Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 21:12, Belmundo napisał:

I znów się mnie czepiasz, a wcześniej na pozór chyba pisałeś, że mnie uniewinniasz,

Mhm. Tak. Wszędzie spisek dookoła mafiozy :)

Dnia 16.12.2007 o 21:12, Belmundo napisał:

no ale tylko krowa nie zmienia poglądów, i zapominasz, że ja jego podejrzewałem, a konkretnie mówiłem,
że jak deih będzie niewinny będzie moim podejrzanym, i ja jakbym go zabił byłbym kompletnym
idiotą, no ale ty i tak mnie za takiego uważasz, więc możesz mnie nawet zlinczować

Mogę Cię nawet linczować? Dzięki za pozwolenie. Co do bycia kompletnym idiotą - Ty to napisałeś :P

Dnia 16.12.2007 o 21:12, Belmundo napisał:

nie zapominaj, że jedna mafia odpadła

Nie zapominam :)

Dnia 16.12.2007 o 21:12, Belmundo napisał:

czemu miałbym się przylizywać elekrinowi

Żeby zdobyć poplecznika?

Dnia 16.12.2007 o 21:12, Belmundo napisał:

jestem tylko ciekaw jak przez ciebie zginę w linczu to wyjdziesz na ssacza edycji czy nie

No jasne. Bo mafia chce Cię wrobić, a ten kto linczuje belmunda to ssacz i w ogóle menda społeczna :) Nieprawdaż?

@@elekrin

Dnia 16.12.2007 o 21:12, Belmundo napisał:

Na pewno nie ja. To jest najłatwiejszy sposób na wrobienie stosowany przez mafię -.-

? :)

Dnia 16.12.2007 o 21:12, Belmundo napisał:

Jak wszyscy aktualnie żyjący :>

No nie wiem :)

@@Kalkulator
Jeśli jesteś w mafii to żal. Bo po primo - nie bierzesz udziału w dyskusji. Secundo - zamordowałeś Fiarota :P
[EDIT] Odezwałeś się po fakcie :P

Lista nowa :P
1) Bel
2) Elekrin
3) Kalkulator
Aha - pytanie do Feleli - przyjąłbyś mord od zmarłego deto? Bo możliwym jest, że Inva nie było, a to deto spanikował/"odwdzięczył się" Fiarotowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:22, demrenfaris napisał:

> czemu miałbym się przylizywać elekrinowi
Żeby zdobyć poplecznika?

Ej, panowie, spokój! Nikt mi sie nie przylizywał przecież! Po prostu napisałem, że brak głosu może zależeć od tej przedświątenej niedzieli i "problemami" szkolnymi. I tyle!

Dnia 16.12.2007 o 21:22, demrenfaris napisał:

? :)

Oczywiście Ty nic o tym nie wiesz, nieprawdaż? ;] Po tylu edycjach nie znasz tak podstawowej, że wręcz standardowej czynności mafii

Dnia 16.12.2007 o 21:22, demrenfaris napisał:

No nie wiem :)

Tak, tak, Ty nic nie wiesz.

Dnia 16.12.2007 o 21:22, demrenfaris napisał:

Lista nowa :P
1) Bel
2) Elekrin
3) Kalkulator

daj jeszcze do tego skylera, Ciebie i Invina i będzie komplet podejrzanych! :P

Dnia 16.12.2007 o 21:22, demrenfaris napisał:

Aha - pytanie do Feleli - przyjąłbyś mord od zmarłego deto? Bo możliwym jest, że Inva nie było,
a to deto spanikował/"odwdzięczył się" Fiarotowi...

Wiesz... wiem, że Phelela jest słabym graczem i MG, ale Ty sam go prowokujesz. MG nie może Ci udzielić takiej informacji. Zresztą ciekawe, że bardzo mało o przepisach i zasadach panujących w FM wiesz, przecież uczestniczyłeś już w tylu edycjach...


W tej sytuacji muszę zmienić swoje podejrzenia na Ciebie. Wykazałeś się kompletną niewiedzą na temat rzeczy, które musisz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty lubisz to robić czy robisz to nieświadomie?
zmieniam lincz------>>> demrenfaris
możemy zrobić remis między mną a demrenfarisem, skyler, elekrin i reszta co o tym sądzicie?
@skyler
dlaczego go podejrzewałem już mówię, gdyby deih był mieszkańcem, a mieszkańcem się okazał to patrzę na kogo linczował, wiem taka teoria może być błędna, ale zawsze jest możliwość, że katani właśnie padł, a na kogo deih głosował? Na Fiarota. Poza tym Fiarot jest dobrym psychologiem ludzie są zdolni mu uwierzyć, że nie jest mafią mimo , że wszystkie dowody są przeciw niemu, czyli z doświadczenia Fiarot jest zawsze moim podejrzanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo ja podejrzewam...

Najbardziej - to chyba oczywiste - pana Belmundo, za mieszanie, chaos i choćby lincz na mnie(:P). Gubi się w swych postach, po prostu.

Ale przyszła mi do głowy pewna myśl(nieprawdopodobna, ale podzielę się nieą z Wami):
Być może, że w mafii jest osoba doświadczona, która w tej chwili mordami wrabia tych niedoświadczonych. Jest to bardzo ryzykowna i niepewna teoria ;), więc wspominiam o niej jedynie, gdyż dem w tym( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38092) poście jest "na 90% pewien, że w mafii jest ktoś z duetu Bel - elekrin - kto doświadczony zabijałby w ten sposób rozgrywkę?".

Ale ta teria jest, tak jak mówiłem, niedorzeczna, więc wrócę do bardziej prawdopodobnych teorii ;)

Invin - jak dla mnie możliwe. Mafioz, który nie daje linczu? Jasne. Mordu nie dał raz(:P), to i o linczu może zapomnieć ;)

Elekrin - hm..., sprawa bardziej zawiła... jutro zrobię analizę wszystkich graczy, i wtedy ujawnię swą ostateczną opinię, gdyż na razie jestem niezdecydowany ;)

Belmundo


zmieniam lincz------>>> demrenfaris
możemy zrobić remis między mną a demrenfarisem, skyler, elekrin i reszta co o tym sądzicie?


Nikt nie ginie wtedy. Fajny pomysł. Dobry zwłaszcza dla mafioza.
Ja na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:36, Belmundo napisał:

Ty lubisz to robić czy robisz to nieświadomie?
zmieniam lincz------>>> demrenfaris
możemy zrobić remis między mną a demrenfarisem, skyler, elekrin i reszta co o tym sądzicie?

Ja widze tylko i wyłączne remis Twój z elekrinem - na inny się jutro nie zgadzam :)

Dnia 16.12.2007 o 21:36, Belmundo napisał:

@skyler
dlaczego go podejrzewałem już mówię, gdyby deih był mieszkańcem, a mieszkańcem się okazał to
patrzę na kogo linczował, wiem taka teoria może być błędna, ale zawsze jest możliwość, że katani
właśnie padł, a na kogo deih głosował? Na Fiarota. Poza tym Fiarot jest dobrym psychologiem
ludzie są zdolni mu uwierzyć, że nie jest mafią mimo , że wszystkie dowody są przeciw niemu,
czyli z doświadczenia Fiarot jest zawsze moim podejrzanym :P

Ale pitolisz
- Deih nie był katanim bo w świadomości swojej śmierci podzieliłby się swoją wiedzą a tak napisał tylko, ze będzie teraz miał wiecej czasu.
- Fiarot jest dobrym psychologiem -to fakt - ale jest też dobrym graczem, który nie wystawiłby kompana w pierwszym linczu a Ty nawet tego nie chcesz wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:42, Sam Fisher5 napisał:

Nikt nie ginie wtedy. Fajny pomysł. Dobry zwłaszcza dla mafioza.
Ja na nie.

Ginie
4. „Co się dzieje w przypadku gdy w głosowaniu będzie remis?”
- W takim przypadku obaj giną. W przypadku remisów powyżej 2 osób nie ginie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:44, skyler napisał:

Ale pitolisz
- Deih nie był katanim bo w świadomości swojej śmierci podzieliłby się swoją wiedzą a tak napisał
tylko, ze będzie teraz miał wiecej czasu.

Może być i tak

Dnia 16.12.2007 o 21:44, skyler napisał:

- Fiarot jest dobrym psychologiem -to fakt - ale jest też dobrym graczem, który nie wystawiłby
kompana w pierwszym linczu a Ty nawet tego nie chcesz wziąć pod uwagę.

Nawet o tym szczerze powiedziawszy nie pomyślałem, więc masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 21:42, Sam Fisher5 napisał:

możemy zrobić remis między mną a demrenfarisem, skyler, elekrin i reszta co o tym sądzicie?

Nikt nie ginie wtedy. Fajny pomysł. Dobry zwłaszcza dla mafioza.


Źle zrozumiałeś te słowa. Powinno być chyba coś takiego:
możemy zrobić remis między mną a demrenfarisem - skyler, elekrin i reszta co o tym sądzicie?
I dlaczego brak linczu może być dobry dla mafioza?

Wiesz, że jeśli jesteś mafiozem to ssiesz gorzej niż demren ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:36, Belmundo napisał:

Ty lubisz to robić czy robisz to nieświadomie?
zmieniam lincz------>>> demrenfaris

Wykryłeś mnie :/ Aż szkoda. Taki mieliśmy piękny plan z Deto - zneutralizować super-wymiatacza Belmunda. I tu taka niespodzianka :( Na przyszłość - bierz poprawkę na to, że ten kto Cię podejrzewa to ZAWSZE MAFIA i nie ma od tego odstępstw :) Aha - fajnie, że się zgadzacie z elekrinem i że linczujesz mnie, kiedy on przekierował swoje podejrzenia

@@Elekrin

Wiesz... wiem, że Phelela jest słabym graczem i MG, ale Ty sam go prowokujesz. MG nie może Ci udzielić takiej informacji. Zresztą ciekawe, że bardzo mało o przepisach i zasadach panujących w FM wiesz, przecież uczestniczyłeś już w tylu edycjach...
Wiesz, to NIE JEST łamanie regulaminu. Ja się pytam teoretycznie czy BY przyjął. Tryb przypuszczający, niczego nie oznaczający, jak mawiała moja polonistka :)

Dnia 16.12.2007 o 21:36, Belmundo napisał:

W tej sytuacji muszę zmienić swoje podejrzenia na Ciebie. Wykazałeś się kompletną niewiedzą na temat rzeczy, które musisz wiedzieć.

OK, i dlatego mnie linczujesz. Spoko :)

Dnia 16.12.2007 o 21:36, Belmundo napisał:

Oczywiście Ty nic o tym nie wiesz, nieprawdaż? ;] Po tylu edycjach nie znasz tak podstawowej, że wręcz standardowej czynności mafii

No przecież! Olśniło mnie. Standardową czynnością mafii jest wg Ciebie zrzucanie podejrzeń na innego gracza poprzez wmawianie mu, że mógł on zabić daną osobę (tu fiarota). Logiczne!

Nic nie wiem? :) Po prostu nie zgadzam się z Twoją teorią, która wyklucza związek mordu na Fiarocie, z danym userem. IMO tylko Bel i Ty z tutaj zgromadzonych moglibyście się posunąć do czegoś takiego...

PS Widać że jestem ofiarą pięknej polityki 2 graczy - "Podejrzewa mnie = jest mafią!!!!11". Elekrinie i Belu - prymitywne taktyki są be :) Ale cóż - Andrzej L. miał swego czasu 12% poparcia w kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:44, skyler napisał:

Ja widze tylko i wyłączne remis Twój z elekrinem - na inny się jutro nie zgadzam :)


A ja widzę jutro tylko remis demrenfarisa z Belmundo. Może wymienimy swoje argumenty na ten temat?
Ja osobiście zlinczowałbym demrenfarisa - czyli człowieka, który nic nie widział i nic nie słyszał (ta, jasne...)
Lincz na Bekmundo byłby dopełnieniem wszelakich myśli i możliwości na temat nieumiejętnego prowadzenia gry przez mafię.

Ja osobiście sprawdzę jutro wszystkie posty Fiarota, gdyż uważam, że mafią jest osoba, do której pan F. nie zagadywał. Jutro, ponieważ on pisze bardzo, bardzo dużo, a ja nie mam zbytnio dziś czasu na czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

Wykryłeś mnie :/ Aż szkoda. Taki mieliśmy piękny plan z Deto - zneutralizować super-wymiatacza
Belmunda. I tu taka niespodzianka :( Na przyszłość - bierz poprawkę na to, że ten kto Cię podejrzewa
to ZAWSZE MAFIA i nie ma od tego odstępstw :) Aha - fajnie, że się zgadzacie z elekrinem i
że linczujesz mnie, kiedy on przekierował swoje podejrzenia
PS Widać że jestem ofiarą pięknej polityki 2 graczy - "Podejrzewa mnie = jest mafią!!!!11".
Elekrinie i Belu - prymitywne taktyki są be :) Ale cóż - Andrzej L. miał swego czasu 12% poparcia
w kraju :)

Nie odpowiedziałeś, więc zapytam jeszcze raz. Ty lubisz to robić czy robisz to nieświadomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:48, skyler napisał:


> możemy zrobić remis między mną a demrenfarisem, skyler, elekrin i reszta co o tym sądzicie?

>
> Nikt nie ginie wtedy. Fajny pomysł. Dobry zwłaszcza dla mafioza.

Źle zrozumiałeś te słowa. Powinno być chyba coś takiego:
możemy zrobić remis między mną a demrenfarisem - skyler, elekrin i reszta co o tym sądzicie?
I dlaczego brak linczu może być dobry dla mafioza?

??? Dzień do tyłu, nie sądzisz? Nie dowiadujemy się, czy podejrzany jest w mafii, mafia nie boi się, że zginie...
A co do posta Belmunda - już rozumiem, ja wyczytałem mniej więcej, że on chce zrobić remis między Tobą, demem i sobą ;)

Dnia 16.12.2007 o 21:48, skyler napisał:


Wiesz, że jeśli jesteś mafiozem to ssiesz gorzej niż demren ;]

O, to fajnie, bo w takim razie nie ssę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

Wykryłeś mnie :/ Aż szkoda. Taki mieliśmy piękny plan z Deto - zneutralizować super-wymiatacza
Belmunda. I tu taka niespodzianka :( Na przyszłość - bierz poprawkę na to, że ten kto Cię podejrzewa
to ZAWSZE MAFIA i nie ma od tego odstępstw :) Aha - fajnie, że się zgadzacie z elekrinem i
że linczujesz mnie, kiedy on przekierował swoje podejrzenia

Z tego wnioskuję tylko, że jestem w mafii z Belmundo ;]

Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

Wiesz, to NIE JEST łamanie regulaminu. Ja się pytam teoretycznie czy BY przyjął. Tryb przypuszczający,
niczego nie oznaczający, jak mawiała moja polonistka :)

Przypuszczalnie zrobiłem coś bardzo, bardzo podobnego w mojej poprzedniej edycji - ale przecież Kuk tylko przypuszczalnie powiedział, że MG nie powinien zdradzać takich rzeczy/

Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

OK, i dlatego mnie linczujesz. Spoko :)

Jeszcze mamy cały jutrzejszy dzień, więc na razie wstrzymuję się od linczu ;] Dopatrzyłeś sięv linczu w braku linczu. Poczułeś się zagrożony?

Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

No przecież! Olśniło mnie. Standardową czynnością mafii jest wg Ciebie zrzucanie podejrzeń
na innego gracza poprzez wmawianie mu, że mógł on zabić daną osobę (tu fiarota). Logiczne!

Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

Nic nie wiem? :) Po prostu nie zgadzam się z Twoją teorią, która wyklucza związek mordu na
Fiarocie, z danym userem. IMO tylko Bel i Ty z tutaj zgromadzonych moglibyście się posunąć
do czegoś takiego...

Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

PS Widać że jestem ofiarą pięknej polityki 2 graczy - "Podejrzewa mnie = jest mafią!!!!11".
Elekrinie i Belu - prymitywne taktyki są be :)

wybacz, ale obaj w mafii być nie możemy, stąd Twoje podchodzenie, że mówienie do mnie i ela jak do mafii jest co najmniej bez sensu.

Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

Ale cóż - Andrzej L. miał swego czasu 12% poparcia w kraju :)

Właśnie, dlatego apeluję - nie naśladuj go, Twoje 5 minut wkrótce minie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ops! zapomniałem kilku rzeczy ;]

Dnia 16.12.2007 o 21:56, elekrin napisał:

No przecież! Olśniło mnie. Standardową czynnością mafii jest wg Ciebie zrzucanie podejrzeń
na innego gracza poprzez wmawianie mu, że mógł on zabić daną osobę (tu fiarota). Logiczne!

Nie. Standardowym jest zabijanie gracza, który był linczowany przez jedną osobę. A że jedyną osobą, poza zabitym w linczu deihem jestem ja, to nietrudno się domyślić - widać trudno.

Dnia 16.12.2007 o 21:56, elekrin napisał:

Nic nie wiem? :) Po prostu nie zgadzam się z Twoją teorią, która wyklucza związek mordu na
Fiarocie, z danym userem. IMO tylko Bel i Ty z tutaj zgromadzonych moglibyście się posunąć do czegoś takiego...

IMO Ty, jak zarówno skyler dużo piszecie i tylko w tym rzecz,że Ty często zamydlasz oczy w sposób dużo mniej wyrafinowany, niż skyler ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale cóż - Andrzej L. miał swego czasu 12% poparcia

Dnia 16.12.2007 o 21:49, demrenfaris napisał:

w kraju :)

No i również potrafił tylko bić pianę i jest demagogiem ;P

==>elekrin

Ciebie dlaczego? Bo mi śmierdzisz mafią ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38050 bronisz olewaczy - poruszyło Cię to bardzo. Za bardzo jak na mieszkańca ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38076 - po linczu już piszesz że zginęli wg Ciebie niewinni - dlaczego wiec nie przedstawiłeś swoich racji wczesniej? No i to głupie pisanie, że domyślasz się wszystkich ról - brawo panie nieomylny. A może wiedziałeś doskonale kto jest mafią a kataniego się domyślałeś? ;>
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38081 - taa- a skąd ma moje? też mnie się nie pytał o gg. Słaby argument;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja widzę jutro tylko remis demrenfarisa z Belmundo. Może wymienimy swoje argumenty na ten temat?
Z miłą chęcią :)

> Ja osobiście zlinczowałbym demrenfarisa - czyli człowieka, który nic nie widział i nic nie słyszał (ta, jasne...)

A ja osobiście zlinczowałbym elekrina, bo kwiatki słonko mocniej przygrzało mu. Że nie wiesz o co chodzi? Co z tego. Liczy się, że jest wydumany argument...
A tak serio - co to znaczy, że "nic nie widziałem, nic nie słyszałem?" Miło by było jakbyś mówił o co chodzi. Zaraz! Przecież teraz nie widzę (wiem w domyśle) o co Ci chodzi! Tj. jestem w mafii! Tak! That''s it! Zdrajca wykryty! Linczujcie demrenfarisa!

>Z tego wnioskuję tylko, że jestem w mafii z Belmundo ;]
A ja z tego wnioskuje, że Belmundo ma w swym organiźmie 0,00 % inwencji :)

>Przypuszczalnie zrobiłem coś bardzo, bardzo podobnego w mojej poprzedniej edycji - ale przecież Kuk tylko przypuszczalnie powiedział, że MG nie powinien zdradzać takich rzeczy
Czy BY przyjął? Może zdradzać, to nawet powinno być w regulaminie. A skoro NIE JEST, to powinno być ujawnione IMO

> Jeszcze mamy cały jutrzejszy dzień, więc na razie wstrzymuję się od linczu ;] Dopatrzyłeś sięv linczu w braku linczu. Poczułeś się zagrożony?
Szczerze? Nie. Bo Wasze argumenty opierają się na prawdzie, którą przytoczyłem - wszędzie jest spisek wokół was :)

>wybacz, ale obaj w mafii być nie możemy, stąd Twoje podchodzenie, że mówienie do mnie i ela jak do mafii jest co najmniej bez sensu.
Co z tego, że nie możecie? :) Ale stosujecie tą samą taktykę - ten z was, który NIE JEST w mafii musi się wstydzić. Mafiozo również, bo fiarota zamordował :P

> Właśnie, dlatego apeluję - nie naśladuj go, Twoje 5 minut wkrótce minie :]
Ja przynajmniej nie wietrzę wszędzie spisku i nie linczuje z zemsty za to, że ktoś mnie podejrzewa - potrafię przytoczyć poszlaki i argumenty. :) U Ciebie mi tego brakuje :)

> Nie. Standardowym jest zabijanie gracza, który był linczowany przez jedną osobę. A że jedyną osobą, poza zabitym w linczu deihem jestem ja, to nietrudno się domyślić - widać trudno.
LOL! Przecież to jest jedna z niewielu rzeczy, która przemawia na Twoją korzyść - ale to jest mikroskopijnie mało - w tym przypadku równie dobrze mógłbyś wiedzieć o takiej zależności (wiesz) i ją wykorzystać...

@@Skyler
OK, ja przystaję na taki remis, gorzej że obaj panowie będą MNIE linczować za to, że ich podejrzewam :D

> No i również potrafił tylko bić pianę i jest demagogiem ;P
Eee... Sam jesteś ssaczu :P Mam nadzieję, iż było to skierowane do elekrina xD

@@Belmundo
Popadasz w coraz głębszą żałość, mocium panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O człowieku! Do Ciebie nic nie dociera! Może coś chcę zakomunikować, co? Ale witać Twoja ślepota jest bardzo szeroka! Nie umiesz powiązać wydarzenia z wydarzeniem i piszesz bzdury!


@skyler

Dnia 16.12.2007 o 22:06, demrenfaris napisał:

Ciebie dlaczego? Bo mi śmierdzisz mafią ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38050 bronisz olewaczy - poruszyło Cię to bardzo. Za
bardzo jak na mieszkańca ;)

Ponieważ napisałem, co uważam. I tyle. Też mi poruszenie.

Dnia 16.12.2007 o 22:06, demrenfaris napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38076 - po linczu już piszesz że zginęli wg Ciebie niewinni - > dlaczego wiec nie przedstawiłeś swoich racji wczesniej? No i to głupie pisanie, że domyślasz się wszystkich ról - > brawo panie nieomylny. A może wiedziałeś doskonale kto jest mafią a kataniego się domyślałeś? ;>

A może odwrotnie...

Dnia 16.12.2007 o 22:06, demrenfaris napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38081 - taa- a skąd ma moje? też mnie się nie pytał o gg. Słaby argument;]

Nie mam już po prostu komentarza na to -.- ten brak dedukcji po prostu mnie uwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:16, skyler napisał:

Dopisek:
> Belmundo => jeśli jesteś niewinny to linczuj elekrina.
to samo dotyczy elekrina: jesli jestes niewinny linczuj Belmuda.

To ma być podpucha, no ale jak chcesz
lincz---->>> elekrin
@dem a ty ssiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się