Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samochodowy turniej i konkurs!

49 postów w tym temacie

O, to dość blisko do mnie. Ale ja wam konkurencji nie robię, nie mam żadnego pomysłu na pana samochodzika, ani nigdy w tą grę nie grałem, a ogólnie w grach wyścigowych jestem słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po wybraniu zwycięskiego projektu, autko zostanie odpicowane według projektu i pracownicy CDP będą nim jeździć po Polsce, reklamując Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... skrytykuję to - zły pomysł - ten kto do perfekcji opanował grę w ToCĘ (jak np. ja ;p ) raczej nie bedzie zgrabnie operował myszą w PaintShopPro... Chociaż to subiektywne odczucie - może i się mylę - ale lepiej byłoby wyłaniać reprezentację na podstawie kręconych czasów... ok, ok, wiem - jest napisane, że chodzi o zabawę, ale jednak honoru tak wspaniałego serwisu trzeba bronić ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh ide się zapytać mame czy moge pojechać z moim bratem do Zabrza kolejąPKP ;p zniżki mam itd wystarczy tylko ją ubłagać i wygrać konkurs ;p dobra ide ją kusić może czekoladą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie - jeśli ktoś się na taki turniej wybiera, to z założenia raczej posiada już egzemplarz ''toki'' :> Czarno widzę sukces reprezentacji... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaza czy jakoś po Zabrzańsku ;]
Mamuśka się zgodziła :D a więc oge jechać o tak kolejna podróż pociągiem PKP wielkich przygód xD Na dobre i na złe i coś tam tam ;] Teraz pozostał ostatweczne 2 punkty 1. Sprawdzić czy jakiś pociąg tam dojeżdża.
2. Wygrać konkurs ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...wygrana to wszak kwestia drugorzędna)" - jasne, jasne ;]
A tak serio to szkoda, że nie mieszkam tam gdzieś... Chętnie bym przeleciał J... tfu poleciał... Pojechał do Justyny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 22:09, Ballonik napisał:

A tak serio to szkoda, że nie mieszkam tam gdzieś

To już w dzisiejszych czasach żaden problem wsiadasz w pociąg i jedziesz ;p wkońcu jesteśmy w Uni Europejskiej no nie hehe;p tylko ta godzina 11 kórka będe musiał wyruszyć w podróż ok 5 rano ółaaa musze coś wymyślić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh szkoda jednak nie pojadę bo to dłuuga droga z Warszawy a nawet expresu nie ma :(Takie moje szczęście , no trudno taki fajny ten konkurs nawet miałem fajne plany co do tego samochodu no trudno wierze ,że jeszcze Warszawę kiedyś da się lubić bo tu uścisk od Soleili można zgubić można znaleźć można zgubić bo Warszawę da się lubić ;p
Życzę powodzenia innym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:40, Domek napisał:

Informacja w wersji forumowej, dla tych, którzy newsy nie zawsze czytają. :)

----

Samochodowy turniej i konkurs!

W najbliższą niedzielę, 26 marca o godzinie 11, w zabrzańskim Multikinie odbędzie się turniej
gier wyścigowych - ToCA Race Driver 3 i Colin McRAE 2005. Do udziału w nim zachęcamy wszystkich
miłośników wirtualnych wyścigów, a piątkę takowych mamy szczery zamiar desygnować na oficjalną
reprezentację gram.pl!

Na tak ważnym jak turniej TRD3 i CM2005 wydarzeniu nie może oczywiście zabraknąć uczestników
teamu gram.pl. A kto jest w stanie reprezentować nas godniej niż nasi dzielni Gramowicze? Chcielibyśmy,
aby piątka z Was - naszych czytelników - pojawiła się w niedzielę w Multikinie Zabrze i stanęła
do walki w imię naszego serwisu (i przede wszystkim świetnie się bawiła - wygrana to wszak
kwestia drugorzędna). Wstęp na turniej będzie dla Was oczywiście darmowy. A jako bonus otrzymacie
jeszcze uścisk dłoni Waszej Kochanej Justyny (jej słowa! ;)) i po egzemplarzu gry ToCA Race
Driver 3 wraz z koszulką gram.pl.

Zanim jednak powalczycie o najwyższe zaszczyty, musicie przejść kwalifikacje w postaci naszego
mini-konkursu. To właśnie on wyłonić ma piątkę naszych reprezentantów. Zadanie nie jest trudne.
Poniżej widzicie zdjęcie samochodu. Nijakie to takie, bez wyrazu... prawda? Niespecjalnie się
nadaje na oficjalny pojazd gram.pl. I tutaj wchodzicie Wy! Weźcie w obroty programy graficzne
(choćby najprostsze!) i ozdóbcie samochód tak, by przemienił się w oficjalne auto gram.pl.
Z całą mocą podkreślamy, że liczy się przede wszystkim fajny pomysł, wykonanie zaś jest kwestią
drugorzędną. Nie przejmujcie się więc, jeżeli nie jesteście bogami Photoshopa. ;)

Do dzieła więc! Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 23:59 w najbliższą środę pod adresem konkurs@gram.pl.
Zanim wyślecie zgłoszenie upewnijcie się też, że będziecie mogli pojawić się w niedzielę o
11 w zabrzańskim Multikinie. Zanosi się na świetną zabawę w miłym towarzystwie, jeżeli więc
nie będziecie mogli skorzystać z zaproszenia - nie zabierajcie szansy innym. :)

No to fajnie pojade tam :-)
Czy sa ograniczenia wiekowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować