Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z gry Crysis 2

29 postów w tym temacie

Czemu mi się zdaje że przy strzelaniu nastepuje nagły, około 2-krotny spadek fpsów ? ^^ Ogólnie grafika fajna.... ale chyba te wszystkie gamepleye są z poziomu trudności easy ? Mam nadzieję że chodź trochę poprawią najwyższy poziom trudności bo w 1 i warheadzie nic trudnego na delcie nie było.... A no i tylko ja mam wrażenie że ta muzyka podczas filmiku to niekiedy pod chodzi pod twórczośc KaiRo ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że większość piszących tutaj, że pierwszy Crysis nie oferował nic poza grafiką, nigdy nie mieli z tą grą kontaktu dłuższego niż przejście dema (a i to nie zawsze). Sam podchodziłem do gry z dużą rezerwą czytając narzekania na forach, ale gra okazała się naprawdę świetną rozrywką z wieloma niezwykle efektownymi, zapadającymi w pamięć momentami i ciekawymi rozwiązaniami. I zanim zleci się banda gimnazjalistów - gram od 98'', możecie mi wierzyć, że grafika nie jest dla mnie najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 16:37, kodi24 napisał:

U mnie Crysis chodził co prawda dobrze tylko na high (na maksymalnych
animacja rwała tak,że nie dało się komfortowo grać)


Ja też grałem tylko albo aż na High, bo właśnie na systemie Win XP już nie szło detali ustawić wyżej :) Do tego już była potrzebna Vista, choć podobno była możliwość grzebania w jakiś plikach i wówczas dało rade ustawić Ultra High również na XP, ale z tego co słyszałem to i tak jeszcze nie była taka sama jakość jak Ultra High na Viscie czy Win 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 14:10, Bumblejazz napisał:


> Czekam na gameplaya z PC, bo na tym to prawie usnułem.

aż krew zalewa mnie, gdzie jest napisane że to np nie jest z wersji PC no gdzie ?



Noto chyba mało dokładnie to oglądałeś, aż tak trudno zauważyć, że koleś odwraca się i celuje jednym tempem i na jednej wysokości ? Na PC jest to o wiele szybsze i dokładniejsze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste, że na prezentacyjnym gameplayu nie dadzą najwyższego poziomu trudności. Podczas prezentacji live może być nawet ustawiony god mode, bo trzeba pokazać określoną ilość gameplaya w określonym czasie, a ewentualna śmierć co minutę by znacznie ten czas wydłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować