Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiezdne wojny na Kinect - zobacz film!

29 postów w tym temacie

fakt faktem, ze to fake, albo chcieli tak bardzo zaszpanować brakiem laga, że wszystko zostało nagrane, ale w taką grę SW z chęcią bym zagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne rozczarowanie. I nie chodzi mi tylko o sam filmik - liczyłem na ciekawszą, poważniejszą grę. ;/ Ciekawi mnie jeszcze cena tego ustrojstwa, bo jeśli wyniesie więcej niż €50, to w moim posiadaniu na pewno się nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie też to pisałem ;). Ten filmik to Fake, a to z jakiego powodu? Ano takiego, że gdy jest pokazany obraz "z daleka" to ktoś, który to pokazywał jest ubrany na kolor zielony, a ten prezentujący jest "niebieski".

PS. Oczywiście brązowy nie zielony :). To przez to oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Kaucz pisał, robia z ludzi debili jak na razie.
Facet na promo powtarza ruchy po postaci [chyba to luke skywalker tam na filmiku taje do walki z vaderem ale pewien nie jestem aż tak się nie przyglądałem zwłaszcza, że widac go tylko tyłem] na ekranie...
Porażka MSu po raz kolejny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie udawania walki na miecze nie trzymając nic w dłoni. Wolał bym, by wyszły Star Wars obsługujące Move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tu moze chodzi o to, ze postac na ekranie wykonuje manewr, kinect przesyla informacje do mozgu gracza a z tamtad na konczyny i powoduje wymach ;D Jak tak to bez kitu mowimy o rewolucji i dalbym za to nawet 1000$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować