Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Podsumowanie

Możliwe pary

Skyler-Vaxinar
Skyler-Deih

Opcje

Vbone który dość szybko rzucił się na Skylera, zaraz po ogłoszeniu wyników
Shogun który może nie być katanim, jednak jest to bardzo mało prawdopodobne i tego w żaden sposób już nie sprawdzimy.

Czy dziś ubicie samego Skylera nas przybliży do zwycięstwa? Czy lepszy jest remis. Ja za remisem nie jestem.


--------------------------------------------------

Lincz ---------> Skyler

**********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:22, spider88 napisał:

Z Twoich obliczeń wychodzi że w mafii jest czterech. Na pewno Skyler, być może Shogun, Deih i ja. Coś za > dużo.

Nie Spiderze. :) Jeśli np Ty, to nie deih. No to jest jasne.

Dnia 11.02.2009 o 16:22, spider88 napisał:

Już wcześniej zaistniały twoje słowa że mafia nie
zabija, że ja i Skyler jesteśmy nieobecni więc zapewne to my jesteśmy Co źli. Proste prawda ?

Myślisz, że byłbym takim idiotom i pisał o "nie zabijaniu" mafii planując coś takiego? Od razu o tym krzyczał? Nie, nie spiderze.
O Twojej i skylera nieobecności pisałem bardziej ze względu na to, że lepiej dla gry jakbyście byli. Zapewne widziałeś, że niektóre osoby były poirytowane nieobecnością innych, a tu jeszcze Was zabrakło.

Dnia 11.02.2009 o 16:22, spider88 napisał:

Same błędy. Fiarot źle liczy

Tak pamiętam, że Fiarot coś źle policzył.

Dnia 11.02.2009 o 16:22, spider88 napisał:

Czy dziś ubicie samego Skylera nas przybliży do zwycięstwa? Czy lepszy jest remis. Ja za remisem nie jestem.

Ja również dziś za remisem nie jestem. Remis był korzystny wczoraj (ogólnie). Dziś Skyler jest za remisem, gdyż więcej trupów przybliży pozostałęgo mafioza do wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:15, skyler napisał:

Heloł? Mi jest na rękę a nie miastu?

Ano tak. To logiczne, skoro w mafii jesteś. :P

Dnia 11.02.2009 o 16:15, skyler napisał:

A jeśli Tobie nie jest na rękę to przepraszam bardzo, nie chciałem urazić mafioza :]

Wczoraj opowiadałem się za remisem, dziś już nie. Jest nas malutko, to zbliży tego jednego mafioza (bo mam nadzieję, że dziś już jednego ubijemy) do wygranej.
Dziś jest za duże zamieszanie kto w mafii mógłby być. Dlatego lepiej ostrożniej stąpać. A jest duże prawdopodobieństwo, że dziś obok Ciebie zlinczujemy mieszkańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:06, Vaxinar napisał:

Dziś Skyler
jest za remisem, gdyż więcej trupów przybliży pozostałęgo mafioza do wygranej.

Czy Ty potrafisz liczyć i myśleć?
Jest nas sześciu - przy pojedynczym linczu i mordzie jutro zostaje czterech pod warunkiem że trafimy pojedynczym strzałem mafiozę (po rozkładzie głosów nic na to nie wskazuje).
Jest nas sześciu - przy remisie w linczu i mordzie na jutro zostaje trzech. Chyba łatwiej w finale wybierać z pośród dwóch niż trzech przeciwników? Nie mówiąc o tym, że dziś zwiększamy szansę na trafienie jednego bandziora którego trafić dziś musimy.
Czy to tak ciężko zrozumieć czy po prostu dobrze o tym wiesz tylko udajesz że nie wiesz bo to dla Ciebie niekorzystne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:14, Vaxinar napisał:

> Heloł? Mi jest na rękę a nie miastu?
Ano tak. To logiczne, skoro w mafii jesteś. :P

no to się zdziwisz bo nie jestem. Mam dziś podobne odczucia jakie wczoraj miał Fiarot i sytuacja jest podobna :)

Dnia 11.02.2009 o 17:14, Vaxinar napisał:

A jest duże prawdopodobieństwo, że dziś obok Ciebie zlinczujemy mieszkańca.

Czyli jest duże prawdopodobieństwo że zlinczujecie dwóch mieszkańców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zapędziłem, tym o czym wczoraj rozmawialiśmy i błędnie dziś stawiałem przy tym, że wczoraj remis, dziś nie.
Wczoraj remis był bardzo korzystny, po to... Aby nie było nas 6... Tymczasem mafia sprytnie, albo przez przypadek doprowadziła, że jest nas 6. A jak już wczoraj z Fiarotem pisaliśmy, przy sześciu trzeba.... zrobić remis. Jest później, niż mi się pierwotnie wydawało.

Niby dobrze kombinujesz, pytanie tylko po co?
Jeśli Shogun jest jednak w mafii, to byłby w mafii ze spiderem, którego uniewinnił. Jak nie Shogun to Ty.
Zaraz się cofnę i popatrzę kto opowiadał się za remisem, a kto nie. Jeden gracz wybitnie remisu nie chciał. Czy to on specjalnie do niego doprowadził? Z drugiej strony mógł remis wykombinować mafiozo, który otwarcie się za remisem opowiadał. Prawie wszyscy się opowiadali, więc dlaczego akurat ktoś jego miałby oskarżyć? :/
Czuję się z lekka zagubiony teraz.

P.S.
Poczytałem. Shogun remisu nie chciał co Fiarot ciągle mu wypominał. Czyżby do remisu jednak doprowadził jako mafia razem ze spiderem (który w przypadku Shoguna w mafii sam byłby w niej naprawdopodobniej) i wyskoczył z tym katanim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:19, skyler napisał:

Czy Ty potrafisz liczyć i myśleć?


Trochę się zagalopowałeś.Zapominasz że jest jeszcze katani.To po pierwsze, po drugie jeśli wierzymy kataniemu to ja także jestem mieszkańcem. Co bardzo zniekształca Twoje obliczenia.Wtedy to, znika możliwość, albo raczej ewentualność na remis dziś.Nie ma on po prostu żadnego uzasadnienia, przynajmniej dla mieszkańców. Jeśli mafia rzuci się na Shoguna a on sprawdzi siebie, tracą mord, jeśli zamordują kogoś innego a on kogoś sprawdzi to też będziemy znów o jednego do przodu. Swoją drogą dziwne że nie odniosłeś się do posta kataniego, gdzie zostałeś jawnie odkryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:07, spider88 napisał:

Trochę się zagalopowałeś.Zapominasz że jest jeszcze katani.To po pierwsze, po drugie
jeśli wierzymy kataniemu to ja także jestem mieszkańcem. Co bardzo zniekształca Twoje
obliczenia.Wtedy to, znika możliwość, albo raczej ewentualność na remis dziś.Nie ma on
po prostu żadnego uzasadnienia, przynajmniej dla mieszkańców.


Skyler ma trochę racji. Problem polega na tym, że nie wolno do końca wykluczyć winy kataniego. Że to on jednak nie jest w mafii. Co wtedy? Wtedy rzuca to cień na niego (byłoby to pewne, jako mieszkaniec raczej by nie kłamał) i na 99% Ciebie.
Co do remisu dziś - Skyler poniekąd dobrze napisał. Zauważ po co wczoraj mieszkańcy chcieli remisu? Aby doprowadzić do tego, aby było nas pięciu, a nie sześciu....

Wszystko sprowadza się do tego co napisałeś "jeśli wierzymy kataniemu". Jeśli wierzymy, to sprawa na dziś trudna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 18:19, Vaxinar napisał:

Wszystko sprowadza się do tego co napisałeś "jeśli wierzymy kataniemu". Jeśli wierzymy,
to sprawa na dziś trudna nie jest.

Na ten czas musimy uwierzyć. Problem jest z tym drugim mafiozom. Co do remisu widzę zdania są jeszcze bardziej podzielone niż dnia wczorajszego. Coś mi się wydaje , że do remisu nie dojdzie biorąc pod uwagę fakt , iż Tobie nie spieszno umierać a jak miałby być remis to właśnie z udziałem. Zauważmy , że bardziej wierzymy w niewinność Spidera niż Shoguna-kataniego. Shogun mógłby też wystawić swojego kompana i mieć zwycięstwo w garści. Na razie zostawmy tak jak jest. Ginie sam skyler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:50, deih napisał:

Na ten czas musimy uwierzyć.

Musimy? Niestety zbyt wiele takich kitów widziałem, aby tak wierzyć. :)
Wiesz, jeśli dziś się pomylimy to jutro będziemy wiedzieć na stówkę, że w mafii jest Shogun i spider (w związku z tym, że go Shogun chronił). Tylko może być już za późno, bo będziemy nas 4, albo 3. Wtedy mafia jednego zabija, jednego linczuje. Albo po prostu jednego zabija.

Dnia 11.02.2009 o 18:50, deih napisał:

remisu nie dojdzie biorąc pod uwagę fakt , iż Tobie nie spieszno umierać a jak miałby
być remis to właśnie z udziałem.

Emm, w sensie jeśli remis to tylko ze mną? To chciałeś tu napisać?
No fakt, jeśli ma być tak - albo ja i skyler, albo skyler bez nikogo (bo jak remis to tylko z moim udziałem) to nie chcę takiego remisu. Zawsze to lepiej z jednym mieszkańcem więcej.
Nie jest chyba zbyt dobre takie myslenie "jeśli remis to właśnie z Twoim udziałem"? Tak piszesz, jakbyś już na 100% pewny był, że jestem w mafii.

Dnia 11.02.2009 o 18:50, deih napisał:

Zauważmy , że bardziej wierzymy w niewinność Spidera niż Shoguna-kataniego.

To jest trochę dziwne zdanie.
Jeśli zakładamy niewinność Shoguna i wierzymy, że jest katanim (a jest albo katanim, albo w mafii) to spider automatycznie jest niewinny, bo Shogun go sprawdził. To jasne. Czyli w niewinnośc Shoguna wierzymy w takim samym stopniu jak Spidera.
Co innego jeśli Shogun jest w mafii, wtedy to reputacja spidera diametralnie spada.

Dnia 11.02.2009 o 18:50, deih napisał:

Na razie zostawmy tak jak jest. Ginie sam skyler.

Jak już wcześniej pisałem wczoraj robiliśmy podwójny lincz, aby dziś nie było 6 osób. A mamy 6 osób. Skyler dobrze to zauważył (niezależnie kim jest), zauważyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy zmianę. Pewnie się dziś nie uda, jednak zobaczymy dzięki temu kto po której stoi stronie. Vaxinar zaczął się bronić przed remisem, jeśli to on miałby w nim udział. Jeśli dodamy to, jak i wcześniejsze zarzuty, to lecim panie z tym koksem.

Zmiana

***********************************
Lincz--------->Vaxinar
***********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 19:52, spider88 napisał:

Jeśli dodamy to, jak i wcześniejsze zarzuty


Które? Odpowiedziałem Ci co i jak. Twój zarzut to zdanie wyrwane z kontekstu. :) Ale jak tam chcesz, jutro będziecie musieli przyznajmniej jednego mafioza zabić i oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:19, skyler napisał:

> Dziś Skyler
> jest za remisem, gdyż więcej trupów przybliży pozostałęgo mafioza do wygranej.
Czy Ty potrafisz liczyć i myśleć?
Jest nas sześciu - przy pojedynczym linczu i mordzie jutro zostaje czterech pod
warunkiem że trafimy pojedynczym strzałem mafiozę (po rozkładzie głosów nic na to nie
wskazuje).
Jest nas sześciu - przy remisie w linczu i mordzie na jutro zostaje trzech. Chyba
łatwiej w finale wybierać z pośród dwóch niż trzech przeciwników? Nie mówiąc o tym, że
dziś zwiększamy szansę na trafienie jednego bandziora którego trafić dziś musimy.
Czy to tak ciężko zrozumieć czy po prostu dobrze o tym wiesz tylko udajesz że nie wiesz
bo to dla Ciebie niekorzystne?



Jak na Ciebie zaglosujemy to 1 mafiozo mniej. 2 nie powiem bo z 2 ktora sprawdzilem tylko 1 jest w mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze chyba tylko Spider chce na Vaxinara glosowac co daje glupia sytuacje bo wychodzi na to ze 1 z mafiozow bedzie musial glosowac na swojego kompana Skylera(no bo Spider jak juz pisalem jest niewinny) i tu zaczynaja sie prawdziwe schody. Poswiecenie jets ale jutro w malym gronie ten 1 moze wygrac z mieszkancami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko na jedno bo chwilowo nie mam czasu. Nie , nie tylko z Tobą , ale to jest pierwsza para do odstrzału. Ja mam problem z remisem gdyż nadal uważam Cie za niewinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę byłoby 3:2 skyler - vaxinar w głosach.
Skyler zmienił, więc głos Shoguna nic nie zmieni. A zmienić mógłby, gdyby jeszcze ostatecznie okazało się, że jest w tej mafii....

Edycja - no to mamy jak na tacy. Oby to nie był ślepy strzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się