Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 22:20, elekrin napisał:

O człowieku! Do Ciebie nic nie dociera! Może coś chcę zakomunikować, co? Ale witać Twoja ślepota
jest bardzo szeroka! Nie umiesz powiązać wydarzenia z wydarzeniem i piszesz bzdury!

Mhm. Tylko zastanawiam się, dlaczego wybrałeś sobie akurat Invina i skylera ew. Deiha...

Dnia 16.12.2007 o 22:20, elekrin napisał:

A może odwrotnie...

OK. Kogo sprawdziłeś? Powiedz teraz, nie będziesz mieć czasu na wymyślanie faktów

Dnia 16.12.2007 o 22:20, elekrin napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38081 - taa- a skąd ma moje? też mnie się
nie pytał o gg. Słaby argument;]
Nie mam już po prostu komentarza na to -.- ten brak dedukcji po prostu mnie uwalił.

Uczysz ojca rodzić dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:16, skyler napisał:

Dopisek:
> Belmundo => jeśli jesteś niewinny to linczuj elekrina.
to samo dotyczy elekrina: jesli jestes niewinny linczuj Belmuda.

kutfa gościu jestem katanim! Dzisiaj sprawdziłem Belmuda i nie był w mafii! Stąd to odciąganie... Pierwszy dzień to sprawdzenie deiha, a wtedy zdradzenie mnie byłoby bardzo głupie, stąd o tym nie zawiadomiłem -.- Ale widać nie mogę inaczej przemówić i widzę, że jutro będzie wojna nerwów pomiędzy mną, a mafią, no chyba, że po prostu padnę tak po prostu w linczu. Zdecyduj -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 22:32, elekrin napisał:

kutfa gościu jestem katanim! Dzisiaj sprawdziłem Belmuda i nie był w mafii! Stąd to odciąganie...
Pierwszy dzień to sprawdzenie deiha, a wtedy zdradzenie mnie byłoby bardzo głupie, stąd o tym
nie zawiadomiłem -.- Ale widać nie mogę inaczej przemówić i widzę, że jutro będzie wojna nerwów
pomiędzy mną, a mafią, no chyba, że po prostu padnę tak po prostu w linczu. Zdecyduj -.-

Belmunda powiadasz? :) A dlaczego właśnie go, a nie Fiarota? Bel nie wyróżnił się NICZYM przed 20:45, wyjaśnisz? :) Jeśli jest tak jak piszesz, to Bel wyśmienicie odgrywa rolę mafii :)

OK. Dzisiaj sprawdź siebie, udowodnisz nam. Tak więc, zawierzę Tobie choć dzisiaj. Jest nas, jeśli dobrze liczę - 7 - dzisiaj uwalimy 2 osoby - proponuję Kulatora i Invina - bo skylera uniewinniam - a jutro, jeśli przeżyjesz przez samosprawdzenie - nadal nie będzie finału. A jeśli będzie - tj. padnie ktoś inny niż Ty, a Kalk i Invin okażą się niewinni - linczujemy Ciebie. Pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 22:32, elekrin napisał:

kutfa gościu jestem katanim! Dzisiaj sprawdziłem Belmuda i nie był w mafii! Stąd to odciąganie...
Pierwszy dzień to sprawdzenie deiha, a wtedy zdradzenie mnie byłoby bardzo głupie, stąd o tym
nie zawiadomiłem -.- Ale widać nie mogę inaczej przemówić i widzę, że jutro będzie wojna nerwów
pomiędzy mną, a mafią, no chyba, że po prostu padnę tak po prostu w linczu. Zdecyduj -.-

Kutfa gosciu - skoro Phelela nie mia Twojego gg to jak dowiedziales sie o roli? ;>


=>demren
robic chyba nie rodzic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:38, demrenfaris napisał:

Belmunda powiadasz? :) A dlaczego właśnie go, a nie Fiarota? Bel nie wyróżnił się NICZYM przed
20:45, wyjaśnisz? :) Jeśli jest tak jak piszesz, to Bel wyśmienicie odgrywa rolę mafii :)

Fiarot grał normalnie, w Tobie też nie wyczuwałem mafii, w Invinie, w Samie, w skylerze, w Kalkulatorze też nie. Pozostawał tylko jeden taki Belmundo, którego grę podpatrywałem. Dwaj milczkowie w mafii... zobaczyłem, że Deto w niej jest i po prostu z powodu braku wyraźnych podejrzanych u mnie, chciałem skrócić pewne męki milczącej mafii lub sprawdzić niewinnego. Tyle.

Dnia 16.12.2007 o 22:38, demrenfaris napisał:

OK. Dzisiaj sprawdź siebie, udowodnisz nam. Tak więc, zawierzę Tobie choć dzisiaj. Jest nas,
jeśli dobrze liczę - 7 - dzisiaj uwalimy 2 osoby - proponuję Kulatora i Invina - bo skylera
uniewinniam - a jutro, jeśli przeżyjesz przez samosprawdzenie - nadal nie będzie finału. A
jeśli będzie - tj. padnie ktoś inny niż Ty, a Kalk i Invin okażą się niewinni - linczujemy
Ciebie. Pasi?

Mi zależy tylko na wygranej mieszkańców. Niech będzie tak, jak los zechce. Układ, w którym ja ginę ma mi pasić? jeśli jest to dla Was konieczne, to i tak to zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:40, skyler napisał:

Kutfa gosciu - skoro Phelela nie mia Twojego gg to jak dowiedziales sie o roli? ;>

To było przemyślane zagranie -.- mafia się stara ubić kataniego - no stress for me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam wszystkich za niobecnośc dzisiaj, niestety nie wszystko wyszło po mojej myśli i wróciłem dopiero po 20. Cieszę się, że trafiliśmy już jednego mafiozę, bo drugiego mamy w garści. Jestem katanim, w pierwszy dzień sprawdziłem deiha, teraz skylera - rzecz jasna obaj niewinni. Skoro elerkin się podaje za kataniego pozostaje wam tylko wybór, komu wierzyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 22:46, elekrin napisał:

Fiarot grał normalnie, w Tobie też nie wyczuwałem mafii, w Invinie, w Samie, w skylerze, w
Kalkulatorze też nie. Pozostawał tylko jeden taki Belmundo, którego grę podpatrywałem. Dwaj
milczkowie w mafii...

Dotąd Ci wierzyłem...

Dnia 16.12.2007 o 22:46, elekrin napisał:

zobaczyłem, że Deto w niej jest i po prostu z powodu braku wyraźnych
podejrzanych u mnie, chciałem skrócić pewne męki milczącej mafii lub sprawdzić niewinnego.
Tyle.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38076 ?? Napisałeś, że Deto to wg Ciebie niewinny... Czyli jak? Zobaczyłeś winę w Deto między 21:42 (post) a 21:45 (sprawdzenie)? Coś mi tu nie pasuje...

Dnia 16.12.2007 o 22:46, elekrin napisał:

Mi zależy tylko na wygranej mieszkańców. Niech będzie tak, jak los zechce. Układ, w którym
ja ginę ma mi pasić? jeśli jest to dla Was konieczne, to i tak to zrobicie.

Mogę się oddać do linczu - ale tylko do remisu, i tylko pojutrze :) Bo na dziś to byłby zbyt wielki cios dla miasta - tracić 2 mieszkańców... gdyby Kalk był jednak w mafii.

@@skyler
Napisałeś, że Bel to miasto na 100%... A elekrin to już nie 100% katani? Coś kręcisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:47, elekrin napisał:

> Kutfa gosciu - skoro Phelela nie mia Twojego gg to jak dowiedziales sie o roli? ;>

To było przemyślane zagranie -.- mafia się stara ubić kataniego - no stress for me

Ta zwłaszcza, że mord jest do 20:45 a Ty to napisałeś o 20:49 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:50, Invin napisał:

Z góry przepraszam wszystkich za niobecnośc dzisiaj, niestety nie wszystko wyszło po mojej
myśli i wróciłem dopiero po 20. Cieszę się, że trafiliśmy już jednego mafiozę, bo drugiego
mamy w garści. Jestem katanim, w pierwszy dzień sprawdziłem deiha, teraz skylera - rzecz jasna
obaj niewinni. Skoro elerkin się podaje za kataniego pozostaje wam tylko wybór, komu wierzyc.
;)

To teraz mamy klarowną sytuację - jeden z was jest w mafii... i obstawiałbym raczej elekrina - Invin nie wyskakiwałby teraz z katanim, jeśli jest mafią - padłby pojutrze. Dodając do tego post przytoczony ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38076) niezgadzający się z tym, co mówi elekrin - raczej Inv to prawdziwy "obrońca miasta". Jak nie - to padnie pojutrze.

Wygraliśmy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że ja jestem katanim. Gdybym był mafią i jutro padłby elekrin to zamordowalibyście mnie pojutrze. ;P

żeby było jasne: nie kandyduje do żadnych nagród typu "ssacz roku", więc możecie odrzucic opcję, że jestem mieszkańcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:51, demrenfaris napisał:

Dotąd Ci wierzyłem...

wierz czy nie, ale mam swoją filozofię kataniowania.

Dnia 16.12.2007 o 22:51, demrenfaris napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=38076 ?? Napisałeś, że Deto to wg Ciebie niewinny...
Czyli jak? Zobaczyłeś winę w Deto między 21:42 (post) a 21:45 (sprawdzenie)? Coś mi tu nie
pasuje...

Bycie katanim stawia mnie w niewygodnym położeniu - muszę szybko analizować materiał, odświeżając co chwila stronę.
Tak, owszem, czuwałem nad sprawdzeniem gotowy do jego zmienienia w każdej chwili.

Dnia 16.12.2007 o 22:51, demrenfaris napisał:

Mogę się oddać do linczu - ale tylko do remisu, i tylko pojutrze :) Bo na dziś to byłby zbyt
wielki cios dla miasta - tracić 2 mieszkańców... gdyby Kalk był jednak w mafii.

A wiesz, że jutro to Ciebie sprawdzę? jeśli nie zginę jutro w linczu, to ok - lista kandydatów to mafii uszczupli się znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:50, Invin napisał:

Z góry przepraszam wszystkich za niobecnośc dzisiaj, niestety nie wszystko wyszło po mojej
myśli i wróciłem dopiero po 20. Cieszę się, że trafiliśmy już jednego mafiozę, bo drugiego
mamy w garści. Jestem katanim, w pierwszy dzień sprawdziłem deiha, teraz skylera - rzecz jasna
obaj niewinni. Skoro elerkin się podaje za kataniego pozostaje wam tylko wybór, komu wierzyc.
;)

Pozostaje mi tylko powiedziec że brawa dla tego pana ^^

Demren
już po ale Ci wyjaśnię => jeśli elekrin byłby katanim to wiadomo, że Belmundo niewinny. Drugą możliwością byłoby tylko to, że elekrin nie byłby katanim a był mafiozą => znów Belmundo jest niewinny.

Elekrin ssie bo zabił Fiarota bo myślał że to katani ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:54, skyler napisał:

Ta zwłaszcza, że mord jest do 20:45 a Ty to napisałeś o 20:49 :D


Bo powiedz mi, jaka normalna mafia zabiła by mnie dziś? Pisząc to, zamierzałem sobie zrobić protekcję przed mafią na jutro, gdyż dziś mogła by mnie zabić tylko bardzo niedoświadczona mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:00, skyler napisał:

Daj sobie siana ssaczu :)


a prosze bardzo. Linczujcie mnie, ale tylko z demrenfarisem. Już widzę Wasze zdziwienie, gdy od mojego nicka będzie szła strzałka ==> niewinny (bo funkcji MG nie podaje).

Ech gościu. ssiesz mocno. Moja pierwsza edycja jako katani, dobra, sprawdzenie na Belmundo to był spontan po ujrzeniu mordu na Decie, masz frytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:00, elekrin napisał:

> Ta zwłaszcza, że mord jest do 20:45 a Ty to napisałeś o 20:49 :D
> Bo powiedz mi, jaka normalna mafia zabiła by mnie dziś? Pisząc to, zamierzałem sobie zrobić
protekcję przed mafią na jutro, gdyż dziś mogła by mnie zabić tylko bardzo niedoświadczona
mafia.

No, a Invinowi nie odpowiadasz :) To jednoznaczne. Posilę się na podsumowanie:

1) Kalkulator12 - nie popisał się. Brak aktywności w kluczowych momentach... :/

2) Belmundo - :) Oscar za rolę mafii - tzn. udawania zdrady :P Aha - na przyszłość - nie pisz do innych graczy per "ssacz" - bo kimże jesteś, żeby to pisać? Mistrzem tej gry? Zastanów się i popatrz jak zagrałeś - czy linczowanie osoby na zasadzie "bo mnie podejrzewa" jest OK? Podaj mi inny powód tych linczów, jeśli się z tym nie zgadzasz :)

3) deih - w sumie nie wiem dlaczegoście go zlinczowali, na pewno nie z jego winy ;)

4) skyler - b. ładna gra :) Nie zawierzył elekrinowi i chwała mu za to :) I zlinczowaliśmy deto dzięki niemu... GratZ!

5) Deto - troszkę się poddenerwował rolą - odpadł w pierwszym linczu

6) Invin - nasz nieobecny katani. Szkoda, że miałeś mało czasu, bo prawieśmy Cię zlinczowali :P

7) Sam Fisher - mało mogę napisać. W sumie było OK :)

8) elekrin - mord na Fiarocie... -_-'' Serio myślałeś że to katani, czy tylko się wygłupiłeś? Aha - jak się następnym razem podasz za sprawdzającego - przemyśl to lepiej i popracuj nad szczegółami :P

9) Demrenfaris - naab :P

10) Fiarot - ładna gra, dzięki niemu padł deto. Szkoda, że mafia go zlikwidowała - ale nie dawał przesłanek co do bycia katanim :)

11)Spider 88 - mogę powiedzieć aż nic :P

***
Lincz -> Elekrin - już nie pamiętam kogo linczowałem wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się