Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

czy jest jakis free trial lub ktoś miły odstąpił by buddy key? chce zobaczyć jak gra wygląda w praktyce. A jeśli bym kupował to PL czy EU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:24, player000 napisał:

a jak z serwerami? zaludnione? jest z kim grać/walczyć na Polsko Rosyjskim PvP?


no na polskim pvp jest naprawdę ostre nawalanie 24/7 ;D
na europejskich pewnie również :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo do tłumaczenia tu nie ma :)

Na 40 lvlu masz do wyboru 5 profesji crafterskich - kowalstwo, płatnerstwo, obróbka klejnotów, alchemia i architekt (specyficzne na ogół dla osoby planującej założyć gildię).

Można wybrać 2 z powyższych. Każda profesja jest podzielona na 6 poziomów (tzw. tier1,2,3,4,5,6).

40 lvl - t1
50 lvl - t2
60 lvl - t3
70 lvl - t4
75 lvl - t5
80 lvl - t6

Zasadniczo rzecz ujmując craftować do t3 może każdy. Wyższe poziomy wymagają miasta gildiowego z odpowiednim budynkiem na odpowiednim poziomie.

Questy crafterskie polegają na wykonaniu potionów, jedzenia/ broni/pancerzy/obróbce kryształów itd.
By zaliczyć te questy trzeba zebrać lub kupić surowce wymagane na itemy potrzebne do stworzenia.


Jasne?;p Czy coś powtórzyć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem wywalilo mnie z gry godzine temu. od tamtej pory usiluje sie zalogowac i nie moge bo w momencie logowania wyskakuje błąd: autoryzacja na serwerze postaci nie powiodla sie...co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 12:26, RadeXMaster napisał:

mam problem wywalilo mnie z gry godzine temu. od tamtej pory usiluje sie zalogowac i
nie moge bo w momencie logowania wyskakuje błąd: autoryzacja na serwerze postaci nie
powiodla sie...co mam robic??


Źle hasło wpisujesz?
Spróbuj się na stronie zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2009 o 03:53, zawcia napisał:

Jasne?;p Czy coś powtórzyć?:D


tylko mi powiedz co moge zrobić ze srebra i złota i czy tro jest opłacalne>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:24, player000 napisał:

a jak z serwerami? zaludnione? jest z kim grać/walczyć na Polsko Rosyjskim PvP?



Wykonywanie questów poza miastem (Białe Piaski, Podziemne Sale) na początku gry to pogoń :D Zawsze wykonując tam questy znajdzie się kilku graczy skłonnych wbić ci kose w plecy :) Najgorsze jest to ze Rosjan jest o wiele więcej i często łączą się w grupki, więc na serwerze PvP, wykonywanie questów jest naprawdę trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 21:14, Kapas napisał:


> Jasne?;p Czy coś powtórzyć?:D

tylko mi powiedz co moge zrobić ze srebra i złota i czy tro jest opłacalne>?


Srebro i złoto jest jednym ze skłądników potrzebnych do zbroi ciężkich i płytowych.
Oprócz tego biżuterię możesz zrobić. Poważnie.

A czy to jest opłacałne? Na polskim serwerze nie wiem, na zachodnim - raczej nie. Ale po zmianie statystyk klejnotów , jaka jest obiecana w następnym patchu, może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 21:58, Rogalq napisał:

> a jak z serwerami? zaludnione? jest z kim grać/walczyć na Polsko Rosyjskim PvP?



Wykonywanie questów poza miastem (Białe Piaski, Podziemne Sale) na początku gry to pogoń
:D Zawsze wykonując tam questy znajdzie się kilku graczy skłonnych wbić ci kose w plecy
:) Najgorsze jest to ze Rosjan jest o wiele więcej i często łączą się w grupki, więc
na serwerze PvP, wykonywanie questów jest naprawdę trudne...



W sumie nie wydaje mi się, że Rosjan jest więcej niż nas :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2009 o 08:23, MarcusBrutus napisał:

A czy to jest opłacałne? Na polskim serwerze nie wiem, na zachodnim - raczej nie. Ale
po zmianie statystyk klejnotów , jaka jest obiecana w następnym patchu, może być.


No a sama sprzedaż srebra i złota ? są gdzieś podane ceny tych składników za które można je sprzedać? I gdzie to moge zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie bawię sie na trialu i piekielnie mnie kusi żeby sobie full wersję kupić... Mam jednak kilka pytań na które odpowiedzi raczej nie znajdę w ciągu 7 dni grania za free.

1. Czy cięzko o kasę w puźniejszych etapach gry (20+)?
2. Czy jest co robić (tzn. czy nie jesteśmy skazani na czysty grind)?
3. Czy ciężko trafić na te areny typu CTF lub TDM?
4. Czy szybko się wbija kolejne lvl (zwłaszcza powyżej 40 poziomu)?
5. Czy ciężko jest znaleźć samemu dobry ekwipunek (domyślam się że chodząc w party na instancje jest łatwiej)?

EDIT: 6. Jakie są skuteczne sposoby na wypełnianie mieszka złotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 14:52, Kapas napisał:

No a sama sprzedaż srebra i złota ? są gdzieś podane ceny tych składników za które można
je sprzedać? I gdzie to moge zrobić?


Składnikami rzemieślniczymi można handlować tylko na targu, żaden sklepikarz nie weźmie. Ceny ustala jak zwykle rynek, który na serwerze PL jest dosyć rozchwiany, podejrzewam, że między innymi przez fakt, że część osób weszła na nowy serwer z wysokim poziomem i sporym zapasem. W przyszłości się pewnie to ciut unormuje.
Na razie wysokie ceny osiągają wszelkiego rodzaju skóry - wylatują tylko z niskopoziomowych zwierzaków i to nie zawsze, więc ludzie wolą zapłacić niż polować na nie samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 15:44, player000 napisał:

1. Czy cięzko o kasę w puźniejszych etapach gry (20+)?

Zależy co za tą kasę chcesz kupić. Na większość standardowego wyposażenia, potiony, konie i inne zabawki starczy. Ale np. na serwerach EU będzie to dużo za mało na ostatnie epiki z world dropu, bo zostało dosłowinie kilkandziesiąt sztuk i ich właściciele żądają horrendalnych cen.

Dnia 05.06.2009 o 15:44, player000 napisał:

2. Czy jest co robić (tzn. czy nie jesteśmy skazani na czysty grind)?

Na questach można spokojnie dobić 80lvl. Ale to wymaga robienia grupowych instancji z ludźmi na odpowiednim poziomie. Jeżeli pomagać będą 80 z gildii, albo je się oleje to braknie questów w okolicy 74-75 poziomu. Ale nadchodzący patch i tą lukę dla samotników ma wypełnić.

Dnia 05.06.2009 o 15:44, player000 napisał:

3. Czy ciężko trafić na te areny typu CTF lub TDM?

Chyba zależy od serwera. Na Cromie (EU-General) jest dość cieżko jeżeli nie skrzyknie się kilku osób z gildii. Ale z drugiej strony stworzenie grupki altów w gildii pod konkretne przedziały minigierek to nie problem. Ale jeżeli chcesz grać minigierki i jednocześnie ciągnąć postać do góry, to w takim wypadku pewnie nawet 1 poziomu pvp byś nie wbił.

Dnia 05.06.2009 o 15:44, player000 napisał:

4. Czy szybko się wbija kolejne lvl (zwłaszcza powyżej 40 poziomu)?

Zależy. Jeżeli znasz grę i tylko ją ciągniesz do góry, bez rozwijania gatheringu i craftingu, to w zależności tego czy czytasz questy czy nie, od 1do 80 poziomu będzie to 100-120h. Jeżeli chcesz robić wszystko naraz to trzeba to pomnożyć razy 2-3.

Dnia 05.06.2009 o 15:44, player000 napisał:

5. Czy ciężko jest znaleźć samemu dobry ekwipunek (domyślam się że chodząc w party na
instancje jest łatwiej)?

W grupy. Samemu szansa na dobry drop jest nikła. Ale jeżeli idziesz w party na epicką odmianę lokacji, to z każdego bosa lecą niebieskie przedmioty (nad nimi na razie są tylko fioletowe, i do tego lecą póki co tylko w instancjach raidowych). Do tego w każdej grupowe instancji lecą fajne rzeczy, do tego zwykle świetnie wyglądające.

Dnia 05.06.2009 o 15:44, player000 napisał:

EDIT: 6. Jakie są skuteczne sposoby na wypełnianie mieszka złotem?

Zależy od serwera. Można iść "na chińczyka" i zabijać na epiku bosy w Fields od Dead (~50 poziomu, nie stanowią wyzwania dla 80, a z każdego między 2-15 srebra). Dość marna kasa, ale nie wymaga żadnych umiejętności i przygotowań. Można kopać materiały T3 i je sprzedać. Ewentualnie farmić rzadkie recepty i je wystawiać, albo sprzedawać to co można na ich bazie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszedł mój Conan teraz tylko instalacja ściągnięcie łatek i jazda - na plus zaliczam to, że ściąga aktualizacje jeszcze przed utworzeniem konta, w takim Warhammerze wpierw człowiek musi zapłacić a potem dopiero ma okazję na to by zpatchować sobie grę, jeśli instaluje wszystkie patche to ma z 5-8 godzin wycięte z życiorysu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować