Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Mam nadzieję Budo, że naprawdę jesteś katanim. Jeśli nie - prawdopodobnie jutro idziesz do ostrzału. Jeśli tak - mam nadzieję, że będziesz żył długo i szczęśliwie. Przy okazji oczyszczasz Andrija z moich podejrzeń jakoby mielibyście być w spisku.

********************************************************************

Lincz --> Vilmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie panowie, Budo naprawdę jest katanim. Nie był by taki głupi by grać va banque w 3 dniu.
Budo -> ja z kolei mam tę małą satysfakcję, że wiedziałem od dziś, że jesteś katanim, naprawdę :) tylko nie spodziewałem się, że sprawdziłeś akurat mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, porozmawiajcie ze mną, jeśli mnie skutecznie sprowokujecie to może niechcący Wam wydam drugiego mordercę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 21:53, Vilmar napisał:

No, porozmawiajcie ze mną, jeśli mnie skutecznie sprowokujecie to może niechcący Wam wydam
drugiego mordercę? :)


Dobra
Budo- używa umiejętności "większa sugestia"
Budo- pod wpływem "większej sugestii"
Budo- używa umiejętności "wiśniowa jasnośc umysłu- większy drink"
Budo- pod wpływem "wiśniowej jasności umysłu"
Budo- rzuca czar "skuteczna prowokacja"- Vilmar
Vilmar- rzut d6 przeciwko magii umysłu
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać chyba wszystko wiadomo. Jeżeli Budo by oszukiwał (w co szczerze wątpię, ale nie można tego wykluczyć) to ginie dnia jutrzejszego. Póki co uważam, że nie ma w co tutaj wątpić szczególnie, że Vilmar nie gra do upadłego jak prawdziwy mafiozo, ale już się poddał sam przyznając się do tego, że zdradził nasze Forumowice.
Znalezienie drugiego afiozy nie powinno być już tak trudne bo mamy pewien punkt zaczepienia, ale to się jeszcze zobaczy...

*** *** *** *** ***

lincz == Vilmar

*** *** *** *** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 22:03, Budo napisał:

Vilmar- rzut d6 przeciwko magii umysłu ;]


Wypadło 1 - drugim mordercą jest Ponury Żniwiarz. Chyba już wiem dlaczego tak bezbłędnie we mnie trafiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2006 o 22:04, Vilmar napisał:

Wypadło 1 - drugim mordercą jest Ponury Żniwiarz. Chyba już wiem dlaczego tak bezbłędnie we
mnie trafiłeś :)


Heh, takie są fakty, Ty zabiłeś Ponurego, a on Ciebie moją ręką.

Ale poezja, to przez tą ekhm pryte co ja piję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 22:07, Budo napisał:

Heh, takie są fakty, Ty zabiłeś Ponurego, a on Ciebie moją ręką.


Wiedziałem, że kiedyś fakty mnie zabiją :)

Dnia 13.07.2006 o 22:07, Budo napisał:

Ale poezja, to przez tą ekhm pryte co ja piję :D


Jeśli mam prawo do ostatniego życzenia skazańca, to chcę miarkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2006 o 22:09, Vilmar napisał:

Jeśli mam prawo do ostatniego życzenia skazańca, to chcę miarkę!


Trzymaj, każdy wznosi tym, czym lubi!

[] [] [] c(|||) f[^]

te z przodu to kielonki, albo plastkiowe kubki do wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień w Forumowicach Małych powoli dobiegał końca. W świetle zachodzącego słońca część mieszkańców poganiała krowy z pastwica i zaganiała zwierzęta do stajni, inni próbowali w nie do końca trzeźwym stanie wziąść na rower niepierwszej jakości i dotrzeć to do swojego mieszkania, to do pobliskiego centrum, a konkretniej baru w nim się znajdującego.
Stopniowo jednak Forumowiczanie porzucali swoje zajęcia i w momencie kiedy wieczór na dobre się rozpoczął, zebrali się pod chatą niejakiego Vilmara vel Zbigniewa Lepera. A raczej jego resztkami, bo była to zbieranina desek, którą ustawił sobie w bliskim otoczeniu swoich głównych współtowarzyszy rozmów, czyli owiec. Ludzie ja to ludzie, zaczęli między sobą gadać i wymieniać opinie na jego temat, plotki jakie o nim usłyszeli.
- Tak, tak, droga pani, ten to dopiero rozpustnik był... jak młody to ino gdzić się do krzaków latał z pannami z sąsiedniej wioski... ale na starość ześwirował, czort jeden wie co on z tymi łowcami wyrabia. - Dało się usłyszeć jedną z rozmów.
- Prawda, prawda, też to słyszałam. Do kościoła to on w ogóle nie chodził, w ogóle. Te jego synkowie to chyba bez chrztu nawet. Ja to tam nawet nie wiem, czy on sam dostał.
- A ja słyszałam... - zarzuty pod adresem Vilmara mnożyły się co chwilę, choć trudno było ocenić ile z nich było prawdziwych i miało potwierdzenie w rzeczywistości.
Dlaczego ludzie nagle zaczęli się zbierać akurat w tym miejscu? Powód jak zwykle podoby - ktoś coś powiedział, tamten tamtemu i wszyscy chcieli zobaczyć co się dzieje z tym starym wielbicielem owieczek. Jako, że plotki na jego temat stawały się coraz "ostrzejsze" i bardziej kontrowersyjne, również i same nastroje we wsi stawały się coraz bardziej burzliwe. Stopniowo zwykłe spotkanie paru mieszkańców zamieniało się w ogólne zgromadzenie całej wsi. Niespodziewanie pojawiały się również pochodnie i widły... sam Vilmar mruczał coś pod nosem, ale nikt specjalnie nie zwracał na to uwagi.
Nagle jednak wymiana zdań stała się coraz ostrzejsza. Obelgi pod adresem Vilmara stawały się coraz bardziej wulgarne. W końcu ktoś krzyknął:
- Przecież on jest liberałem!
- Liberał! Liberał! Liberał! - oburzenie pośród mieszkańców Forumowic Małych sięgnęło zenitu. Za pomocą pochodni podpalili zbieraninę desek, w której siedział Vilmar. Kiedy już spłonął, wykrzykując jakieś obrazoburcze liberalne hasła (wg. podburzonego "tłumu"), dobili jeszcze jego martwe ciało widłami. Mieli pewność. Pierwszy liberał, odpowiedzialny za tyle nieszczęść w ich wiosce, gnił martwy! Pozostało im szukać następnego...

Vilmar (Liberał,tj.winny) - nie żyjesz, nie wolno Ci się wypowiadać do końca edycji.

****

1. Kukowsky -> VILMAR

2. Andrij -> VILMAR

3. Shudo -> VILMAR

4. Ninja Seba -> VILMAR

5. Ninger -> VILMAR

6. Yamamoto -> VILMAR

7. Budo -> VILMAR

8. walgierz > VILMAR

9. Vilmar -> KUKOWSKY


VILMAR - 8 GŁOSÓW
KUKOWSKY - 1 GŁOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ała! - Krzyknął Budo, kiedy jakieś widły ukłuły go w zadek. Lecz dupa jego pozostała nienaruszona... Ktoś najwyraźniej ocalił mu jego tyłek.

Budo - działa sprawdzenie/ochrona przez kataniego. Wniosek prosty - z rąk mafii nikt dzisiaj nie ginie.

Lista graczy:

1. Kukowsky
2. Andrij
3. Shudo
4. Ninja Seba
5. Ninger
6. Yamamoto
7. Budo
8. walgierz

Głosy jutro do 22:30. Strzeżcie sie liberała, liberał zawsze czuwa i spiskuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mietek był zadowolony z dzisiejszych wydarzeń. Zginął dzisiaj jeden ze zdrajców, a oni sami nie uderzyli dzisiaj skutecznie. Mietek cieszył się, że Rusek dalej żyje, bo wyjątkowo przyjemnie się w jego towarzystwie flaszki spożywa. Walipysk udał się na spoczynek do swojego domu po ciężkim dniu, a jego celem na jutro jest dokładna analiza wszystkich mieszkańców Forumowic i próba wytropienia ostatniego zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Splendid panowie. Autografy po edycji, ale jeszcze mamy wiele do zrobienia, choć to był na pewno udany dzień. Ciesze sie że mafia dała sie nabrać jak zupa nabierką na to sprawdzenie siebie. Sądziliście że będe ryzykował?
Nvm do zobaczenia jutro, jestem zmęczony i jakoś głowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Jednego lyberała mniej w naszej wsi - zarechotała Waldemara na wieść o tym, że Leper faktycznie okazał się zdrajcą. Dodatkowo ich (waham się użyć słowa "anioł") stróż wybronił swoje dupsko i nadal może aktywnie uczestniczyć w poszukiwaniach drugiego świaniaka.
Przyznaję, że Vilmar nie był w gronie osób najbardziej przeze mnie podejrzewanych i Budo mnie zaskoczył. Swoją niewinnością również ;>
Pozostaje znaleźć drugiego, ale mamy na to czas.

*****
Przepraszam za offtop, ale wolę nie pisać tego w podpisie, bo mogą niektórzy przeoczyć.
Zaczynam diabelski weekend (3 dni w pracy 12, 12 i 10 h + impreza okolicznościowa w sobotę) i moja aktywność w grze spadnie. Proszę nie wiązać tego z jakimiś brudnymi zagrywkami. Praca, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie zakończył się dzień wczorajszy ubiliśmy liberała i na dodatek drugiemu liberałowi nie udało się ubić następnego niewinnego. Jednego jesteśmy na chwilę obecną pewni Budo jest niewinny i jego funkcja też w naszej społeczności jest również znana każdemu to katani.
Pozostało nas ośmiu i z tej właśnie grupy wykluczam trzy osoby – siebie, Budo i Yamamoto nasza doktorka narobiła za dużo zamieszania żeby być tym drugim liberałem. Na wstępie ją podejrzewałem ale teraz dzięki argumentom przedstawionym pozostawiam ją w gronie niewinnych.
Będę poszukiwał drugiego liberała w grupie:
1. Kukowsky
2. Andrij
3. Ninja Seba
4. Ninger
5. walgierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No cóż trzeba sie zabrać do roboty, mamy trochę czasu, więc może podsumujmy co wiemy.
Niewinnego na bank mamy jednego i jestem nim ja. Zostaje więc taka ekipa:
1. Kukowsky
2. Andrij
3. Shudo
4. Ninja Seba
5. Ninger
6. Yamamoto
7. walgierz
Z Waszej radosnej siódemki najbardziej podejrzana wydaje się być Gierzowa. Czemu? Przez to, że na siłe starała sie nam wmówić winę Yamamoto. Kilka osób wypowiedziało sie w stosunku do pani doktor nieprzychylnie i Waldemara zaczęła działać, aby utłuc ją w linczu. I pewnie tak by sie stało, gdyby nie moja interwencja. Potem zaś Gierzowa wyzbywa sie swojej agresji i nieco potulnieje. Co w związku z tym? Wygląda mi to na działanie mafiosa, ale mafiosa nieostrożnego, co nie pasuje mi do Gierzowej.
Kolejna ciekawa sprawa- Vilmar w linczu głosował na Kukovskiego- mafijne krycie się? Może, nie ma dowodów.
Niewinni wg mnie są doktor Żurawska (Yamamoto), Shudo i Andrij. Wobec czego moje podejrzenia spadają na walgierza, Ninję, Kukowskiego oraz Ningera. Na razie nie ma sie jeszcze trzymać, ale najpoważniej podpadł mi walgierz i jeśli nic sie nie zmieni to do niego powędruje mój dzisiejszy głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem zagłosować na Yamamoto, ale jak każdy pamięta Budo odkrył się jako katani i wszyscy zlinczowali Vilmara. Dziś znów moim podejrzanym jest Yamamoto z tych samych powodów co wcześniej. Podejrzewam jeszcze graczy którzy wstrzymali się z oddaniem głosu po wypowiedzi Budo, ale to raczej mało prawdopodobne ponieważ nie o każdej porze ma się dostęp do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się