Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

PANOWIE.
KONIEC.
Uwierzę mafii, skoro mówią, że zlinczowaliście Buda, to niech tak będzie.

Budo był niewinny.
Rincewind umarł na kiłę (i był katanim).

A duet mafijny składał się z Avalona i Kindziuka.
Bardzo dziękuję za wspólną grę. Przez chwilę poczułem się nawet, jakbym był wśród was, a nie tylko biernym obserwatorem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem posty Rince''a to prawie padłem na zawał przekonany, że przegraliśmy. Potem pojawiła się nadzieja, że jednak doprowadzi się do linczu na Winie, którego chyba on nie sprawdził. A jak Windows olał kompletnie jego słowa to już się nawet ucieszyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 23:05, windows00 napisał:

> Wreszcie jakaś miła odmiana, po ostatnich edycjach dla mafii.
Win0 poszedł się powiesić.

no to teraz już wiesz dlaczego wiedziałem że budo był niewinny, a uwiesić Ciebie się mogłem bo sam 2 lub 3 razy w opisach ludzi zakładałeś moją niewinność, tak samo Cael zakładał co było mi bardzo na rękę... do tego doszło trochę nowicjuszowatości na co nakładaliście poprawkę i tak to się skończyło, ale teraz jestem ciekaw jak to jest być po 2 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 23:16, HeyBabyGirl napisał:

Co do winy avalona byłem przekonany w 100 %

Ale o kindzixxxie, w ogóle nie brałem go pod uwagę .

Gratki dla mafiosów, oraz wielki minus dla kataniego.


głos na Ciebie pierwszy w ciągu dnia innych upewnił o mojej nierozgarniętości jako nowicjusza a że nastrój był na Ciebie to sam wiesz jak to się skończyło :)

A najlepsze że w sumie to ani razu nie byliśmy w podbramkowej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 23:18, kindziukxxx napisał:

A najlepsze że w sumie to ani razu nie byliśmy w podbramkowej sytuacji :)


Biorąc pod uwagę liczbę i zawartość Waszych postów to w sumie nie jest to dziwne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 23:18, kindziukxxx napisał:

głos na Ciebie pierwszy w ciągu dnia innych upewnił o mojej nierozgarniętości jako nowicjusza
a że nastrój był na Ciebie to sam wiesz jak to się skończyło :)

Bardzo dobrze wyszło ci udawania niegramotnego :P

Dnia 17.08.2010 o 23:18, kindziukxxx napisał:

A najlepsze że w sumie to ani razu nie byliśmy w podbramkowej sytuacji :)

Bez przechwałek 8D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wybacz Budo. Do samego końca myślałem, że jesteś w mafii. Następnym razem postaram się lepiej wytypować mafię.

Moja druga teoria też była z lekka dziurawa, w końcu Kindziuk okazał się być zdrajcą.

To nic, mało się udzielał. Rincewindowi dziękuję za grę, ale ja już w żadnej edycji grać z nim nie będę. Trzeba być ułomnym, by tak zawieść na całej linii jako katani... Gdyby się ujawnił, to zwycięstwo miasta byłoby w kieszeni.

Mimo wszystko gratuluję Avalonowi i w mniejszym stopniu Kindziukowi wygranej, szkoda że zrezygnowałem tamtego dnia z linczowania tego pierwszego.

Dziękuję także wszystkim graczom za dobrą zabawę z ich udziałem, w szczególności Avalonowi, Budo, Spiderowi i Windowsowi za niekończące się dyskusje, a także całej reszcie (przepraszam, że nie będę wymieniał po nickach, ale nie wszystkie jeszcze zapadły mi w pamięć) za aktywne (lub nie) uczestnictwo.

Mam nadzieję, że w kolejnych edycjach będzie tylko lepiej (a wydaje mi się, że gra była na wysokim poziomie).

Przede wszystkim jednak wyrazy podziękowania składam Furrowi, za ciekawą (nie codziennie ;D) fabułę i sprawne poprowadzenie edycji.

A co do tej próby zawarcia dealu z Avalonem, to chciałem tylko na tamten lincz mieć go po swojej stronie, by ukatrupić Buda i w dalszej kolejności jego. Jak widać nie wyszło :P


MG -

1. Cael
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Bogów Chaosu. To jak już zmienili zasady na korzyść kataniego, co by mógł sobie pożyć i podziałać, to z kolei pokarało miasto takim katanim...

...niech mnie ktoś przytuli...

MVP dla tego pana po prostu.


A poza tym: dziękuję za grę wszystkim, nawet jeśli za długo sobie nie pograłem. Dobra była to edycja, ciekawie się czytało te słowne bitwy i śledziło "z zaświatów" . Faktyczne gratulacje rzeczywiście dla kindziukxa, który tak niby cichutko i skromniutko, a swoje grał. Aczkolwiek dla mnie właśnie Ty byłeś bardziej podejrzany - gdybyś był faktycznie takim zwykłym, troszkę zagubionym newbie, mafia by Cię chyba dość szybko odstrzeliła, na zasadzie "nikomu nie zawadzał, z nikim się nie bił, poszlak brak - zabijamy". A gdy padł już Piotrbov (też nowy, ale bardziej "skompromitowany"), szybko wskoczyłeś w światło jupiterów. Inna sprawa że było nas, debiutantów, dość duzio podczas tej edycji, więc trudno było takie wnioski wyciągać...

Tak czy siak, zamykając mą chińską osobowość na FM, xiexie nin (na polski, dziękuję Wam). Jeśli jakimś cudem, mimo wakacyjnych wyjazdów i urlopów uda się do końca sierpnia zebrać skład, z chęcią spróbuję (pożyć nieco dłużej) raz jeszcze.

MG -

1. Cael
2. Dexter
3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG -

1. Cael
2. Dexter
3. paweldomar1

Może w ciągu dnia mnie czasami nie być (zresztą, zależy kiedy zaczniemy), ale jednak nie powinienem być milczkiem;p A czytająć ostatnią edycję (która w końcu była ciekawa( naszła mnie chęć zagrania w takowej. Postarajmy się, by taka była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się