Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox 360 również rysuje płyty

53 postów w tym temacie

Typowa reakcja ludzi- konsola wygląda inaczej, więc na pewno jest super nowoczesna. Rozczaruję was- to cały czas ten sam sprzęt, z poprawionym wyglądem i chłodzeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże co za news ... powiem tylko jedno - spróbujcie przestawić z pionu do poziomu (lub na odwrót) odtwarzacz dvd/cd/ps3 gdy urządzenie odczytuję płytę i porównajcie sobie efekt ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 13:38, palpatine napisał:

Typowa reakcja ludzi- konsola wygląda inaczej, więc na pewno jest super nowoczesna. Rozczaruję
was- to cały czas ten sam sprzęt, z poprawionym wyglądem i chłodzeniem....


A czym jest PS3 slim? Uboższą wersją PS3 fat. Tu przynajmniej nam niczego nie zabierają^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 13:48, The_Nemezis napisał:

> Typowa reakcja ludzi- konsola wygląda inaczej, więc na pewno jest super nowoczesna.
Rozczaruję
> was- to cały czas ten sam sprzęt, z poprawionym wyglądem i chłodzeniem....

A czym jest PS3 slim? Uboższą wersją PS3 fat. Tu przynajmniej nam niczego nie zabierają^^

Chodziło mu pewnie o to że ludzie myślą że to super nowoczesny sprzęt to można z nim robić wszystko i nic się nie stanie.

Jak widać nie. Ale to nie ważne. Kto wywraca konsolą podczas gry? Choć tu przyznam lekko konsole pan potraktował i już porządna rysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maati93:
Nie zgodzę się, kiedyś miałem Discmana i oczywiście cały czas się trząsł podczas użytkowania, a płyt nie rysował.
W związku z tym śmiem twierdzić, że da się zrobić anty-wstrząsowe czytniki, ale ludziom z Microsoftu się nie chciało.

Oczywiście rozumiem, że precyzja w przypadku DVD musi być większa niż przy CD, ale mogło by chociaż płyt nie rysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są zasadnicze różnice - w przypadku CD jest kilkukrotnie grubsza warstwa ochronna, która lepiej zapobiega rysowaniu, a co idzie utracie danych. No i odległość czytnika od powierzchni jest większa, ergo - mniejsza szansa na kontakt. Dodatkowo discman był projektowany jako urządzenie przenośne, a konsola jako stacjonarne. Więc moim zdaniem wymaganie zabezpieczeń przed trzęsieniem konsolą jest durnotą. Durny klient, niech płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie porysowało mi się Guitar Hero World Tour. Microsoft oszczędza na systemie blokowania dysku i są tego efekty. -"ale szefie, jest coś takiego jak efekt żyroskopowy: jeżeli coś się kręci, to będzie dążyło do zachowania swojej osi obrotu" - "nie mydl mi tu oczu tą swoją "nauką"! Wysyłamy do sklepów!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie z tytułamii tych informacji idźcie na pudelka. "Nowy Xbox również rysuje płyty" Aha. Ohh. Strach. Przerażenie. Ale co czytamy w artykule... Aaaa. Tak to się nie liczy. Macie płacone od "klikniętej informacji"? Więcej profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie zgodzę się, kiedyś miałem Discmana i oczywiście cały czas się trząsł podczas użytkowania,

Dnia 16.06.2010 o 14:04, Cherry69 napisał:

a płyt nie rysował.


Też miałem (zanim nadeszła era empetrójek) i też nie rysował, mial jakieś mechanizmy antywstrząsowe, bo to był w końcu sprzęt PRZENOŚNY i jako taki był projektowany. Natomiast w przypadku X360 jest to konsola STACJONARNA i każdy, kto ma odrobinę oleju w głowie nie porusza (jeszcze tak "na chama") tym sprzętem podczas odczytu płyty. Tak samo przy każdej innej stacjonarnej elektronice - pecetach, odtwarzaczach DVD, wieżach audio, etc. - bo efekt byłby podobny.

Dlatego ten filmik to już szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma. Idiota z Destructoida (co na tym filmiku ma śmiech jak świnia kaszel) równie dobrze mógłby się odlać na tego slima (podczas pracy konsoli !) - poraziłby go prąd (przynajmniej o jednego przygłupa mniej by było) i w ten sposób mozna by "udowodnić", że to niebezpieczny sprzęt, ktory moze nawet zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd. Tytuł newsa jak na Onecie - nie tędy droga jeśli chcecie kogoś zachęcić do lektury. Nie spodziewałam się po Was takiego zagrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 14:25, Nebthtet napisał:

Wstyd. Tytuł newsa jak na Onecie - nie tędy droga jeśli chcecie kogoś zachęcić do lektury. Nie spodziewałam się po Was takiego zagrania...

Co masz do tytulu? Przeciez jest calkowicie adekwatny do tresci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli:
1) Xbox nie rysuje płyt
2) Xbox rysuje płyty ale wtedy i tylko wtedy kiedy ktoś trąca konsolę podczas pracy napędu.
3) Gość który poruszył konsole to idiota ciekawe czy zwykłym piecem też macha jak wypala płytę.

Więc w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować