cos jest lepsze. Niestety, jakiekolwiek prosby o podanie ARGUMENTOW za tym, ze Live rulez, zbywales zalosnymi tekstami w stylu ''to podajcie powody, dla ktorych lepszy jest PSN!''. Nie martw sie, juz Cie Xjumpaytech troche podratowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam żadnej konsolki...PJONA!

Zgadzam się z Tobą ;] (Co nie zdarza się w sumie za często)...Naprawdę nie wiem, jak można przywalić tzw. złoty abonament. Przepraszam, płacić za grę w multi? Może zaraz za włączenie xboxa, tfu! Patrzenie się na niego będzie abonament :( 2 popatrzenia się = 5.50$...Oczywiście nie piszę tego teraz, żeby pokazać tylko i wyłącznie "ssanie" xkloca. No ale naprawdę, płacić za coś co POWINNO być kurna darmowe? Gratuluję i pozdrawiam M$. I to w moich oczach skreśla xboxa. Bo uwielbiam grać po sieci, ale bezpłatnie (Tak, bida w domu). Mam nadzieję, że PeCeta ominą te chore abonamenty. No ale ok. PS3 też ma wady (Tak! Ma wady!). Chociażby mała ilość exów. Co jeszcze? Pomyślmy...pad sixaxis, no ale wiecie, komuś się może podobać i dodam jeszcze łatki lubiące rozwalać konsole czasem xD

Podsumowując. Dla mnie lepsze jest PS3, bo ma darmowego neta i wuj mnie obchodzi, że jest "gorszy". Ja nie widze tej "gorszości". Ma tez blue raya, więc od razu ma się odtwarzacz blue ray.
Xbox tez dobra konsola, ale nie dla mnie. Płacenie za grę w sieci odpada. No ale te exy kuszą (GoW 2 np.)...

No ale teraz naprawdę podsumowując. Powyższe przemówienia fanbojów niektórych są bez sensu. No bo konsola nie może być "lepsza" od drugiej (Mówimy o tej samej generacji jak cuś). Chodzi bardziej o to, że dla konkretnej osoby jest lepsza. Tak jak dla mnie PS3 jest lepsze, ma ciekawsze funkcje wdg. mnie, tak dla sąsiada może być Xbox bo ma super exy i nie przeszkadza mu płacenie za abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest Pegazus, on to miał owniące exy - Contra FTW. Chyba że ta gra wyszła gdzies jeszcze? :P Tak czy siak, Pegazus owni wszystkie klocki i czarnule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2010 o 19:33, Albii napisał:

@czaczi87
Jak się trzyma w szufladzie xboxa to czasami to krążek wyskakuje.


Eh? Nie rozumiem tego zdania. To ma być odnośnie rysowania płyt? To ja powiem tak: płyty blu-ray są znacznie wytrzymalsze na zarysowania niż płyty DVD. Nie wiem, może mają jakąś lepszą warstwę ochronną. Tak czy siak, moje dvdki czasami są nieźle porysowane (te z Playstation 2 też) mimo tego, że po użyciu odkładam je do pudełek. Teraz zresztą kiedy instaluję jakiś tytuł na PC to od razu ściągam cracka no-cd i odkładam płytę do pudełka. A mam tylko jedną grę na PS3, która ma ryskę. Magia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:40, Albii napisał:

Co za pech, że na ps3 nie można dać tak dużo trawy w takim hicie jak RDR tak jak na Xboxie...

Hahahahah, to mnie rozwaliło - ilość trawy przeświadcza o świetności twojej konsoli. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 19:46, Kirabaxior napisał:

Najlepszy jest Pegazus, on to miał owniące exy - Contra FTW. Chyba że ta gra wyszła gdzies
jeszcze? :P

Nintendo Enterteiment System[NES] i to stamtąd jest Contra(Mario, Zelda też), która prawda - jest super :].

Pegazus to tak w ogóle, niestety, konsola stworzona przez piratów z Rosji kopiująca NES-a od Nintendo. Ale nie miej sobie za złe, takie były czasy, skąd człowiek miał to wiedzieć? Neta nie było, ciemne wieki :D. Zresztą NES chyba nie był nawet dostępny nad Wisłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 19:41, Piotrek_K napisał:

Smutne musi byc Twoje zycie, skoro ma dla Ciebie znaczenie ilosc trawy na ziemi.

Jeszcze tam parę kamieni w wersji xboxowej jest ładniejszych niż na PS3. O tym zapomniałeś.
Nawiasem boję się jak sobie radzą posiadacze xboxa, którzy w trzech grach muszą jedną płytkę więcej włożyć do czytnika. Tak mnie użytkownicy ps3 postraszyli.

>to podajcie powody, dla ktorych lepszy jest PSN!''.
Ślepy jestem. Daj linka do postu gdzie jest identycznie napisane.

>Nie martw sie,
Czy ja się czymś martwię ? Raczej nie.

czaczi87@
Chodzi mi o RroD''a, czyli "czerwony pierścień/krąg śmieci". W szufladzie jak łatwo się domyślić to kiepska wentylacja, konsolka się grzeje i dead. ;D Co do wytrzymałości płyt blu-ray to słyszałem o niej. Bardzo zachwalana jest. No ale moje płytki od xboxa też jak lusterko, tylko, że nie każdy tak o nie dba, a przy BR nie trzeba dbać, a i tak idelny stan będzie. ;D

Kirabaxior@
Sarkazm ? Ironia(łatwiejsza do skojarzenia) ? OMG. Odpal wikipedię, czy coś... xD

Macie. PS3 ssie pałkę ui koniec.
http://www.youtube.com/watch?v=N40W6q_I-9Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co takie gdybanie? Na końcu zwycięzcą nie okaże się ten, który zrobił "najlepszą" konsolę, a ten, który więcej na niej zarobił. Ja mam iksa i jestem z niego zadowolony, tak naprawdę brakuje mi tylko GoWa3 i U1,2. Użytkownicy konsol to szara masa, która nie wybiera konsoli "bo tam jest 30-rdzeniowy procesor, a w tym tylko 20". Dla wielu ludzi liczy się m. in. cena, a ta w tej chwili działa na korzyść MS. Można wypisać plusy i minusy, a w konsekwencji i tak wyjdzie to samo.
Inna sprawa, że xbox i tak się dobrze trzyma, skoro np. na rynku japońskim, jednym z większych na świecie w ogóle tej konsoli się nie uznaje, bo nie jest japońska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 19:59, Albii napisał:

Kirabaxior@
Sarkazm ? Ironia(łatwiejsza do skojarzenia) ? OMG. Odpal wikipedię, czy coś... xD


Jak to był Sarkazm to... sam sobie samobója strzeliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 20:03, Kirabaxior napisał:

Miałem 5 lat wtedy, Pegazusy do dziś(mam 16)stoją na rynku z żółtymi kartridżami w zestawie.

No na allegro też są dostępne, widocznie Nintendo to nie przeszkadza i tyle.
Ale co racja to racja, czasy Pegazusa były magiczne, sam pamiętam że to była moja pierwsza konsola ;P.
Nie mam jej już jednak, zaginęła mi lata temu, nie pamiętam co się z nią stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej wiedziałem że Xbox to nie przymierzając gorąca, parująca krowia kupa. Teraz ten artykuł utwierdził mnie w tym przekonaniu. Jak można kazać płacić sobie za internet?! CZY ONI ZWARIOWALI?!?! I jakim cudem w ogóle xbox nadal utrzymuje się na rynku? Wiem, że właściwie tylko my i cały wschód ma taki problem, gdyż nasze rodziny w większości nie są zbyt zamożne aby kupować konsole, ale przecież w końcu nie tylko my to widzimy, że ktoś tu robi z nas debili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem 8 Pegazusów - każdy systematycznie mi się rozwalał, nie wiadomo przez co. Najlepsze są te Pegazusy w przerobionych obudowach od Xboxa czy PS3. I ta nazwa - Poly Station, owni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować