Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ prezentuje screeny i pierwszy trailer z gry Warhammer 40,000: Space Marine

31 postów w tym temacie

Legion Luna Wolves pod dowództwem Horusa,czyli zdrajcy Imperatora (Horusa pokonał Imperator lecz sam został ranny). Także się cieszę z braku takiej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to jest Drugi (a nawet trzeci) trailer. Pierwszy trwał kilka minut i zaprezentowano go na zeszłorocznym E3, jego skrócona wersja jest ogólnodostępna.
Następnie... Redakcji potrzeba nieco rozeznania, a przynajmniej niech za newsy tematycznie zabierają się osoby obeznane z wątkiem.

Po ostatnio, to akumulacja smerfów robi się niebezpieczna, film także ma być o nich... A na taką sieczkę to tylko SW, ewentualnie BA albo WS. No, chociaż kapitana RG ze szponami energetycznymi i jumppackiem też bym nie pożałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku cieszyłem się, że nie będzie Krwawych Kruków (zostawmy ich dla Dawn of War), ale wybrali jeszcze gorzej. Nie przepadam za picusiamy, glancusiami z Ultramarines. Pewnie się jeszcze okaże, że ich prawdziwymi wrogami są zdrajcy z Legionu Alfa (nie podobało mi się użycie ich zarówno w podstawce dawn of war jak i w soulstorm).

Pograłbym Krwawymi Aniołami, najniebezpieczniejszymi sługami Cesarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolałbym bardziej Dark Templars :P
Co do gierki mi to nie przeszkadza przynajmniej na konsoli nie muszę się martwić że mam za słabego kompa i gra mi się wykrzaczy
Miło byłoby jakby na PC wydali
Ale jeśli będzie Co-Op na jednej konsoli przynajmniej w 2 osoby to będzie genialnie ;]
Szkoda że premiera w przyszłym doku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 07:35, MasterChiefGT napisał:

Ja i tak wolałbym bardziej Dark Templars :P
Co do gierki mi to nie przeszkadza przynajmniej na konsoli nie muszę się martwić że mam
za słabego kompa i gra mi się wykrzaczy
Miło byłoby jakby na PC wydali
Ale jeśli będzie Co-Op na jednej konsoli przynajmniej w 2 osoby to będzie genialnie ;]
Szkoda że premiera w przyszłym doku :(

Na PC też mają wydać. Też się zgodzę. Nie znam się na historiach zakonów i reszcie, ale Templarsi lepiej wyglądają. Ew. Dark Angels, Space Wolfs,White Scars (choć z wymienionych najmniej mi się podobają) albo Sangwiniowe Anioły (jeden z zakonów nowej fundacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować