Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2010 o 21:49, windows00 napisał:

Ciekawe, że odebrałeś to tak osobiście.
Podświadomość czasami robi naprawdę głupie rzeczy ;>


Odebrałem osobiście, bo napisałeś to po moim linczu. Tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:48, windows00 napisał:

Kolejna osoba do remisu. Oskarżenie kogoś, kto miał na sobie wzrok innych mieszkańców.
Chęć linczowania miasta, nie szukania zdrajcy...

BUSTED!


man, nie widziałeś że od kiedy zacząłem rozkminiać od początku jestem przeciw kidziukowi?

Wczoraj Latiak uratował mu tyłek i to w ostatniej chciwli (lincz oczywiście)

A teraz nagle przygasł i pisze grzeczne posty by jak pisałem '' wymusić bycie niewinnym''.

BUSTED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:31, Sp1naker napisał:

filip nawet jej nie wymienił. (pary ja i kindziuk)

Ciekawe czemu jej nie wymieniłem. Naprawdę ciekawe.

Dnia 11.11.2010 o 21:31, Sp1naker napisał:

Jeszcze bardziej liż d***. Dla mnie tania zagrywka, głupio zrobił? wasze rozmowy są bardzo
dobrą grą by zmylić nas co do waszej prawdziwości.


Twoje argumenty są tak naciągane, że śmiać mi się chce jak czytam.

@paweldomar
(a jeśli jednak nią jest, to wyrazy uznania za zmylenie mnie.)

Kocham takie gadanie. "Jeśli jest zły to mu gratuluję, ale nic nie zrobię żeby zapobiec zwycięstwu mafii."

__________________

Lincz=> Sp1naker

___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:50, init011 napisał:

Ja będę konsekwentny:

#############

Lincz ==> paweldomar1

#############


Taaaak, dużo się dowiedziałem po tym linczu. Coraz większej pewności do Ciebie nabieram, serio. To już 2 lincz na mnie, Ty znowu się prześlizgniesz i wszystko git! Naprawdę ciekawa gra jest z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:50, paweldomar1 napisał:

> inita zostaw..... on po prostu olewa grę...
>

Tak czy siak, miastu to nie pomoże jak init przeżyje, chociażby jutro, jak dzisiaj mafiozo
nie padnie. Czyli w moich podejrzeniach zostaje filip. Na razie linczu nie zmienię, ale
jestem w "stanie gotowości".


tylko jak dzisiaj init padnie jutro padam ja, i wtedy dalej zostaje 2 mafiozów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:52, filip29 napisał:


@paweldomar
(a jeśli jednak nią jest, to wyrazy uznania za zmylenie mnie.)

Kocham takie gadanie. "Jeśli jest zły to mu gratuluję, ale nic nie zrobię żeby zapobiec
zwycięstwu mafii."


Na obecną chwilę nie jestem mu w stanie nic zarzucic. To co, robimy masowe głosowanie na win0? No come on, już się udało na Isildura, na Sp1nakera/Avalona, na Latniaka/Kindziuka, to czemu nie na win0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:52, paweldomar1 napisał:

> Ja będę konsekwentny:
>
> #############
>
> Lincz ==> paweldomar1
>
> #############

Taaaak, dużo się dowiedziałem po tym linczu. Coraz większej pewności do Ciebie nabieram,
serio. To już 2 lincz na mnie, Ty znowu się prześlizgniesz i wszystko git! Naprawdę ciekawa
gra jest z Twojej strony.



Mnie chcesz zlinczować tylko dlatego że jestem milczkiem. Też mi porządny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:54, paweldomar1 napisał:

>
> @paweldomar
> (a jeśli jednak nią jest, to wyrazy uznania za zmylenie mnie.)
>
> Kocham takie gadanie. "Jeśli jest zły to mu gratuluję, ale nic nie zrobię żeby zapobiec

> zwycięstwu mafii."

Na obecną chwilę nie jestem mu w stanie nic zarzucic. To co, robimy masowe głosowanie
na win0? No come on, już się udało na Isildura, na Sp1nakera/Avalona, na Latniaka/Kindziuka,
to czemu nie na win0?



Sp1nakera jak coś on jest pewniejszym typem... win niby też ale jednak bardziej mi pasuje Sp1naker...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:54, paweldomar1 napisał:

Na obecną chwilę nie jestem mu w stanie nic zarzucic. To co, robimy masowe głosowanie
na win0? No come on, już się udało na Isildura, na Sp1nakera/Avalona, na Latniaka/Kindziuka,
to czemu nie na win0?


Linczowanie wina jest o 100% lepszym pomysłem niż linczowanie inita.
Ja już napisałem co o nim sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:53, kindziukxxx napisał:

tylko jak dzisiaj init padnie jutro padam ja, i wtedy dalej zostaje 2 mafiozów....


Jeśli init i Ty jesteście niewinni. Ja na chwilę obecną, jak pisałem, jestem w stanie Cię uniewinnic. Głosowałem na Ciebie wczoraj, fakt, ale głównie z tego powodu, że mnie ratował Latniak. Jutro miałbym także poważne wątpliwości co do Twojego mafiozowania, jeśli init byłby niewinny. Wtedy zapewne bym filipa linczował, chyba że zdarzyoby się coś, co by świadczyło o czyjejś ewidentnej winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:55, Sp1naker napisał:

śmiać mi się hcce jak widze argumenty przeciw mnie.


Napisałem jakieś? Nie przypominam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Cael jeszcze słówko na koniec, mafia mogła Cię oszczędzić aby podejrzenia padły właśnie na mnie, co też się stało, jakby ja był w mafii to biłbym Ciebie, a nie Fiarota który miał mnie za bardziej niewinnego niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co powiedzieć, chciałbym by ktoś napisał wystarczające argumenty przeciw mnie, bo jak narazie to obrzucanie błotem, a na dodatek nikt na mnie nic nie dodał. Tylko wykożystał sytuacje.

No inc, miasto tlyko na tym straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:54, init011 napisał:


Mnie chcesz zlinczować tylko dlatego że jestem milczkiem. Też mi porządny argument.


I się prześlizgujesz z dnia na dzień. A Twój argument? "konsekwencja". Człowieku, sam pisałeś, że długi weekend się zaczyna i powinieneś byc aktywniejszy. A jak naprawdę jest? Aktywnośc taka sama jak wcześniej. Gratuluję podejścia do gry, tylko pozazdrościc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:57, paweldomar1 napisał:

>
> Mnie chcesz zlinczować tylko dlatego że jestem milczkiem. Też mi porządny argument.


I się prześlizgujesz z dnia na dzień. A Twój argument? "konsekwencja". Człowieku, sam
pisałeś, że długi weekend się zaczyna i powinieneś byc aktywniejszy. A jak naprawdę jest?
Aktywnośc taka sama jak wcześniej. Gratuluję podejścia do gry, tylko pozazdrościc.



Aktywność może nie najlepsza. Ale linczowanie mnie za samą aktywność jest kompletnym bezsensem. Masz jeszcze coś poza samą aktywnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:55, filip29 napisał:

Linczowanie wina jest o 100% lepszym pomysłem niż linczowanie inita.
Ja już napisałem co o nim sądzę.


Proszę Cię w takim razie. Nie jestem w ogóle do tego przekonany, ale skoro według Ciebie to lepszy pomysł...

_______________________

zmiana linczu -> win0

_______________________

z powodu ratowania własnej dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się