Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie jak to jest z tym Dx10 w tej grze bo u mnie w opcjach jest tylko opcja dx9. Idzie to jakos włączyć czy dalej Dx10 nie jest obsługiwany a napis na pudełku to jawne kłamstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale mam kolejne pytanie. Jakimi kartami można płacić do tej gry? Pytam się ponieważ do WoW-a nie wszystkie były obsługiwane. Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:13, DawidG napisał:

Witam. Mam pytanie jak to jest z tym Dx10 w tej grze bo u mnie w opcjach jest tylko opcja
dx9. Idzie to jakos włączyć czy dalej Dx10 nie jest obsługiwany a napis na pudełku to
jawne kłamstwo??


Dx10 dostępny jest na razie jedynie na testowych serwerach. Wchodzi razem z nowymi instancjami w kolejnym dużym patchu. A kiedy? "When it''s done" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:55, kubq napisał:

można gdzieś na koncie przelewem zapłacić? bo ciągle czekam na taka możliwość...


za co chcesz płacić, za abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 09:23, Sido15 napisał:

Widzę że się na tym znasz :) Byłbyś mi wstanie pokazać jakiś fajny Build dla Dark Templara?
Będę wdzięczny :)


Przykro mi ale 5 miesięcy grania nie wystarczy na dokładne zapoznanie się z każdą z 12 typów postaci. ;)

Mógłbym Ci powiedzieć to, co i tak jest na sieci, na przykład na www.conanarmory.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 11:28, Shelazar napisał:

I co, dużo osób jest na polskich serwerach? Na misje zawsze znajdzie się team?

Tak, ludzi jest bardzo dużo. Jeżeli jeszcze dojdziesz do jakiejś gildii, znajomych będziesz miał co nie miara. Przynajmniej ja tak mam. Na większości Q byłem z ekipą ^^.

Spoiler

Dzisiaj wybieram się z ekipą na głównego demona w ruinach Acherońskich



Co do lvl. Gram nieco ponad dzień i mam już 19 lvl (prawie 20). Q są naprawdę świetne, nie tylko te główne mają ciekawą fabułę i oprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że tak Ciebie proszę, ale trochę w tych sprawach niezdecydowany jestem ...

Wybór padł na High DPS - Dual Wield .

47 lvl, mógłbyś mi dać dobrego builda, na 2 bronie i wysoki dps ? : )
Z góry Ci bardzo dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:13, Shelazar napisał:

A czy są jakieś kolejki do serwera? Tzn. możesz zawsze wejść?

Serwer jest ciągle tylko średnio wypełniony. Ja przy łączu 2mb nie mam żadnych lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas stronka pomocnicza (zaznaczam, że szukałem ale niestety nie znalazłem) gdzie wpiszę np. Szorstkie skóry (lub angielski odpowiednik) i pokaże mi kto to dropi gdzie i w ogóle. Takie kompleksowe info. Grając wcześniej w Wowa stron z takimi informacjami miałem multum a własnie nie moge się doszukać jakie zwierze dropi te nieszczęsne skóry dla Trapera a i obawiam się, że w przyszłości też będę czegoś szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 17:34, Nerr012 napisał:

siemka mam pytanie czy sa inne miasta oprucz tortage gdiz e mozna kupic lepsze zbroje
? i kiedy jak sa można sie tam dostac ?



Wykonujesz tzw. Destiny Questy (czyli te questy w tym osławionym trybie nocnym) i po ostatnim z nich dostępnym od 19lvl możesz przenieść się na kontynent. Zasadniczo armorów się nie kupuje (chyba, że u Tradera, lub PvP gear), tylko lootuje z mobów, najlepiej w instancjach, bo tam sprzęt jest najfajniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra dalej ma wycieki pamięci czy mi się wydaje??
Grałem pare godzin i gdy wszedłem na inną lokacje gra wyciągała 4 fps i nie dało sie grać.
Normalnie chodzi średnio 50 fps.
Dopiero restart gry pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 09:54, bid32 napisał:

Czy gra dalej ma wycieki pamięci czy mi się wydaje??
Grałem pare godzin i gdy wszedłem na inną lokacje gra wyciągała 4 fps i nie dało sie
grać.
Normalnie chodzi średnio 50 fps.
Dopiero restart gry pomógł.

Ja wczoraj zacząłem przygode z AoC, tak mnie wciągnęło że grałem do póóżnej nocy:) A co do fps ja mam DSL 2Mb, od lutego 4Mb (trzeba promocje odnawiac ):P U mnie zarówno w mieście jak i poza cały czas było powyżej 100 fps ,ping ok ,co jak na razie miło mnie zaskoczyło.Ustawienia grafiki na medium + ,ale j/w kartę mam nie najlepszą.Na GPU 512MB/256bit powinno byc spokojnie na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:46, Maximo napisał:

Mam pytanko.Właśnie kupiłem grę i czy czy można ją zainstalować na XP na partycji niesystemowej?
(mam tam więcej miejsca)

Odpowiadając sam na swoje pytanie, bo nikt nie był tak uprzejmy to: Można instalowac na partycji niesystemowej, gram i jest ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować