Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2008 o 20:07, Sam Fisher5 napisał:

> No własnie nie zmienie , wydaje mi sie że mtobi kreci cos z wayzinem , to jest ich
ostatnia
> deska ratunku...
> Tak wierze że Bumber to katani , i jak mówie NIE ZMIENIE NIC DZISIAJ
Jeszcze raz proszę: zaczekaj z tą deklaracją.
Jeśli wg Ciebie Bumber to katani, to dla Ciebie mtobi to mafia.

Lampek: czy dla Ciebie Bumber był katanim?

No napisałem tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:09, Phelela napisał:

> > No własnie nie zmienie , wydaje mi sie że mtobi kreci cos z wayzinem , to jest
ich
> ostatnia
> > deska ratunku...
> > Tak wierze że Bumber to katani , i jak mówie NIE ZMIENIE NIC DZISIAJ
> Jeszcze raz proszę: zaczekaj z tą deklaracją.
> Jeśli wg Ciebie Bumber to katani, to dla Ciebie mtobi to mafia.
>
> Lampek: czy dla Ciebie Bumber był katanim?
No napisałem tak ;]

Więc się zabawmy. Zrób to, co ja:

***************************************************************************** ****************************

Lincz --> mtobi

*********************************************************************** **********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ci powiem dlaczego go nie zlinczuje . Otóż jakbym sie mylił a on okazał sie katanim , wtedy mielibysmy przerabane , na dzien dzisiejszy wole zlinczowac Wayzina do którego jestem bardziej przekonany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:14, Phelela napisał:

Już ci powiem dlaczego go nie zlinczuje . Otóż jakbym sie mylił a on okazał sie katanim
, wtedy mielibysmy przerabane , na dzien dzisiejszy wole zlinczowac Wayzina do którego
jestem bardziej przekonany .

Ja też jestem przekonany co do winy Wayzina. Ale popatrz: jeśli się mylisz, że mtobi jest mafią, to AUTOMATYCZNIE mylisz się, że Wayzin jest w mafii. Jeśli mtobi=katani, to Wayzin=mieszkaniec.
Więc linczuj mtobiego ;)
Edit: Dodam jeszcze, że jeśli Wayzin będzie niewinny, to będziemy mieli mniejsze szanse, niż wtedy, kiedy mtobi okazałby sięneiwinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak samo : Jeśli Wayzin mafia to mtobi też mafia ;]
EDIT : Jeśli zabijemy kataniego bedzie gorzej niz bysmy zabili mieszkanca , czyż nie prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:19, Phelela napisał:

No to tak samo : Jeśli Wayzin mafia to mtobi też mafia ;]

Nom. Ale popatrz:
Lincz na mafii:
Jeśli Wayzin to mafia, to mtobi to też mafia.
Jeśli mtobi to mafia, to Wayzin to też mafia.

Lincz na niewinnym:
Jeśli Wayzin jest niewinny, to nadal nie wiemy, kim jest mtobi.(Jasne, może być katanim. Ale NIE MUSI)
Jeśli mtobi jest niewinny, mamy mafioza(wdowiakma) i niewinnego(Wayzina).

Więc przy której okazji więcej zyskujemy w przypadku pudła?

Edit:
Jeśli my nie zabijemy kataniego, to pewnie zrobi to mafia. To raz.
Dwa: bądź konsekwentny. Wg Ciebie Bumber był katanim ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:22, Sam Fisher5 napisał:

> No to tak samo : Jeśli Wayzin mafia to mtobi też mafia ;]
>
Nom. Ale popatrz:
Lincz na mafii:
Jeśli Wayzin to mafia, to mtobi to też mafia.
Jeśli mtobi to mafia, to Wayzin to też mafia.

No to jest oczywiste

Dnia 14.08.2008 o 20:22, Sam Fisher5 napisał:

Lincz na niewinnym:
Jeśli Wayzin jest niewinny, to nadal nie wiemy, kim jest mtobi.(Jasne, może być katanim.
Ale NIE MUSI)

Fakt nie rozpatrzyłem tej sytuacji

Dnia 14.08.2008 o 20:22, Sam Fisher5 napisał:

Jeśli mtobi jest niewinny, mamy mafioza(wdowiakma) i niewinnego(Wayzina).

To kto jest 2 mafiozem ;P

Dnia 14.08.2008 o 20:22, Sam Fisher5 napisał:


Więc przy której okazji więcej zyskujemy w przypadku pudła?

Przy ostatniej .Chociaż możemy stracic kataniego ;]

Dnia 14.08.2008 o 20:22, Sam Fisher5 napisał:

Edit:
Jeśli my nie zabijemy kataniego, to pewnie zrobi to mafia. To raz.
Dwa: bądź konsekwentny. Wg Ciebie Bumber był katanim ^^

Według ciebie tez :}
Dobra przekonałes mnie , dzis sie wszystko rozstrzygnie

Lincz ---> Mtobi

EDIT : niestety juz nikt wiecej mnie nie przekona bo poprostu innych możliwosci już nie ma ;F No chyba że MG bedzie katanim ^ ^ Musze isc to 2 sprawa do zobaczenia jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:27, Phelela napisał:

Lincz ---> Mtobi

Dobra decyzja.
Wayzin, Lampek: mam nadzieję, że zrobicie to samo. Reszty o to nie proszę, bo i tak ich nie ma.

Edit: a na razie:

1. Wayzin --> wdowiakm
2.
3. BogSumerow --> Wayzin
4. Phelela --> mtobi
5. wdowiakm --> Wayzin
6.
7. Morze -->
8. mtobi --> wdowiakm
9.
10.
11.
12. Sam --> mtobi
13. Lampek --> Wayzin

Wayzin: 3
mtobi: 2
wdowiakm: 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie wszystko jest takie łatwe i proste Sam. Dla przykładu: Mtobi to mafia, Wayzin jest niewinny i wdowiak jest niewinny... zabijamy mtobiego, później rzucamy się na Wayzina... a w końcu na wdowiaka. I przegrywamy.

Mam nadzieję, że tym razem mafia tak sprytna nie była. Cóż...ja bym tak zrobił :P W każdym bądź razie, przyznaję Ci rację Sam. Przekonajmy się, kim jest mtobi.

========================================
Zmiana Linczu
Lincz -> Mtobi
========================================


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

> Lincz ---> Mtobi
Dobra decyzja.
Wayzin, Lampek: mam nadzieję, że zrobicie to samo. Reszty o to nie proszę, bo i tak ich
nie ma.


Pamiętaj jednak Sam...nasza współpraca nie oznacza, że Ci ufam. To tak na przyszłość, gdybyś coś kombinował... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:32, Lampek napisał:

Niestety, nie wszystko jest takie łatwe i proste Sam. Dla przykładu: Mtobi to mafia,
Wayzin jest niewinny i wdowiak jest niewinny... zabijamy mtobiego, później rzucamy się
na Wayzina... a w końcu na wdowiaka. I przegrywamy.

Uwględniłem to, stąd lincz na mtobim.

Dnia 14.08.2008 o 20:32, Lampek napisał:


Mam nadzieję, że tym razem mafia tak sprytna nie była. Cóż...ja bym tak zrobił :P W każdym
bądź razie, przyznaję Ci rację Sam. Przekonajmy się, kim jest mtobi.

Dziękuję.

Dnia 14.08.2008 o 20:32, Lampek napisał:


========================================
Zmiana Linczu
Lincz -> Mtobi
========================================



I to dobrze, że mi nie ufasz... niestety nawzajem ;)

Edit: ech posta z rospiską nie mogę zedytować... no nic:

1. Wayzin --> wdowiakm
2.
3. BogSumerow --> Wayzin
4. Phelela --> mtobi
5. wdowiakm --> Wayzin
6.
7. Morze -->
8. mtobi --> wdowiakm
9.
10.
11.
12. Sam --> mtobi
13. Lampek --> mtobi

Wayzin: 2
mtobi: 3
wdowiakm: 2

Mtobi prowadzi, jednak czułbym się bezpieczniej, jeśli Wayzin oddałby na niego głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując Windowsa: Pf. Róbta co chceta, co ja moge, wobec waszej wyrafinowanej kalkulacji... Załóżmy, że jednak jestem mafią. Czy to takie oczywiste, że próbowałem bronić swojego partnera - Wayzina? NIe sądzisz, że wtedy z mojej strony, byłaby to obrona prymitywna, widoczna po jednym linczu ? Co jeśli wtedy, moim partnerem byłby wdowiak ? Ja na waszym miejscu miałbym poważny problem, kogo z tej dwojki po mej śmierci linczować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Sam, że od tej odpowiedzi zaczynam, ale najkrótsza, a dopiero wróciłem ;>

A więc... Nie jestem do końca przekonany, że Bumber skłamał celowo. Myślę, że zbyt pochopnie stwierdził, że jestem winny, bo i za to mnie podejrzewał. Mimo wszystko może jest katanim (był raczej), a po prostu sprawdzał mnie w dniu, gdy został zlinczowany i prawdy nijak się nie dowiedzieliśmy. Czyli wyszło na to, że po prostu stwierdził z góry, że muszę być winny, był katanim i podparł to dowodem, że mnie sprawdził. Ale mnie NIE sprawdził. Może jestem podejrzany, ale ja wiem lepiej czy jestem winny i niestety muszę się z Bumberem nie zgodzić. Nie chwytam się tego jak ostatniej deski ratunku - chcę po prostu, byśmy nie stracili kolejnego dnia na śmierci kogoś niewinnego. Następne dwa dni to będzie jeden wielki stres, bo jeśli nie wyłapiemy (wtedy już -iecie, bo prawdopodobnie będę już martwy) ich przez następne dwa dni, ba - jeśli jutro nikogo winnego nie zlinczujecie, to koniec. Chyba nie chcemy porażki... Dlatego warto jednak zastanowić się nad linczem mojej osoby - może popełniałem błędy, niechcący skłamałem kilka razy, ale... Naprawdę, nie warto tracić kolejnego dnia. Bo rezultat mojej śmierci Was zaskoczy i będziecie musieli znaleźć dwóch mafiozów, a nie jak Wam się teraz wydaje - jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale z twojej wypowiedzi wynika jednak, że to nie jestem winny. Bo ja nie jestem twoim partnerem, ja nie mam partnera :P.

Proponuję, byśmy zlinczowali WDOWIAKA. Bo jeśli mtobi jest prawdziwym katanim, to i tak zginie z rąk mafii. Jeśli jest mafią, to wyeliminuje kogoś, ale prawdopodobnie nie mnie - bo ja jestem wciąż w kręgu podejrzeń. Dlatego wtedy Go zlinczujemy, potem się pomyśli. Uważam, że tak będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:37, Wayzin napisał:

Sorry Sam, że od tej odpowiedzi zaczynam, ale najkrótsza, a dopiero wróciłem ;>

Np.

Dnia 14.08.2008 o 20:37, Wayzin napisał:


Linczuj mtobiego, proszę. Masz jeszcze 1h 20min ;)

I edit:

Dnia 14.08.2008 o 20:37, Wayzin napisał:

Dzięki, ale z twojej wypowiedzi wynika jednak, że to nie jestem winny. Bo ja nie jestem
twoim partnerem, ja nie mam partnera :P.

Proponuję, byśmy zlinczowali WDOWIAKA. Bo jeśli mtobi jest prawdziwym katanim, to i tak
zginie z rąk mafii. Jeśli jest mafią, to wyeliminuje kogoś, ale prawdopodobnie nie mnie
- bo ja jestem wciąż w kręgu podejrzeń. Dlatego wtedy Go zlinczujemy, potem się pomyśli.
Uważam, że tak będzie lepiej.


O nie. Czemu nie? Bo jeśli wdowiak będzie winny, to nie znamy roli mtobiego. Jasne - działa to w drugą stronę, ale tylko, jeśli mtobi byłby winny. Śmierć niewinnego mtobiego wpycha nam w ręce Twoją niewinność i lincz na wdowiakmie :P

Chcę zobaczyć Twój lincz na mtobim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wg mnie bezpieczniej jest najpierw zabić Wdowiaka. Zauważ, że mtobi mógłby być domniemanym katanim. Wtedy sam zginie z rąk mafii, więc jednego podejrzanego mniej. Wtedy już będzie wiadomo, że był katanim, albo przynajmniej mieszkańcem. Jeśli Go teraz zabijemy (mtobiego) i okaże się, że jest niewinny, to zlinczujemy Wdowiaka, jako, że mtobi Go ponoć sprawdził. Jeśli mtobi nie umrze z rąk mafii, to już nie będzie wyboru i będziemy musieli Go zlinczować. Moim zdaniem to by było bardziej na rękę. Bynajmniej będzie trochę mniej nerwowo, bo będziemy pewni, że mamy w ręku choć jednego mafioza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a więc o to Wam chodzi... Ale niestety - to nie działa w tą stronę. Bo jeśli mtobi będzie winny, to wtedy na pierwszy ogień idę ja z tego co tutaj widzę. Bynajmniej - załóżmy, że mtobi jest winny. Wtedy co z Wdowiakiem? Dalej jest jednym wielkim znakiem zapytania. To sprytna akcja - z jednej strony Wdowiak wydaje się niewinny, bo "sprawdził" Go winny... A z drugiej strony - może właśnie o to chodziło, by - jeśli jeden zginie - drugi przeżył. Choć śmierć Wdowiaka jako winnego dawałaby mtobiemu większy "immunitet" (mniej podejrzeń) niż na odwrót... Więc zagłosuję na mtobiego.

Lincz -> Mtobi

A i mam nadzieję, że wiecie co robicie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:50, Wayzin napisał:

Kurczę, a więc o to Wam chodzi... Ale niestety - to nie działa w tą stronę. Bo jeśli
mtobi będzie winny, to wtedy na pierwszy ogień idę ja z tego co tutaj widzę. Bynajmniej
- załóżmy, że mtobi jest winny. Wtedy co z Wdowiakiem? Dalej jest jednym wielkim znakiem
zapytania. To sprytna akcja - z jednej strony Wdowiak wydaje się niewinny, bo "sprawdził"
Go winny... A z drugiej strony - może właśnie o to chodziło, by - jeśli jeden zginie
- drugi przeżył. Choć śmierć Wdowiaka jako winnego dawałaby mtobiemu większy "immunitet"
(mniej podejrzeń) niż na odwrót... Więc zagłosuję na mtobiego.

Lincz -> Mtobi

A i mam nadzieję, że wiecie co robicie ;>

1. mtobi niewinny:
linczujemy wdowiakma.
Wayzin jest poza podejrzeniami.
2. mtobi winny:
linczujemy Wayzina(Bumber go wskazał)
Alternatywa: linczujemy wdowiakma
Alternatywa: linczujemy... nie powiem, kogo :P
jesteśmy jeden dzień do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat próbowałem wmanewrować mafie, zapewniając Lampka, że sprawdzę siebie. Podejrzewam, że mafia mogłaby to lyknąć. Ale w sumie, teraz i tak ginę a wy zostajecie ze swoim "dniem do przodu". Good luck, mam nadzieje, że miasto wygra, skoro moge się do tego przyczynić.
EDIT: To apropos tego, co mówil Wayza, że zginę w mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się