Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2008 o 22:58, kozioł1990 napisał:

Nieźle a jaką masz konfiguracje? Chce wiedzieć czy pociągnie u mnie z AA skoro u ciebie
bez AA jest opytmalnie


No to dokładniej..
X2 6400+, GF 8800GTS 512, 2GB ramu Geil ultra 800 cl4. I o AA można zapomnieć jeśli chce się mieć płynną grę w 1680x1050:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:45, Stwór napisał:

Strona funcomu nie działa bo pisali o tym wcześniej że będzie niedostępna na pewien czas
przy early acces bo to ważny dla nich moment i wszystkiego ładnie pilnuja. Gram.pl dało
klucze dostępu odpowiednio wcześnie by na wszystko zdążyć. A ty teraz masz pretensje
że 17 nie możesz zagrać? A kiedy w takim razie chciałeś zapłacić 5 euro za wstęp i ściągnąć
14GB clienta? Fakt że mogli tak napisać że ilość ograniczona, ale to funcom też nagle
z tym wyskoczył i było wielkie zdziwienie. Jak chce się wcześniej wystartować z graniem
to chyba można też okazać odrobinę zainteresowania?


Odrobine zainteresowania... no coz swoje "zainteresowanie" przelalem odpowiednio wczesnie na konto gram.pl, za posrednictwem banku.

Kiedy chcialem sciagnac gre ? 17 maja, poniewaz Early Access w Europie mial byc dostepny od 20 do 23 maja. Poza tym nie mialem zamiaru sciagac klienta z oficjalnej strony, tylko np z rapidshare gdzie mam doskonale transfery. I co ? Mialem codziennie sledzic wszelkie mozliwe newsy, zeby sie dowiedziec ze nagle przelozyli na 17 maja ? Mialem wszystko zaplanowane. Oprocz grania i przegladania netu ludzie maja jeszcze zycie osobiste. Nie wszyscy siedza dzien w dzien na oficjalnym forum gry. Poza tym o czym mialem czytac ? Wszystko co chcialem wiedziec o grze zanim ja kupilem - przeczytalem. Klasy, wymagania, grywalnosc, opinie z bety itp. itd.

Wydawalo mi sie absolutnie oczywiste, ze ilosc pre-orderow = ilosc kluczy early access.

Oprocz tego screen archiwalny z oficjalnej strony:

http://i25.tinypic.com/1532vxi.jpg

Nie widze ani slowa o tym ze to "limited offer". Przepraszam wiec wszystkich urazonych fanow gry za swoja oczywista ignorancje i moj osobisty brak zainteresowania gra przez kilka dni. Mea culpa.

Dnia 18.05.2008 o 10:45, Stwór napisał:


Na pytania odnośnie samej gry odpowiem później:)

Ps. Dla smaku dodam że walczy sie... bardzo fajnie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:45, Stwór napisał:

Gram.pl dało
klucze dostępu odpowiednio wcześnie by na wszystko zdążyć. A ty teraz masz pretensje
że 17 nie możesz zagrać? A kiedy w takim razie chciałeś zapłacić 5 euro za wstęp i ściągnąć
14GB clienta?


"Unique Age of Conan Pre-Order Key

****************

Go to http://register.ageofconan.com and register
with the key above. This pre-order key will give you
access to the in-game items the Killer Rhino mount
and the inventory belt, as well as the option to
purchase 3-day early access.

The early access offer is a downloadable version
that costs €5 and includes 10-days of game time
that stacks with the 30 days of the retail product.
The early access offer is exclusively availible to
pre-order customers. The in-game items will not be
active in early access before your account is
upgraded with the retail key. Once you have your
retail key, login to the address above and enter your
key. Early access sale and download starts on the
16th of May."

Kolejna informacja na ten temat. Wydawalo mi sie, ze umiem czytac po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 01:56, rgu napisał:

Early access sale and download starts on the
16th of May."


Tylko Funcom wydał kolejną informację że przyśpieszono start gry na 17 maja czyli 6 dni przed premierą. A ściąganie jeszcze wcześniej - Ja już ściągałem clienta od 12 maja:) I tak zleciało;)

No panowie teren początkowy zaliczony:) Jest 20 lvl i wynoszę się z terenu dla nobów! Dzięki czemu jutro będzie szersza relacja, mógłbym napisać teraz, ale wole zobaczyć więcej by mieć lepszy obraz całości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 03:26, Stwór napisał:

Tylko Funcom wydał kolejną informację że przyśpieszono start gry na 17 maja czyli 6 dni
przed premierą. A ściąganie jeszcze wcześniej - Ja już ściągałem clienta od 12 maja:)
I tak zleciało;)


To takie pytanie techniczne. Planuje grac na serwerze RP PvP. Dzieki zagrywce Funcomu, jestem juz 6 dni w plecy za tymi wszystkimi, ktorzy beda chcieli sciac mi glowe za kazdym razym gdy wychyle leb z byle wioski. Tak wiec: jak wyglada sprawa unikania griefingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 22:57, stszaua napisał:

>
Możliwe że to jedna z lepszych postaci na grę solo.

Słyszałem, że na expienie solo również jednym z najlepszych jest Bear Shaman, ale potwierdzić tego nie mogę ponieważ ja grę zaczynam pod koniec czerwca :).
rgu
Ponoć, do 20 poziomu jest możliwość grania single player czyli spotykasz ludzi w miastach a na zewnątrz jesteś sam (oczywiście opcjonalnie bo jak ktoś chce to po wymaganej godzinie tutoriala jedzie cały czas multi) i przez 20 poziomów lvlujesz spokojnie, dopiero potem zostaje tylko opcja multi. Nie wiem czy tak jest na pewno, o potwierdzenie trza by się Stwora spytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 08:25, PharauhnMizzrym napisał:

> >
> Możliwe że to jedna z lepszych postaci na grę solo.
Słyszałem, że na expienie solo również jednym z najlepszych jest Bear Shaman, ale potwierdzić
tego nie mogę ponieważ ja grę zaczynam pod koniec czerwca :).
rgu
Ponoć, do 20 poziomu jest możliwość grania single player czyli spotykasz ludzi w miastach
a na zewnątrz jesteś sam (oczywiście opcjonalnie bo jak ktoś chce to po wymaganej godzinie
tutoriala jedzie cały czas multi) i przez 20 poziomów lvlujesz spokojnie, dopiero potem
zostaje tylko opcja multi. Nie wiem czy tak jest na pewno, o potwierdzenie trza by się
Stwora spytać :)


SP wygląda tak że w każdej chwili możesz przenieść się w ten tryb rozmawiając z odpowiednią postacią (zapada noc), wypełniasz wtedy destiny questy gdzie wątek fabularny jest znacznie bardziej rozwinięty. W każdej chwili możesz wrócić do multi i pory dziennej rozmawiając z tą sama postacią. Nie wiem czy po lvl 20 ta opcja znika, wydaje mi sie że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej czas wyjaśnić wszelkie mity i pierdoły opowiadane na temat trybów nocnego i dziennego!
A więc to nie jest tak że w trybie nocnym spokojnie robisz questy te które brałeś w trybie dziennym. Tryb dzienny to typowy mmo gdzie wszędzie są gracze, różne questy sprzedawcy i tak dalej.
Za to tryb nocny to nic innego jak Prawdziwy Singleplayer. Są zupełnbie inne questy niż w trybie dziennym. Gra się tak samo jak w wiedźmina czy innego gothica. Głębsza fabuła która prowadzi nieuchronnie do tego by na końcu zmyknąć z wyspy:) Przy okazji wyjaśniająca twoją postać, jej rolę itp. To nie jest tak że mając 20 lvl wychodzisz z tej wyspy! Wyspę opuszczasz dopiero po wykonaniu ostatniego zadania w trybie nocnym. możesz mieć 20 lvl i spokojnie sobie robić questy w trybie dziennym tak długo aż nie wykona się ostatniego questa w trybie nocnym po którym nieuchronnie opuszcza się wyspę i... A nie będę zdradzał:)
I dla wyjaśnienia tryb nocny (czyli singleplayer) jest tylko na początkowej wyspie dla noobów:) Po opuszczeniu wyspy gra wygląda już jak np. WoW stając się normalnym MMO:)
mam nadzieję że dobrze wyjaśniłem tą kwestię!
Dodać trzeba że na początkowej wyspie nie można się uczyć profesji. To po prostu wstęp mający nas zapoznać z grą i tak dalej:) Ale bardzo fajnie zrobione i tryb nocny pozwolił się niesamowicie wczuć w klimat!;-)

Pozdrawiam i wracam grać ;P

Ps. Walka jest bardzo fajna. Nie jest skomplikowana do opanowania. Ba łatwizna, ale dostarcza dużo frajdy bo nie klikasz jak w innych na umiejętność i postać uderza sama. Ty wyprowadzasz ciosy, combosy itp. jest większy wpływ na walkę. Mi BARDZO przypadł do gustu i aż chce się walczyć.. Piszę oczywiście o klasie postaci stricte mele Guardian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Stwór to się nazywa rzetelna informacja :D Przynajmniej teraz już wiem jak to jest z tymi instancjami w grze ;)

Teraz dziwne pytanie trochę... Jakie części ekwipunku można na siebie włożyć? Wiesz, mam na myśli ile części stroju się nosi ;)

No i jak jest z tą walką, jest taka kozacka czy nie?
I jak jest z rozwojem postaci? Co nam daje zdobycie kolejnego lvla? Skąd bierze się umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:07, zawcia napisał:

A Stwór to się nazywa rzetelna informacja :D Przynajmniej teraz już wiem jak to jest
z tymi instancjami w grze ;)

Teraz dziwne pytanie trochę... Jakie części ekwipunku można na siebie włożyć? Wiesz,
mam na myśli ile części stroju się nosi ;)

No i jak jest z tą walką, jest taka kozacka czy nie?
I jak jest z rozwojem postaci? Co nam daje zdobycie kolejnego lvla? Skąd bierze się umiejętności?

No i do tego w jaki sposób "celebrowany" jest awans na kolejny poziom ? Niby taki detal, ale w wow''ie bardzo mi przypadł do gustu ten stożek światła ;] za to w Lotro wyglądało to żałośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:07, zawcia napisał:

Teraz dziwne pytanie trochę... Jakie części ekwipunku można na siebie włożyć? Wiesz,
mam na myśli ile części stroju się nosi ;)


Oglądnij screena robionego 15 sekund temu for you. Pierścienie, naramienniki, rękawiczki, pasek, butki i tak dalej:)

Dnia 19.05.2008 o 14:07, zawcia napisał:

No i jak jest z tą walką, jest taka kozacka czy nie?
I jak jest z rozwojem postaci? Co nam daje zdobycie kolejnego lvla? Skąd bierze się umiejętności?


Jak już pisałem w tamtym poście walka jest bardzo fajnie rozwiązana. Sam nie wiedziałem czego się spodziewać, jak to będzie wyglądać.. A jest Miodnie! Klasą mele walczy się bardzo fajnie. Dla mnie system walki jest na 5! Z czasem uczymy się coraz bardziej skomplikowanych ciosów i tak dalej.
Rozwój postaci... Bueh nie chce mi się tych literek klepać:) Ide grać:)

Ps. Gra jest bardzo stabilna, mam przegrane 18 godzin postacią i ani razu nie wywaliło mnie z gry, nie było lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanko. Czy jest dostepny dx10? Gdziesz wyczytałem ze nie ma i bedzie udostepniony pozniej. Jesli tak to funcom zaczyna mnie juz denerwowac. Najpier problemy z wczenym dostepem, tera sie okazuje ze popyt na giere jest tak duzy ze im moze serwow zabraknac a pierniczenie o dx10 to bajka. Moze ktos potwierdzic czy jest dostepny dx10 czy nie, z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 16:19, DeRuleX napisał:

Ja mam jedno pytanko. Czy jest dostepny dx10? Gdziesz wyczytałem ze nie ma i bedzie udostepniony
pozniej. Jesli tak to funcom zaczyna mnie juz denerwowac. Najpier problemy z wczenym
dostepem, tera sie okazuje ze popyt na giere jest tak duzy ze im moze serwow zabraknac
a pierniczenie o dx10 to bajka. Moze ktos potwierdzic czy jest dostepny dx10 czy nie,
z gory dziekuje.



"While Funcom is thrilled with the early success of Age of Conan, and proud of the game launching this week, the company regrets to inform gamers that the DirectX 10 version of the game will not ship with the initial launch. As Microsoft’s DirectX 10 is undoubtedly the future of PC gaming, Funcom has decided to ship only the DirectX 9 version at launch, giving the team more time to focus on building a DirectX 10 version worthy of Microsoft’s great vision for the future of PC gaming. This postponement will let Funcom include even more features in the DirectX 10 version of Age of Conan than originally planned.

The DirectX 10 version will be premiered at the German Games Convention in Leipzig, Germany, August 20 – 24, 2008. A special preview showing off the advanced graphics made possible by DirectX 10 technology will be unveiled this summer at nVidia’s NVISION event in San Jose, California, August 25 – 27, 2008."

http://conanvault.ign.com/fullstory.php?id=41393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DX10 nie będzie dostępny do lata tego roku. Chciałbym znać odpowiedź na pytanie dlaczego tak jest !? Dlaczego takie informacje są podawane na kilka dni przed premierą? Czy to znaczy, że aby zagrać w wersję DX10 będę musiał kupić nową grę albo ściągać 12GB patcha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli niewiele się myliłem z trybem single player, naprawdę po pewnym czasie się kończy :D. Cieszy mnie, że ktoś się wreszcie wypowiedział na temat walki bo bardzo mnie interesowało co grający o tym powiedzą... STWÓR NA RECENZENTA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 12:54, stszaua napisał:

> > >
> > Możliwe że to jedna z lepszych postaci na grę solo.
> Słyszałem, że na expienie solo również jednym z najlepszych jest Bear Shaman, ale
potwierdzić
> tego nie mogę ponieważ ja grę zaczynam pod koniec czerwca :).
> rgu
> Ponoć, do 20 poziomu jest możliwość grania single player czyli spotykasz ludzi w
miastach
> a na zewnątrz jesteś sam (oczywiście opcjonalnie bo jak ktoś chce to po wymaganej
godzinie
> tutoriala jedzie cały czas multi) i przez 20 poziomów lvlujesz spokojnie, dopiero
potem
> zostaje tylko opcja multi. Nie wiem czy tak jest na pewno, o potwierdzenie trza
by się
> Stwora spytać :)

SP wygląda tak że w każdej chwili możesz przenieść się w ten tryb rozmawiając z odpowiednią
postacią (zapada noc), wypełniasz wtedy destiny questy gdzie wątek fabularny jest znacznie
bardziej rozwinięty. W każdej chwili możesz wrócić do multi i pory dziennej rozmawiając
z tą sama postacią. Nie wiem czy po lvl 20 ta opcja znika, wydaje mi sie że nie.


Ktora opcja znika bo niekoniecznie rozumiem? Przenoszenie sie w tryp *SP tortage nighttime* po skonczeniu The end battle?Raczej niemozliwe, przeciez juz skonczyles pierwsza czesc swojego epica. Oczywiscie mozesz wrocic na tortage jesli chcesz i dokonczyc rozpoczete questy mp zones.
Btw. stszaua, grasz na rp-pvp? Jesli tak to odezwij sie na gg. Moje gg w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, kiedy i czy w ogóle na gram.pl będą dostępne karty pre-paid do AoC, bo się waham czy kupić teraz na ten miesiąc pp do WoWa, czy zainwestować w AoC''a.:) Jedyne co mnie denerwuje to to, że AoC z tym real time combat system stawia na mele, ale nie wiem jak tam z moimi hilerami.

PS. IMO ten mele system sprawia, że gra jest strasznie statyczna i nie mam tam tej strategi, kamera jest nisko usadowiona i tylko gracze stoją w miejscu i klikają te "strzałeczki" i podczas biegu nie mogą atakować, co sprawia, że to no dla mnie dziwnie wygląda, nie potrafię sobie tych raidów w AoC wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować