Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

[ Ja chciałem tylko powiedzieć, że kataniego nazwałem ALKOHOCHLIKIEM ! Andrij mi mówił, że go nie bedzie w poniedziałek, o czym ja niestety zapomniałem. Zwracam honor. A Kalkulatorowi tepsa odcięła neta, więc tez był afk. Wybaczam. Post normalnie koło 23:30.
Devil ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tłumaczysz się strasznie panicznie, w twoich wypowiedziach widać, ze chcesz zrzucić podejrzenia na kogoś innego za wszelką cenę. Ja moge powiedzieć, że jestem niewinny i jak dotąd, to ty jesteś najbardziej podejrzany wedlug mnie, potem POnury. Ale popatrzem jeszcze na rozwoj sytuacji... a po za tym arab jako przykrywka dla mafi??? no prosze... gdzie w Polse miedzynarodowa mafia????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie XD cichy jestem bo pracuje :/ Niestety musze pomagać staremu w firmie. To tyle, wiecej nie bede wyjaśniał. Dalej, mamy dwa obozy, jeden głosuje na Darnoka drugi na Dara :D Od raz mówię, nie chce by ktoś głosował tak jak ja:)


Lincz ===> Darnok Dlaczego? Cóż,za podczepkę pod atak walgierza na Dara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 21:43, Homie napisał:

tłumaczysz się strasznie panicznie, w twoich wypowiedziach widać, ze chcesz zrzucić podejrzenia
na kogoś innego za wszelką cenę. Ja moge powiedzieć, że jestem niewinny i jak dotąd, to ty
jesteś najbardziej podejrzany wedlug mnie, potem POnury. Ale popatrzem jeszcze na rozwoj sytuacji...
a po za tym arab jako przykrywka dla mafi??? no prosze... gdzie w Polse miedzynarodowa mafia????:P

Nadal podejrzewasz Ponurego? tak dla twojej informacji został wczoraj zlinczowany:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 21:43, Homie napisał:

tłumaczysz się strasznie panicznie, w twoich wypowiedziach widać, ze chcesz zrzucić podejrzenia
na kogoś innego za wszelką cenę. Ja moge powiedzieć, że jestem niewinny i jak dotąd, to ty
jesteś najbardziej podejrzany wedlug mnie, potem POnury. Ale popatrzem jeszcze na rozwoj sytuacji...
a po za tym arab jako przykrywka dla mafi??? no prosze... gdzie w Polse miedzynarodowa mafia????:P


Homie te podejrzenia były wczoraj... Zacytowałem je tylko jako dowód. Trzeba było przedewszystkim zwrócić uwagę na pogrubiony tekst... Tak przypuszczałem wczoraj. Ja Ciebie tez podejrzewam, choc moge sie mylic. Ja czekam na kataniego, bo tak naprawde On tu moze cokolwiek zmienic...
Ja i tak juz nie mam nic za duzo do gadania. Większosc poszla ogladac mundial, a o mnie zapomnieli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... wiem, ze to wczorajsze:D ale teraz doszedłem do wniosku, ze w edycji sturnna tez na poczatku jakoś na ciebie głosowałem (taki mały offtop). Ale jesli katanim nie jest sturnn, to jakia sa szanse, ze kolejna osob, ktora powie jestem Katanim, zostanie wzieta na serio? wegdlug mnie niewielka... Ale to tylko skromne zdanie Araba, ktoremu konczy sie hennessy i jest na glodzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dar - powiedział Maciuś - to twoja jedyna szansa - tu ściekł Lubiczowi wielki , zielony glut - zagłosuj na Darnoka - gluty ciekną ... - a i przepraszam za ten bałagan na dywanie - tu wytarł nos - PANI HELENKO ! - zawołał pokojówkę - prószę to wytrzeć – tu wielbiciel mycia rączek pokazał na glutowatą kałuże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz popijał śliwowicę i analizował.
Nie wiadomo dlaczego, kilku osobom spodobała się jego wymiana zdań z Darem. Ten faktycznie dziwnie się bronił, a walgierz skłaniał się coraz bardziej ku myśli, że to zwykły oportunista jest, a nie zdrajca.
Bardzo natomiast zadziwił go Darnokiewicz ze swoim głosem na Darkusa. Podejrzane. Walgierz postanowił wpisać Darnokiewicza na swoją listę głównych podejrzany. A że z pisaniem szło mu średnio, to sobie go naszkicował na serwetce.
Ale na czoło wysunął się dziś Jacqes. Nie wychylał się, a teraz śmiało oskarża, powtarzając zarzuty i nie wychylając się zbytnio.

******
Lincz --> Jacqes Leprehukue alias Kalkulator12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mam jedyną szanse... Moje argumenty chyba nikogo nie przekonały, że jestem niewinny, ale trudno się mówi. Szkoda, że tak to wyszło...

*************************************************************************
Lincz-> Darnok
I jak zwykle. Jeśli jesteś niewinny to wybacz mi, a jak jesteś mafiosa to giń oprawco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... teraz to i ja zaczynam miec pewne watpliwości... Faktycznie Dar15 zawsze bronił się w ten sposób, tzn. tak chaotycznie...

****************************************************
lincz--> Darnok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie pojawiły się żadne nowe okoliczności łagodzące dla Japońca głosuję dziś na niego.
Jak widać utworzyły się dwie grupy głosujęcych. Nie głosuję ani na jednego ani na drugiego, ponieważ żadne z argumentów nie przekonuję mnie do ich winy.
***************
lincz ==>Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********************

Będzie remis i nie zlinczujemy nikogo a więc jeden dzień w plecy .. dla tego proszę was zagłosujcie ktoś na Darnoka !

****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- No to teraz spokojnie czekać na naszego ptaśka ! - powiedział Maciuś po czym zagłębił się w swojej nowej książce " Kod Leonarda da Vinci to kłamstwo przeciw chrześcijaństwu ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszego dnia nie było trzeciej konkurencji. W żaden sposób nie mogło jej być. I to nie dlatego, że sędziowie nie byli dziś kompletne niezdolni do czegokolwiek i byli nawet w gorszym stanie niż poprzedniego dnia, ale przez to, że zawodnicy ich w tym przegonili i również byli zdolni do niewielu rzeczy. Powodem tego wszystkiego była nowa dostawa METYL-u (Miejscowego Eksportera Trunków wYsokoprocentowych i naLewek), najbliższego zaopatrzeniowca AMŚ. Ani zawodnicy, ani też sędziowie nie próżnowali i już wkrótce potrzebna była kolejna dostawa. Jako, że METYL słynął z punktualności, szybkości realizacji zamówień, a zaopatrzeniowcy byli rekrutowani z abstynentów, również druga dostawa dotarła - w samo południe. Lód z okolicznych chłodni i z Grenlandii też dochodził regularnie i był nagminnie spożywany z trunkami, gdyż był wysoce uniwersalny - mógł służyć zarówno jako popita (rozpuszczony), jak i jako zagrycha (w kostkach rzecz jasna). Ale innego rodzaju zagrychy i trunków niealkoholowych również było mnóstwo i były ogólnodostępne. I ogólnie towarzystwo "szalało", choć to zbyt łagodnie powiedziane. Jednak sporym zaskoczeniem była owa "druga dostawa". Słowo to stało się swoją drogą kultowe, z naciskiem na "dostawa". Znaczy się chla…. dalsze mistrzostwa i "mistrzowanie". Dziś nie grali na punkty, jednak lecieli równie ostro co podczas konkurencji. Oprócz wszelkiego rodzaju szkła i umywalek i keebli ucierpiały na tej zadymie również pokojówki i wszelkie inne d**y aktualnie znajdujące się w hotelu "Diabelska Ryba". I sami sędziowie nie byli gorsi. Jednak korytarze hotelu szybko opustoszały po AKCJI i wszelkie "duszyczki" zabarykadowały się w swoich pokojach. A zawodnicy dalej kontynuowali AKCJĘ - to słowo też stało się kultowe i miało naprawdę wiele interpretacji, jak chociażby Alkoholowe Konkurencje Chlania Jedynie Etanolu… Ale głównie poprzez AKCJĘ rozumiano chla… trening, który wedle przysłowia "czyni mistrza". No to wszyscy mistrzowali i ćwierkali ile wlezie. A ćwierkadełka z "drugiej dostawy" (magiczne słowo) okazał się w 100% znanym i jakże lubianym czeskim Absyntem (Absinth… trudne słowo, więc zawodnicy używali prostszego). W hołdzie zdradzonemu i wyeliminowanemu chociaż w przyjemny sposób Czechowi trzynastka zawodników przystąpiła do jakże miłego dzieła. A czym był ów Absynt ? To był alk… trunek na bazie piołunu, miał 80 koni i był zakazany w całej Europie oprócz czech i zdaje się Hiszpanii (lub Portugalii, wsio Ryba :P). A dlaczego ? Ów piołun miał jakąś tam "fajną" substancję, co halunki wywoływała. Nietrudno sobie wyobrazić, co działo się w hotelu i jak zachowywali się "uczestnicy" AMŚ. Nie krwiopijcy, lecz alkoholopijcy…

Nikt nie próżnował, a zwłaszcza nie próżnowało dwóch typów spod ciemnej flaszki, mianowicie Pierwszy i Trzyczwarte. Siedzieli sami w pokoju nie niepokojeni przez nikogo i… chla… znaczy się trenowali. I to ostro trenowali. Znaczy Pierwszy, bo Trzyczwarte akuratnie siedział przed laptopem i siedział na forum chlam.pl. Postukał kilka postów, po czym pstryknął na link gram.pl (Główny Rozgrywający Alkoholowych Mistrzostw), która to stronka było oficjalną stroną AMŚ i pokazywała obecnych i dawnych zawodników, mistrzów i rekordy wszelkie. Po chwili zaczęli planować kogo i jak się dziś pozbyć. Wreszcie wymyślili !

- No fo teras dostanief dafkę kingsajz cfaniaszku ! [ No to teraz dostaniesz dawkę kingsajzu cwaniaczku ! ] - Pierwszy powiedział sobie w myślach (!!!) zbliżając się do leżącego na łóżku Walgierza. Szyflandczyk był akurat na "terapii" i podłączył się do kroplówki z glukozą, aby nieco poprawić sobie zdrówko i ogólnie samopoczucie. Tymczasem jego druga, nie podłączona ręka, przy każdym zbudzeniu Walgierza sięgała po wężyk prowadzący wprost do sporej beczki ze śliwowicą. Zaprawiał się na leżąco, bo po tym kilkudniowym treningu nie dość, że stać nie mógł, to nie mógł już nawet siedzieć. W ogóle mógł tylko pić… Tymczasem zdrajca co ma ponoć wielkie… złe zamiary, po cichu podszedł do kroplówki. Nie odłączył jednak glukozy i nie podłączył jakiegoś mocnego alkoholu. Bo co by to dało ? Walgierz poczułby się tylko lepiej. Znacznie lepiej. Pierwszy Zrobił coś znacznie obrzydliwszego… nawet jak na niego. To było okrutne i nieludzkie, każdy z zawodników w głębi duszy bał się TEGO i miewał o TYM koszmary. To było odrażające i chyba sam się tym brzydził. Odsunął od śpiącego Walgierza beczułkę śliwowicy i podsunął inną. Była to beczka z ta jakże odrażającą "trucizną". Pierwszy szybko odbiegł nie pozostawiając po sobie żadnych śladów, przez które można by go skojarzyć z tym co zaraz miało nadejść…

Walgierz obudził się i pociągnął łyka przez rurkę. Na początku leciał, alkohol, a później…
Ostatnią myślą Szuflandczyka przed szokiem pourazowym i śpiączką było: "Woda kuffa !". Nawet po wyjściu ze szpitala czuł w głębi duszy wstyd, że napił się wody. Nieumyślnie, ale zrobił to… Jednak ostatecznie dzięki przypadkowemu spotkaniu z dawnymi znajomymi ponownie spróbował śliwowicy i tak zaczęła się jego dalsza wielka przygoda. Ale z AMŚ 2006 odpadł, spróbuje jednak na pewno na AMŚ 2009…

Pobudzeni kolejnym zwycięstwem nie wyczuli niebezpieczeństwa. Nagle do drzwi zapukali pozostali zawodnicy:
- Otwieraj Darnokiewicz ty zdrajco !! - zagrzmiało kilkanaście zapijaczonych głosów. Pierwszy wiedział, że to już koniec jego kariery i że przegrał. Cała nadzieja w Trzechczwartch. Rosjanin kazał mu się chować:
- Schofaj siee !
- Kcie ??
- Nie fiem. Tak sfyczajnie. - Trzyczwarte uklęknął przy kanapie i zakrył oczy: podobno jak ty kogoś nie widzisz to i ten ktoś nie widzi ciebie. Tymczasem zbulwersowani i napruci jak świnie w zagrodzie zawodnicy wpadli do pokoju. Jak wyważyli drzwi ? Najpewniej znienacka. Ale to zrobili. Złapali Darnokiewicza i zaczęli wlewać mu przez lejek wodę. Nieprzytomnego Darnoka, gdyż dostał szoku - nigdy jeszcze wody w życiu nie pił, chyba że wodę ognistą lub królewską (chemicy zajarzą aluzję ;), związano i zadzwoniono po pana Zimnawódkadobrajest. Ten wezwał policję, która skądinąd przyjechała na sygnale i skonfiskował trochę "AKCJI" (ma różne znaczenia…). A Rosjanina zabrali ze sobą i wysłali na wieczne potępienie, czyli na DETOX. Jadąc "suką" Darnokiewicz widząc co go czeka krzyczał jeszcze:
- Ja chce pić !!! Pić !!!!!!! Ja nie chcę być abstynentem !! Njeeeeeeeeeeeeeeeeeee…


***************************************************************************
Darnok… Jedziesz na przymusowy odwyk, na DETOX :P !! Szczerze współczuje, to będzie straszne. Ale jeśli nie będziesz brał od nich TYCH NIEBIESKICH TABLETEK, tylko będziesz je chował pod poduszkę to jakoś przeżyjesz. Będziesz tam do końca edycji. Bądź silny :D !!

Walgierz - znasz zasady: nie mieszamy i nie chla… nie pijemy bez zagrychy i popity. To niezdrowo :] I najważniejsze: nie pijemy wody !! To był twój ostatni błąd w tej edycji, trzeba patrzeć co się pije, lub co ci do drinka dolewają/dosypują :P Do zobaczenia za rok na Zimowych Igrzyskach Międzynarodowych Na Antarktydzie W Ólubionych Dobrze Klepiących Alkoholach ( ZIMNA W ÓDKA !). Zgon do końca edycji.


Giną:
Darnok (nafalił śje i przesz to pszeegrał, strajca jeten ! Winny jak dobr wino :P) - lincz.
Walgierz (a miało być tak pięknie… niewinny Rzecz jasna) - mord.

Rozkład głosów (i rozkład osób ;):
1. Kukowsky [Keiji Kukasawa] => Dar15
2. Andrij [Amando Tate] => Dar15
3. RX-8 [Feliks Wankl] => Dar15
4. Homie [Homie Rahman Hashmat Mohamet] => Darnok
5. skyler [Javier ElMuchachos DaBuracos] => Darnok
6. Dar15 [Darkus Pijmybosięściemnia] => Darnok
7. Sturnn [David Bekłcham] => Darnok
8. walgierz [Walgierz Udały] => Kalkulator
9. Darnok [Darnokiewicz Etanologiev] => Dar15
10. -
11. Daniel Dazzy [Maciuś Lubicz] => Darnok
12. Scorp2005 [Castro Scorpiano] => Darnok
13. -
14. -
15. Kalkulator12 [Jacqes Leprehukue] => Dar15

Darnok: 6
Dar15: 5
Kalkulator: 1

Update zawodników:
1. Kukowsky [Keiji Kukasawa]
2. Andrij [Amando Tate]
3. RX-8 [Feliks Wankl]
4. Homie [Homie Rahman Hashmat Mohamet]
5. skyler [Javier ElMuchachos DaBuracos]
6. Dar15 [Darkus Pijmybosięściemnia]
7. Sturnn [David Bekłcham]
8. -
9. -
10. -
11. Daniel Dazzy [Maciuś Lubicz]
12. Scorp2005 [Castro Scorpiano]
13. -
14. -
15. Kalkulator12 [Jacqes Leprehukue]

Noo… łatnie… opy tak dalej… Jusz mamy 4:1 dla mafji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Takkkk - wykrzykną Maciuś w ekstazie - teraz tylko znaleźć drugiego zdrajcę .. Bekchłamowi dam jeszcze jeden dzień .. a reszta jest pod lupą .. a ja idę umyć rączki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castro jak na Kubanczyka przystalo zapalił cygaro po udanej akcji.
No kto idzie się ze mną napić?-powiedział do towarzyszy


*******
No to mamy 1 mrocznego Jedi eee znaczy sie mafioze z głowy, czyli moc nadal jest wemnie:PP
Ja niemam pojęcia kto może być 2 mafiozą, jak narazie to zaczynam podejrzewac RX-8 oddal bezsensowny glos na Dara i zastanowil mnie ten post http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=13563 moze przedstawisz nam te pare drobnych szczególow? . Daniela wykluczam z mojej listy wiadomych przyczyn, a jak ktos niewie to on przyczynil sie w glownej mierze do ukatrupienia mafioza. Zastanawiam się jeszcze co do Dara moze specjalnie ale mysle ze jest niewinny. Czekam jeszcze na post Strunna kogo sprawdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:15, scorp2005 napisał:

Castro jak na Kubanczyka przystalo zapalił cygaro po udanej akcji.
No kto idzie się ze mną napić?-powiedział do towarzyszy


*******
No to mamy 1 mrocznego Jedi eee znaczy sie mafioze z głowy, czyli moc nadal jest wemnie:PP
Ja niemam pojęcia kto może być 2 mafiozą, jak narazie to zaczynam podejrzewac RX-8 oddal bezsensowny
glos na Dara i zastanowil mnie ten post http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=13563
moze przedstawisz nam te pare drobnych szczególow? . Daniela wykluczam z mojej listy wiadomych
przyczyn, a jak ktos niewie to on przyczynil sie w glownej mierze do ukatrupienia mafioza.
Zastanawiam się jeszcze co do Dara moze specjalnie wdał się w sprzeczke z Darnokiem ale mysle ze jest niewinny. Czekam jeszcze
na post Strunna i kogo sprawdzil.


sorki za 2 posty pod rzad ale ucielo kawalek posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się