Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2008 o 11:17, Skwarek pl napisał:

Wpisałeś losowy numer i zadziałało ? No to jest nadzieja :D


magia prawda :D nie no serio tak zrobilem. wpisalem na glupa tylko musialo sie zgadzac cyfr liczba :D mysle ze tworcy rozumieja ze wieksza czesc spoleczenstwa uzywa prepaidow i dlatego tak relatywnie podchodza do tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech boze jak ja nie znosze sciagania patchy. dobrze ze jest jeszcze czas ale podejrzewam ze jak bede chcial gre odpalic to tez bedzie trzeba sciagac patch....a tak w ogole to kiedy ruszaja te serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.05.2008 o 11:06, RadeXMaster napisał:

a ja mam pytanie do wszystkich z karta moze glupie ale coz...mianowicie czy pozyczy mi
ktos numer karty?? jestem w stanie przelac 20zl w nagrode :D


jesteście rozbrajający ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 12:07, stszaua napisał:



> a ja mam pytanie do wszystkich z karta moze glupie ale coz...mianowicie czy pozyczy
mi
> ktos numer karty?? jestem w stanie przelac 20zl w nagrode :D

jesteście rozbrajający ;D

no co kto pyta nie bladzi :D :P xD
no to kiedy ruszaja serwery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ zawcia
- fanboyem to jesteś ty i w dodatku jesteś fanboyem produktu którego nie znasz

- czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ale ćwicz to może zrozumiesz kiedyś o czym pisałem w moim poście !

@ Stwór

Jestem pod wrażeniem poziomu i rzetelności Twojej odpowiedzi.
Zwracam honor, osiągnąłeś wiecej w WoWie niż ja (max char 70 tylko w s1- brak czasu na regularne rajdowanie). Ale tym bardziej rażą mnie takie wypowiedzi:" w przeciwieństwie do WoWa są tutaj też i inne questy nie polegające tylko na przynieś 150 głów królików " zwłaszcza że ostatnią moją postacią omijałem jak się tylko dało grind i wolałem robić chain questy.

Teraz czekam na mojego AoC i zamierzam zacząć grać w przyszłym tygodnie ale gdy wyjdzie WotLK napewno wrócę do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla wszystkich posiadających już gierkę na swoim stanie, obecnie siedzę w 2 MMO teraz zastanawiam się nad AoC a później pod koniec roku nad Warhammerem, dzięki takiemu "urodzajowi" znajdę zapewne swoją wymarzoną gierkę w którą będę pogrywał, bowiem grać we wszystkie ;) to nie dość, że nie chodził bym do pracy to jeszcze 24 h doba by była za krótka, ok teraz do sedna.
Są w AoC tak jak to bylo w LOTRO Buddy keye..? Chciałbym sprawdzić tą gierkę jak się prezentuje a na betatesty się nie załapałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 12:36, marselus napisał:

Są w AoC tak jak to bylo w LOTRO Buddy keye..? Chciałbym sprawdzić tą gierkę jak się
prezentuje a na betatesty się nie załapałem....


Yup:) mój Buddy Card był zarezerwowany:) Ale już się "odrezerwował" więc jak coś mój będzie do dyspozycji:)

PiotrRK Po prsotu w AoC jakoś tak fajniej to przedstawione;) Przed chwilą np. wykonywałem questa gdzie jeden osobnik chciał pewną książkę, a osoba posiadająca ją nie chciała jej oddać.. ja próbowałem perswazji również i nie chciała się zgodzić. Wystarczyło pogrozić trochę temu panu i od razu stwierdził że układ w jaki chcę z nim wejść jest wyśmienity oddając książkę:) I mogłem dostarczyć książkę temu co chciał;) Ja po prostu tutaj czuję taką lepszą interakcję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeśli będzie taka możliwość to ja zarezerwuję sobie tego twego odrezerwowanego buddy keya..;) a co za niego mam na stanie 2 jałówki, cielaka 4 kozy i prosiaka ale z niego możesz dostać tylko pół..;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak szczerze to grałeś w WoWa na trialu( 20lvl max ) i warlockiem ? A z questów tylko te gdzie w opisie była podana jakaś liczba?"

"@up

lol, i do tego tematu zawędrował "fanboj"...

człowieku, spora część osób, które teraz grają/czekają na AoC grała w WoWa więcej niż ty masz stałych zębów :D"

"@ zawcia
- fanboyem to jesteś ty i w dodatku jesteś fanboyem produktu którego nie znasz

- czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ale ćwicz to może zrozumiesz kiedyś o czym pisałem w moim poście !
"

Obawiam się, że czytanie ze zrozumieniem to coś w czym jestem całkiem dobry...
Przyznaję nie znam AoC, nic poza tym co Stwór opisał, a jak sam zauważyłeś informacje podane przez Stwora są rzetelne i wyczerpujące, co za tym idzie doskonale rysują w mojej wyobraźni obraz samej gry.

Jakbym nie patrzył na swoją odpowiedź to jest na poziomie twojego "ataku" ;] A twoja riposta..hm..nijak odnosi się do tego co napisałem ja i co napisałeś ty.

Każdy popełnia błędy, ale trzeba mieć jaja, żeby się poprawić, nie?

Więc ja przepraszam jeżeli poczułeś się urażony tym co napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieniając temat z lekkiego droczenia się, ponawiam moje pytanko, na jakich serwerach gracie/będziecie grać i do jakich gildi należycie/polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:17, Skwarek pl napisał:

Dobra, zmieniając temat z lekkiego droczenia się, ponawiam moje pytanko, na jakich serwerach
gracie/będziecie grać i do jakich gildi należycie/polecacie ?

gram na Aquiloni Rp-PVP polecam, jak na razie jest malo tego rp, ale to dlatego ze kazdy za lvl leci ;)

jesli nie chcesz rp-pvp duza czesc naszych rodakow gra na Fury, no i nie tylko ich, jeden z najbardziej obleganych serwerow ogolnie ;)

moze teraz na weekend napisze relacje z grania postacia Herald of Xotli (potezny jest nieslychanie). ale to jeszcze poczekam czy zapotrzebowanie na to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ,że są tak rozbudowane questy np ten co stwór napisał ,że można użyć perswazji .A co droczenia co to za różnica jakie kto miał itemy czy lev w wowie liczy sie frajda a nie szpan itemami :).Tak czy siak age of conan kupie jak zakupie odpowiedni dysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:36, Stwór napisał:

Jak już pisałem serwer Fury PvP dosyć oblegany:) Gildia Warcry, mamy już miejsce na
miasto ;P ;-)

Czytałem Wasze ogłoszenie na forum AoC, co możesz powiedzieć o tej gildi? Mili ludzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcry... raczej PRO...

Pytam po raz TRZECI -> Co z instancjami w AoC? Są takowe, jakieś odpowiedniki, miał juz ktoś przyjemność? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:59, gugli napisał:

Warcry... raczej PRO...

Pytam po raz TRZECI -> Co z instancjami w AoC? Są takowe, jakieś odpowiedniki, miał
juz ktoś przyjemność? ;>

cala gra jest w instancjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:54, Skwarek pl napisał:

Czytałem Wasze ogłoszenie na forum AoC, co możesz powiedzieć o tej gildi? Mili ludzie
?


Tak bardzo mili:) Będę szczery - w WoWie miałem chyba mega pecha do polskich gildi bo zawsze same buraki, krzykacze i chamy:)
A tutaj wręcz odwrotnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:36, Stwór napisał:

Jak już pisałem serwer Fury PvP dosyć oblegany:) Gildia Warcry, mamy już miejsce na
miasto ;P ;-)

Moja gildia z WoWa, gadałem z chłopakami czy by mi się miejsce nie znalazło : ) (gildia nowego alta który stał się mainem :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 14:15, Stwór napisał:

> Czytałem Wasze ogłoszenie na forum AoC, co możesz powiedzieć o tej gildi? Mili ludzie

> ?

Tak bardzo mili:) Będę szczery - w WoWie miałem chyba mega pecha do polskich gildi bo
zawsze same buraki, krzykacze i chamy:)
A tutaj wręcz odwrotnie;-)

No właśnie ja miałem podobnie. Ostatnio dopiero trafiłem na bardzo fajnych ludzi w WoW''ie, jednak ile było przed nimi pomyłek to nie zlicze. Zastanawiam się też nad gildią Atlantis, Warcry z tego co widze, bardzo "regulaminowo" podchodzi do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 14:15, Stwór napisał:

> Czytałem Wasze ogłoszenie na forum AoC, co możesz powiedzieć o tej gildi? Mili ludzie

> ?

Tak bardzo mili:) Będę szczery - w WoWie miałem chyba mega pecha do polskich gildi bo
zawsze same buraki, krzykacze i chamy:)
A tutaj wręcz odwrotnie;-)


A czego się spodziewałeś po polakach a tak z ciekawości na jakim serwie grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować