Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Możesz już kupować u handlarza (użytkownicy często ładne rzeczy wystawiają), ja tam wszystko kupuję (chociaż i tak mam większość z bossów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:27, ja33no napisał:

Możesz już kupować u handlarza (użytkownicy często ładne rzeczy wystawiają), ja tam wszystko
kupuję (chociaż i tak mam większość z bossów)


Na mnie niestety większość eq z bossów nie pasuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 00:44, Nvaier napisał:

> Mam trochę metali i próbowałem je sprzedać ale bezskutecznie.Byłem i u kupca i kowala

> i nic.Nawet nie pojawia się w zakładce"sprzedam".Czy jest to w ogóle możliwa sprzedaż

> metali?

Jedyny sposób to wystawić na aukcji u tradera(nie wiem jak się nazywa w PL wersji :P),
można wtedy
nawet całkiem niezłe sumki za nie wyciągnąć :)

Dzięki za pomoc.A w PL-ce to się nazywa punkt handlowy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:28, rafekx 12 napisał:

Na mnie niestety większość eq z bossów nie pasuje...:(

To się zmieni :). Jaką klasą grasz? Ja łowca, łucznik 43 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:32, ja33no napisał:

> Na mnie niestety większość eq z bossów nie pasuje...:(
To się zmieni :). Jaką klasą grasz? Ja łowca, łucznik 43 lvl.


Strażnikiem,i jak już wspomniałem mam 26 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:35, rafekx 12 napisał:

Strażnikiem,i jak już wspomniałem mam 26 lvl.

Od bodaj 60 lvl będziesz mógł nosić piękne zbroje płytowe :). Jeżeli nie znudzi ci się ciągła rzeźnia to będziesz błyszczącym postrachem wszelkich mobów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:38, ja33no napisał:

> Strażnikiem,i jak już wspomniałem mam 26 lvl.
Od bodaj 60 lvl będziesz mógł nosić piękne zbroje płytowe :). Jeżeli nie znudzi ci się
ciągła rzeźnia to będziesz błyszczącym postrachem wszelkich mobów ;).


He:) CZemu miałaby mi się znudzić?:) Chociaż ciagle expienie jest nużące[na tych samych mobach]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście na większych poziomach exp zdobywa się głównie robiąc questy, które nie ograniczają się tylko do mordowania określonej liczby mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy u kogokolwiek podczas rozmowy z NPC po jakimś jej czasie model npca się... hmm.. przejaśnia? U mnie po pewnym czasie konwersacji z nimi staje się po prosty jakby wybielony, jakby ktoś ustawił jasność na niewyobrażalnie wysoki poziom. I to tak z sekundy na sekundę - jest dobrze, za chwilę stypa :(

rafekx 12 podaj nick w gierce to może popykamy gdzieś razem, poexpimy
mój nick - Halidr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole apropo dropow z bossow.. grajac hoxem i biegajac z gildia po instancjach okolo 60lvl mialem 1 drop, ktory moglbym uzywac, ale i tak dostal go ktos inny. tak wiec powiem jedno.. zero dropow dla mnie co mnie masakrycznie dobija.. moze to sie zmieni, ale szczerze watpie..

sprawa ma sie tak samo z questami, no quest grupowy na arenie, wszystko super fajnie fioletowe itemki, tylko po kiego mi to jak nie moge ich uzywac... bleh!

a lvl 64 stoi i sie jakos nabijac nie chce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 09:36, Onybic napisał:

tak w ogole apropo dropow z bossow.. grajac hoxem i biegajac z gildia po instancjach
okolo 60lvl mialem 1 drop, ktory moglbym uzywac, ale i tak dostal go ktos inny. tak wiec
powiem jedno.. zero dropow dla mnie co mnie masakrycznie dobija.. moze to sie zmieni,
ale szczerze watpie..

sprawa ma sie tak samo z questami, no quest grupowy na arenie, wszystko super fajnie
fioletowe itemki, tylko po kiego mi to jak nie moge ich uzywac... bleh!

a lvl 64 stoi i sie jakos nabijac nie chce xD



Masz pecha, ale to się zdarza, taki los cloth userów.
Gear się zbiera między 70-80 (jak się chce ładnie wyglądać) i na 80 (tutaj żeby ładnie wyglądać i nie biegać w jakimś dziadostwie:). A wcześniej to biegasz w tym co los zrzuci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak gra wygląda po uzyskaniu ostatniego poziomu postaci ? Jest coś do roboty czy już koniec gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś zakupiłem wersję PL gry. Zarejestrowałem się, ale mam problem z płatnością. Musiałem zaznaczyć płatność na 1 miesiąc - cena 29.90, inaczej nie zarejestrowałoby mi konta. Teraz konto mam, ale jak patrze na abonament i te 29.90 to nie wiem, czy ja rachunek za to dostane czy co? Będzie w stanie ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam do społeczności Umbrii, jesteśmy ludźmi którzy lubią klimat RPG i odgrywanie swoich rol wiek najlepiej wiecej niż 18 lat wszystkich maniaków Rpg kontaktować sie z Irasen wielkim Magiem Umbrii. Zawsze mile widziani mężni wojownicy jak i adepci magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 13:22, haderQ napisał:

Witam. Dziś zakupiłem wersję PL gry. Zarejestrowałem się, ale mam problem z płatnością.
Musiałem zaznaczyć płatność na 1 miesiąc - cena 29.90, inaczej nie zarejestrowałoby mi
konta. Teraz konto mam, ale jak patrze na abonament i te 29.90 to nie wiem, czy ja rachunek
za to dostane czy co? Będzie w stanie ktoś pomóc?

Też to zaznaczyłem i żaden rachunek do mnie nie przyszedł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy u was też tak jest że w największych miastach Hyborii liczba klatek spada do 20??

A tak btw. to mam już 30 lvl :)W 4 dni to nieźle nawet...Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 21:09, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie,czy u was też tak jest że w największych miastach Hyborii liczba klatek spada
do 20??

Mi FPS spadł raz do 27 kiedy wchodziłem do Starej Tarant, potem się ustatkował. Tak mam średnio 85 klatek :).

Dnia 07.02.2009 o 21:09, rafekx 12 napisał:

A tak btw. to mam już 30 lvl :)W 4 dni to nieźle nawet...Prawda?

Ładnie, ja się zatrzymałem na 43 lvl i nie mam na razie siły grac ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 23:33, ja33no napisał:

> Mam pytanie,czy u was też tak jest że w największych miastach Hyborii liczba klatek
spada
> do 20??
Mi FPS spadł raz do 27 kiedy wchodziłem do Starej Tarant, potem się ustatkował. Tak mam
średnio 85 klatek :).


jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach grafiki grasz (jeśli można wiedzieć ;P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 23:45, TommoS napisał:

jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach grafiki grasz (jeśli można wiedzieć ;P)?

Wszystko na maxie. Intel Core2 Duo E8600 3,33 Ghz, Radeon 4870 Gigabyte 1GB, 2x2 GB DDR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować