Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Pięciominutowy gameplay z Killzone 3

16 postów w tym temacie

Grafika i fizyka gry są naprawde niesamowite. Jednak odnisłem wrażenie, że SI było na poziomie przedszkolaka.
Goście latali tu i tam jak opętani, nie korzystali z osłon oraz kiedy się do nich strzelało to prawie wogóle się nie ruszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia to jakoś specjalnie nie zrobi, choćby po Killzone 2, nie trzeba czekać na Gyrosy i Crysisa ;) Ale mimo to zjada je obie :) Exclusivy są jednak naprawdę ważne dla ps3, jakkolwiek bym nie myślał o takich praktykach;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@crpgfan
lol? Na mnie nie robi wrażenia ten gameplay z kz3, ale oglądałem też gameplay z crysisa2. Więc... gameplay z kz3 jest o niebo lepszy od crysis2. Kuwa, gdyby nie walący się budynek powiedziałbym, że to jakaś gra z 98 roku, zero jakiejkolwiek fizyki postaci...wszystko takie sztywne i sztuczne. Nawet grafika nie była jakaś przecudowna czym się chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia odnośnie Crysisa. Wszystko jest tam sztuczne, ruchy postaci, animacje. Nie ma się wrażenia, że walczy się w realnym otoczeniu. Fizyka także nie powala. Wydaje mi się, że skupili się tak bardzo na dynamice rozgrywki, że zgubili po drodze coś takiego, jak poczucie realizmu - ten aspekt zawsze ma dla mnie duże znaczenie. Nawet w produkcjach sci-fi ;).

Co do grafiki, to kwestia gustu, ale ja jestem zdecydowanie za K3. W tej grze można podziwiać otoczenie i jest na czym zawiesić oko. Padający śnieg, wzburzone morze z wysepkami, mniam :). Diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same old song and dance - nie widzę większych zmian, IMO nadal jest nieciekawie. To tyle jeżeli chodzi o singiel. O multi się raczej nie martwię, już w KZ2 było miodne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crpgfan: cóż, prawda jest taka, że Gears of War 3 może jedynie całować stopy KZ3, przepraszając za kopiowanie pomysłów i dziękować, że jest innego gatunku i nikt normalny by obu gier nie porównywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję czaczy typu "szkoda, że nie zagramy w tym roku...". A czy mało świetnych tytułów w tym roku wydano ? A przed nami jeszcze np Mafia 2, Starcraft 2... resztę sami sobie dopiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka szacun...chętnie bym zagrał w 3 jak i 2 ...ale niestety nie posiadam ps3 - jedyna opcja to wybrać sie do kumpla... no ale konkurencja też nie śpi- Gears of War 3 myśle że mnie nie zawiedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 21:02, maXan napisał:

Gierka szacun...chętnie bym zagrał w 3 jak i 2 ...ale niestety nie posiadam ps3 - jedyna
opcja to wybrać sie do kumpla... no ale konkurencja też nie śpi- Gears of War 3 myśle
że mnie nie zawiedzie ;]

Watpie, by zawiodla- Gearsy nie daja d...; Ale tez bede testowal u kumpla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować