Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Mortal Kombat na PS3 i X360 w przyszłym roku

36 postów w tym temacie

Zawsze przepadałem nad serią Mortal Kombat i fajnie, że ukaże się kolejna część tego cyklu. Grałem w MK DC Universe i grało się przednio. Street Fighter 4 jakoś mnie nie zachwycił. Fatalties to coś co najbardziej lubię w tej serii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mathias510
Pierwsi będą ostatnimi...;)

Fajnie, że wychodzi nowy Mortal:) Szkoda, że tylko na konsolę, no ale trudno. Trzeba będzie częściej braciszka odwiedzać, bo raczej na pewno go kupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortale miały fajne Fatality. Tyle, że w obecnych czasach wystarczy mi poczekać najdalej miesiąc po premierze gry i będą wszystkie na YT. Ostatnio oglądałem te z Deadly Alliance i Deception - nie powiem, rozczarowujące. Bez polotu, bez pomysłu: co drugi kończył się odcięciem głowy w ten czy inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nowy Mortal Kombat. Szczerze mówiąc, to dziś przeskoczyła mi myśl o Mortalu: "Dobrze by było, aby zrobili kolejną część.". Muszę więcej myśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 19:42, Veniu1 napisał:

Wreszcie nowy Mortal Kombat. Szczerze mówiąc, to dziś przeskoczyła mi myśl o Mortalu:
"Dobrze by było, aby zrobili kolejną część.". Muszę więcej myśleć :P

ja tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 20:08, Niflheim napisał:

"Na E3 z całą pewnością dowiemy się więcej - kto wie czy nie zobaczymy jakiegoś trailera?"

Trailer już jest. ( http://www.youtube.com/watch?v=SFlc22MXUuU )

Oj, jest na co czekać. ;)


fajne tylko gdzie te hektolitry krwi mam nadzieje ,że przy każdym fatalu będą wypadać tuziny rąk ,nóg kregosłupów itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 20:18, hammerfall87 napisał:

fajne tylko gdzie te hektolitry krwi mam nadzieje ,że przy każdym fatalu będą wypadać
tuziny rąk ,nóg kregosłupów itd :D


Przeczytaj newsa - to będzie porządny MK, bez ugrzeczniania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetherRealms Studios :D

Cóż, zwiastun daje mi obraz lekkiej kalki MK vs. DC (silnik i system walki)
Ale bądźmy dobrej myśli. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Ile można czekać na pełnoprawnego Mortala? Jeżeli gra faktycznie będzie krwawa to pewnie ją kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli tendencja kolejnych odsłon MK będzie utrzymana (czyli każda kolejna część coraz dziwniejsza i coraz słabsza) to nie wróże tej grze większego sukcesu. już nie mówiąc że to żadna konkurencja dla SFIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować