Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 250 GB w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

43 postów w tym temacie

No nieźle się prezentuje :) Ja niedawno kupiłem xboxa ale ci co jeszcze nie mają to pewnie liczą teraz na znaczną obniżkę pozostałych modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu zastanawiałem się nad kupnem jakiejś konsoli. Dobrze, że poczekałem bo teraz jako taki większy wybór. A i może uda się dołapać jakąś zniżkę na poprzednią wersje x360 elite ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zwrócić uwagę na błąd logiczny w newsie xkloc nie pobiera mniej prądu dzięki słabszemu zasilaczowi, ale dzięki mniej prądożernym komponentom. W przybliżeniu tyle samo prądu co na 135 W zasilaczu pobierałby i na 500 W zasilaczu zasilacz nie gra roli do póki dostarcza tyle mocy ile jest wymagane. Także dysk twardy jest taki sam jak w poprzednim klocu, tylko obudowa jest inna (nie licząc pojemności oczywiście).

Tak wracając do samego kloca piano black zawsze wygląda fajnie na zdjęciach, ale jest to jeden z najmniej praktycznych kolorów jakie człowiek widział. Dużo lepszym wyborem jest czarny mat z elity. Boli tez brak kabla hdmi w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony uciekło od błyszczącego plastiku wypuszczając nową wersje konsoli (moim zdaniem zdecydowanie ładniejsza-i mówi to stary, niereformowalny blaszakowiec) za to M$ chyba ma ochotę wkurzyć osoby które mają uczulenie na odciski paluchów na swoim sprzęcie. Jak dla mnie nowy xklocek prezentuje się okazale choć jest mocno niepraktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wy to macacie te konsole, że tak się boicie o te palce? Włącznik (jakby pad nie zadziałał) jest srebrny, więc odcisków nie zostawia, a napęd otworzyć da się z pada (tak jak włączyć i wyłączyć Xboxa 360, ale czasem coś się rozsynchronizuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Xbox z takimi ficzersami to coś, na co czekałem bardzo długo (za długo - kupiłem PS3). Zastanawiam się nad zmianą konsoli. No i warto wspomnieć o Xbox live arcade bez blokady regionalnej. Kuszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 18:28, Xjumpaytech napisał:

A Wy to macacie te konsole, że tak się boicie o te palce? Włącznik (jakby pad nie zadziałał)
jest srebrny, więc odcisków nie zostawia, a napęd otworzyć da się z pada (tak jak włączyć
i wyłączyć Xboxa 360, ale czasem coś się rozsynchronizuje).


Tak, macamy!! Dzień bez pomacania konsoli dniem straconym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować