Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 08:20, BogSumerow napisał:

No ja akurat bym chciał żeby edycja rozpoczęła się jak najszybciej. Która to już będzie?


Ktoś tam liczy te edycję. Ale są jeszcze te ze starego forum, więc ''trochę'' ich będzie.

Dobra, w świetle tego co tu widzę ogłaszam, że prawdopodobnie zobaczymy się już po wakacjach bądź pod ich koniec ( w domu będę 28 sierpnia). Co prawda będę się tu wpychał do 18 lipca i będę pomagał w tworzeniu spamu międzyedycyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 08:33, Avalon67 napisał:

Dobra, w świetle tego co tu widzę ogłaszam, że prawdopodobnie zobaczymy się już po wakacjach
bądź pod ich koniec ( w domu będę 28 sierpnia). Co prawda będę się tu wpychał do 18 lipca
i będę pomagał w tworzeniu spamu międzyedycyjnego.


Niektórzy określą ten termin jako dopiero środek wakacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że sezon " ogórkowy " w pełni to chyba szybko ta edycja nie ruszy . Zresztą , sytuacja jak co roku .Niestety , muszę więc zniknąć z listy :/

1. lordlolek
2. VBone
3. Kalkulator12
4. Flaszka-z-Polski
5. BogSumerow
6. bobbi legitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:16, lordlolek napisał:

sorki, ale we wtorek wyjeżdżam... :<

1.
2. VBone
3. Kalkulator12
4. Flaszka-z-Polski
5. BogSumerow
6. bobbi legitka


ja tak samo, tyle że w czwartek.

1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak to się kończy, jak nie ma inicjatywy ze strony MG.

Alexei, trzeba rozruszać wątek, nie pozwolić by gracze o nim zapomnieli, rozesłać kilka zaproszeń... W innym wypadku możesz sobie pomarzyć o własnej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 20:01, Bumber napisał:

Alexei, trzeba rozruszać wątek, nie pozwolić by gracze o nim zapomnieli, rozesłać
kilka zaproszeń... W innym wypadku możesz sobie pomarzyć o własnej edycji.


Biorąc pod uwagę że mamy zjazd + wakacje, w czasie których sporo osób wypoczywa/pracuje, to zdziwiłbym się gdyby ta edycja się odbyła w czasie zjazdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 20:01, Bumber napisał:

Alexei, trzeba rozruszać wątek, nie pozwolić by gracze o nim zapomnieli, rozesłać
kilka zaproszeń... W innym wypadku możesz sobie pomarzyć o własnej edycji.


Raczej i tak to nic nie pomoże . Chyba że usiadłby na gg , pościągał numery graczy i miał dar przekonywania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rob006, spider88

A nie można chociaż spróbować? Aktywność Alexeia w tym wątku ograniczyła się praktycznie do zapisu na MG. Pomimo mało sprzyjających okoliczności można przynajmniej starać się, by coś w te wakacje w FM zorganizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:00, Bumber napisał:

A nie można chociaż spróbować? Aktywność Alexeia w tym wątku ograniczyła się praktycznie
do zapisu na MG. Pomimo mało sprzyjających okoliczności można przynajmniej starać się,
by coś w te wakacje w FM zorganizować...

Jest to możliwe . Pamiętam jak w zeszłym roku przeprowadziłem taką akcję . Też był pomór , więc się zapisałem na MG i w ciągu 24h rozpocząłem edycję . Tyle że trzeba chcieć . Niestety , na MG nie mam czasu , ale jeśli trafi się prężny MG to spokojnie skład uzbiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:39, spider88 napisał:

/.../ Tyle że trzeba chcieć . Niestety , na MG nie mam czasu , ale jeśli trafi się prężny MG to spokojnie skład uzbiera.

Może spróbujesz powtórzyć wyczyn? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:00, Bumber napisał:

A nie można chociaż spróbować? Aktywność Alexeia w tym wątku ograniczyła się praktycznie
do zapisu na MG. Pomimo mało sprzyjających okoliczności można przynajmniej starać się,
by coś w te wakacje w FM zorganizować...


Akurat mnie pytał na GG czy nie zagram, więc fakt że MG nie pisze średnio dwóch postów dziennie o treści: "No ludzie, zapisujcie się!!!" nie znaczy że nic nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:49, Bumber napisał:

Może spróbujesz powtórzyć wyczyn? ;)


Niestety , jestem w tej chwili okazjonalnie na Gram , więc raczej się to nie uda .Poza tym , wtedy była to dość nietypowa rozgrywka bo graliśmy chyba w 9 . Ale było szybko i przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 11:24, rob006 napisał:

Akurat mnie pytał na GG czy nie zagram, więc fakt że MG nie pisze średnio dwóch postów
dziennie o treści: "No ludzie, zapisujcie się!!!" nie znaczy że nic nie robi ;)

Wiem. :)

Cieszę się, że jednak podejmowane są jakieś kroki. Może uda się coś zorganizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:31, Bumber napisał:

Cieszę się, że jednak podejmowane są jakieś kroki. Może uda się coś zorganizować...


A Ty płaczesz , jednak jakoś Cię na liście nie widać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 17:50, spider88 napisał:

A Ty płaczesz , jednak jakoś Cię na liście nie widać ;p

Bo nie mam ochoty na grę. Po prostu.

A płaczę, bo boję się, że zarezerwowana przeze mnie edycja może wypaść akurat wtedy, gdy będę "na wyjazdach". Im szybciej rozpocznie się ta, tym dla mnie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się