Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 250 GB w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

43 postów w tym temacie

Wygląda naprawdę extra. Gdybym miał wystarczającą ilość kasy kupiłbym. Poza tym odstraszają mnie trochę ceny gier. Narazie pozostaje mi używać poczciwego PC-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaopatrzyłem się w Jaspera... i dobrze, bo za tą cenę, która widnieje przy nowym Xboksie kupiłem konsolę z dyskiem i ośmioma grami. Tak czy inaczej sądzę, że nowa wersja konsoli wygląda bardzo ładnie, bardziej nowocześnie, ale z tą błyszczącą obudową zbierającą odciski palców to fail :). Nie ukrywam, że w przyszłości z chęcią bym ją sobie sprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby dokonać transferu danych ze starszej wersji Xbox 360 należy zaopatrzyć się w dodatkowy transfer kit.

Można też zrzucić to co się ma na dysku na zwykłego pendrive i przerzucić na nowy model - podaje to info w celu uzupełnienia informacji. Nie trzeba bulić za dodatkowy kabel, jakiegoś "pendraka" w domu raczej każdy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest naprawdę atrakcyjne, to trzeba przyznać. Jednak jakbym kupował już konsolę, to wolałbym dorzucić jeszcze kilka stówek i kupić PS3 wraz z nowym kontrolerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda beznadziejnie i tak jak moja PS 3 będzie zbierał kurz jak magnes. Nie zmienia to faktu, że w końcu ma wbudowane wi-fi i może nie będzie się tak przegrzewał. Zbieram fundusze i może po wakacjach kupie tego brzydala i w końcu zagram w GoW 2, Alan Wake, Fable 2 i Lost Odyssey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, ładnie się prezentuje. Dziwi mnie trochę ten nowy dysk, ale to szczegół. Pozostaje mi mieć nadzieję, że przyszli właściciele - zostanę przy swoim PS3 - nie będą musieli martwić się o wszechobecne odciski paluchów. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"30 procent mniejsza od poprzednika "
Chyba niższy o 30%, bo z porównań side-by-side ze starym xem, nie można powiedzieć aby był mniejszy w innym wymiarze.

"Na obudowie znajdziemy specjalny port pozwalający na podłączenie Kinecta (kontroler ruchu, który ukaże się 4 listopada),"
Co? To nie do każdego xa można tego natala podłączyć? Tylko z nowymi działa? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Co? To nie do każdego xa można tego natala podłączyć? Tylko z nowymi działa? o_O

Nie. To zresztą byłoby samobójstwo ze strony Microsoftu - strzal we wlasne stopy z grubej berty co najmniej ;-) Po prostu w rewizji slim podłaczasz kinekta bezpośrednio do nowego portu, w starej wersji potrzebne będzie jeszcze dodatkowe zasilanie z zewnątrz (dadzą pewnie jakis kabel czy tam przejściówkę, znając M$ trzeba będzie za to zapłacić - choc moze się w tym wzgledzie mylę). W każdym razie ze starymi klockami też bedzie działal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 17:40, Pralkosuszarka napisał:

Sony uciekło od błyszczącego plastiku wypuszczając nową wersje konsoli (moim zdaniem
zdecydowanie ładniejsza-i mówi to stary, niereformowalny blaszakowiec) za to M$ chyba
ma ochotę wkurzyć osoby które mają uczulenie na odciski paluchów na swoim sprzęcie. Jak
dla mnie nowy xklocek prezentuje się okazale choć jest mocno niepraktyczny.


Kurze się ściera, a konsole dotyka tylko w okolicach napędu, chyba, że ktoś ma jakiś niezdrowy fetysz ;p

Myślę, że nowy Xbox wygląda świetnie, chętnie zamienię swojego starego, 4-letniego na ten nowy model :) No i będzie się ładnie prezentował obok PS3 z tym samym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie MS nie jest 100 lat za Sony - cena jak widać też podobna do PS3, więc może ktoś wreszcie zrozumie czemu plejak tyle kosztuje. Wzornictwo też fajne wreszcie trzeba przyznać.

No to jeszcze jak MS za 3 lata dołączy BD to już będzie to co PS3.

Także fajnie, że wreszcie możecie bawić się PRAWIE tak dobrze jak my, użytkownicy PS3 i tego też wam, użytkownikom Xpudła, życzymy xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:04, MKRaven napisał:

No wreszcie MS nie jest 100 lat za Sony - cena jak widać też podobna do PS3,

Daj namiary na bazar gdzie tak tanio sprzedają najlepszy model plejaka.

Dnia 26.06.2010 o 19:04, MKRaven napisał:

Także fajnie, że wreszcie możecie bawić się PRAWIE tak dobrze jak my, użytkownicy PS3 i tego też wam, użytkownikom Xpudła, życzymy xD .

Ej, czy ja Ci życzę, byś się bawił tak dobrze jak własciciele pegasusa ?

Pailo94@ No po Rosyjsku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście 90zł droższe jest PS3 ;) . Tylko nie wiem po co mam szukać najnowszego modelu PS3, skoro już pierwsze trójki miały Wi-Fi i BD? ;p

BTW. Luz ja to tak półżartem półserio :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko nie wiem po co mam szukać najnowszego modelu PS3, skoro już pierwsze trójki miały Wi-Fi i BD? ;p
Chodzi mi o najlepszy. Czyli 250Gb. "Slimka" 250gb i Plejak slim 250gb po sugerowanych cenach różnią się o kilkaset złotych. ;) No ale jakby xbox miał blurej to pewnie obydwie konsole kosztowałyby podobnie.

Dnia 27.06.2010 o 10:11, MKRaven napisał:

BTW. Luz ja to tak półżartem półserio :) .

Ja tam tylko ćwiczę swoją ciętą ripostę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować