Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

a ja ponawiam swoje pytanie : kiedy serwery beda czynne?? (23 ale od jakiejs konkretnej godziny czy od 00:00)
a i jeszcze co jest lepsze na dps dla barbarzyncy 2x1h weapon czy 2h weapon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 16:06, RadeXMaster napisał:

a ja ponawiam swoje pytanie : kiedy serwery beda czynne?? (23 ale od jakiejs konkretnej
godziny czy od 00:00)


Raczej północy się się nie spodziewaj, bardziej coś ala 17:00:) Ale ogólnie ot nie wiem! nie interesuje mnie to bo już gram cały czas:)

Dnia 21.05.2008 o 16:06, RadeXMaster napisał:

a i jeszcze co jest lepsze na dps dla barbarzyncy 2x1h weapon czy 2h weapon??


A skąd ja mam wiedzieć?:) Wyjdzie po pierwsze w praniu bo gramy nawet nie tydzień.. Po kolejne gram Guardianem:) Więc mnie takie coś nie interesi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj w sumie to odruchowo wzialem opcje odpowiedz i te pytania byly do wszystkich :D
a wie ktos czy gdzies na necie jest polska wersja kalulatora do talentow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś grę w empiku za 120 zł. Dostałem jeden z 3 dostarczonych egzemplarzy, fart chciał że akurat ostatni dostępny! Właśnie, muszę się dowiedzieć kiedy servery startują =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem mojego Mamuta;) Szkoda że jeszcze 40lvla nie mam^^
No ale na teraz koniec! Ide do knajpki na piwko i meczyk LM:) Bo i tak niedługo serwery wyłączają na 5 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już gdzieś na internecie spis skilli każdej klasy?

Kto zamierza grać na Polskich serwerach?? (mnie najbardziej moze przekonać cena abonamentu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 17:11, GoldOx napisał:

Własnie wróciłem z Empiku i mam pytanie - Dużo tych patchy trzeba sciagnąc :-) ?


Chwilowo jestem na patchu, który waży... 621 MB... przed nim było kilka mniejszych i jeden 90 MB... i ciągle się ściąga ;-) dobrze by było, żeby można te patche gdzieś przechowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:31, player000 napisał:

Jest już gdzieś na internecie spis skilli każdej klasy?

Kto zamierza grać na Polskich serwerach?? (mnie najbardziej moze przekonać cena abonamentu)


ja! chyba że zaczne na angielskich i potem nie będzie mi się chciało zaczynać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do rejestracji konta nie trzeba posiadać karty/prepaida. Wystarczy zaznaczyc opcje "Pay by Cash" i reszta rejestracji przechodzi gladko, a acc jest "open" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:23, hebano napisał:

>
ja! chyba że zaczne na angielskich i potem nie będzie mi się chciało zaczynać od nowa

Będzie można przenosić postacie, miejmy nadzieję, że tanio bądź na początek za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo Funcom stwierdził że nie będzie możliwości przenoszenia postaci, pomyśl sobie jak na nowy Polski serwer nagle wpada kilku graczy na 80lvl... i to jeszcze na serwer pvp...


Czy jest jakieś info że będzie Polska Wersja Edycji Kolekcjonerskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ;] Właśnie otrzymałem maila od Funcom''u, o tytule "Reward from the King". W mailu napisano, że w zamian za moje wsparcie w udoskonalaniu gierki (betatesty i pomoc na forum) dostaje kod na "Drinking Cape" :D Wstyd się przyznać, ale mój wkład w udoskonalanie Conana był znikomy :D może jednak dostałem nagrode dlatego, że dość dawno temu zarejestrowałem się na Conan community :D w każdym razie "darowanemu ...:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 21:28, Skwarek pl napisał:

Wow ;] Właśnie otrzymałem maila od Funcom''u, o tytule "Reward from the King". W mailu
napisano, że w zamian za moje wsparcie w udoskonalaniu gierki (betatesty i pomoc na forum)
dostaje kod na "Drinking Cape" :D Wstyd się przyznać, ale mój wkład w udoskonalanie Conana
był znikomy :D może jednak dostałem nagrode dlatego, że dość dawno temu zarejestrowałem
się na Conan community :D w każdym razie "darowanemu ...:)"


Też dostałem. O dziwo, do bety się nie dostałem tylko wcześniej zapisałem. 2 tygodnie temu jakoś : P
Ehh czekamy do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 21:34, player000 napisał:

ale co to za item czy cuś??

Płaszcz, który pozwala nawalić się w karczmach za darmo ;]. Ten sam, który wybierasz przy edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować