Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

In a net-meeting today Gaute Godager answer my question about game start :

My question :
-From what time can we start to play 23. of May ?

His reply :
-We open so you can play from the morning, but have not set an accurate time yet

Czyli napewno serwery rusza rano, ale o ktorej dokladnie nie wiadomo. Pewnie gdzie pomiedzy 6-8 rano, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 17:21, RadeXMaster napisał:

czy gra pojdzie mi na maksa w rozdzialce 1024/768:
Intelc core 2 quad q6600 2,4ghz
4gb ddr2
gf 8800gt 512mb
windows vista 64
czy moze zainwestowac jeszcze w ram??
(zalezy mi na plynnosci)


Pamieci ci wystarczy, problemem moze byc grafika poniewaz na oficjalnym forum AoC wiele ludzi pisze ze na 8800GT sa problemy z gra i przynnym fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 17:45, RadeXMaster napisał:

a i mam jeszcze pytanie czy przedmioty z ek i preordera sa tylko dla jedmnej postaci
czy dla konta (wielu postaci)


Na razie wiadomo, że dodatki będą dla wszystkich postaci w obrębie jednego konta. Nie pamiętam jednak gdzie to było napisane. Co będzie w praniu to się okaże. W CE miały być guest passy, okazało się że są dostępne z poziomu konta, na którym na razie nie mam żadnych informacji na ten temat. Ogólnie to jest big nothing. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dosyc już PVP bo gram w wowa na Kazzaku. Teraz mam ochote na dobry PVE i myśle że to będzie na bank serwer Ymir bo z tego co wiem dużo polaków tam własnie chce grac i nie tylko... Co do serwerów można sie spodziewac ze beda z rana juz otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post do fanatyków/specjalistów. Pytanie apropos sprzętu. Nie jestem wymagający, nie potrzebuję shaderów 3.0, AA, rozdziałka 1024x768 jest dla mnie ok etc, więc... czy na takiej konfiguracji pogram płynnie na medium detalach?

Athlon 64 X2 4800+
2GB ram 800mhz
GeForce 8600GT 256mb
Windows XP

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:31, gugli napisał:

Post do fanatyków/specjalistów. Pytanie apropos sprzętu. Nie jestem wymagający, nie potrzebuję
shaderów 3.0, AA, rozdziałka 1024x768 jest dla mnie ok etc, więc... czy na takiej konfiguracji
pogram płynnie na medium detalach?

Athlon 64 X2 4800+
2GB ram 800mhz
GeForce 8600GT 256mb
Windows XP

pozdrawiam.


Na pewno X2,2gb ramów i 8600GT spokojnie ci wystarczy. Nie będzie to na pewno extra super granie ale to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam zamiar przetestować AoC na minimalnych wymaganiach :)

Athlon XP 3200
1 gb ram
GeForce 6600 256Mb

Dokupie 1 gb ram żeby przez miasto przejść mormalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 17:45, RadeXMaster napisał:

a i mam jeszcze pytanie czy przedmioty z ek i preordera sa tylko dla jedmnej postaci
czy dla konta (wielu postaci)


tak beda dostepne na paru postaciach
sam uzylem juz 2 razy claim i mam na 2 postaciach rhino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2008 o 19:34, Onybic napisał:

sam uzylem juz 2 razy claim i mam na 2 postaciach rhino :)


Ja zarejstrowałem pre order(mam nosorożca), teraz zarejestrowałem grę (kod z pudelka) i na koncie mam 2 oddzielne produkty... na jednym AoC na drugim kiler rhino. Czy tak powinno być? Bo mam dwa ingame logins oraz dwa forum logins. Na którym produkcie ustawić kartę kredytową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 17:21, RadeXMaster napisał:

czy gra pojdzie mi na maksa w rozdzialce 1024/768:
Intelc core 2 quad q6600 2,4ghz
4gb ddr2
gf 8800gt 512mb
windows vista 64
czy moze zainwestowac jeszcze w ram??
(zalezy mi na plynnosci)


Powinno pójść:) Ja mam X26400+ GF 8800GTS 512 2gb ramu i w 1680x1050 gram. W ogóle niską tą rozdzielczość masz jak na taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do tych wszystkich co tak się napalają że serwy ruszą od razu o 5 rano itp.
Panie i panowie oni chcą zrobić oficjalne otwarcie o konkretniej godzinie w szczycie! A nie o 5 rano (wg czasu gmt 3). Czy innej byle jakiej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś czy będzie dało sie grac wersją angielską w wersję polską na polskich serwerach ? bo nie wiem czy opłaca sie kupowac teraz a nie chce dwa razy ;) i czy ta gra ma jakiś abonament ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety moj monitor wyzszej rozdzialki nie obsluguje :D i tak sie na kompa ostatnio wykosztowalem wiec jak dorobie na wakacjach to kupie lep[szy monitorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:18, Stwór napisał:

A do tych wszystkich co tak się napalają że serwy ruszą od razu o 5 rano itp.
Panie i panowie oni chcą zrobić oficjalne otwarcie o konkretniej godzinie w szczycie!
A nie o 5 rano (wg czasu gmt 3). Czy innej byle jakiej porze:)


Jeszcze raz to napisze bo widze ze niektozy nie czytaja co sie wczesniej pisze : "We open so you can play from the morning, but have not set an accurate time yet". To sa słowa Gaute Godagera (goscia odpowiedzialnego za gre) wie sewy rusza rano ale nie wiadomo o ktorej konkretnie moze nawet i o 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktoś grać na Soulstormie? Ma być jutro otwarty serwer PvP ;)

Ja będę albo na Fury albo zdecyduje się na Soulstorma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tyle, ze jada sobie w kulki ludzie z funcomu. obiecuja cos, nie dotrzymuja slowa, nie potrafia ustalic jednego terminu. co to jest za firma? zadnej powaznej organizacji, nikt nic nie wie, totalna masakra po prostu.

zawiodlem sie na nich. gra jest spoko, ale za to ekipa odpowiedzialna za nia zawodzi na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mysle ze poprostu nie chca miec tych 600-700k ludzi na raz w chwile po otwarciu wiec nie podaja szczegolow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:07, Xeoo napisał:

Ja to mysle ze poprostu nie chca miec tych 600-700k ludzi na raz w chwile po otwarciu
wiec nie podaja szczegolow:)

tez tak mysle. poprostu funcom boi sie jak ognia tego wielkuiego otwarcia bo czuja ze moze byc wielka wtopa :D juz to widze serwery maja 5minutowe lagi potem padaja a potem komunikat ze otwarcie przesuniete na 18:00 a potem ze na 24 ale przepraszaja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować