Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Znowu studia po 5 dniowej przerwie. Wybacz, ale nie mogłem być tak aktywny ;).

Odpowiedź na Twe pytanie jest negatywna, ponieważ ja nie uważam, ja jestem pewny, że TY jesteś z mafii.

Genialne podejście? tylko tyle? Ja się tyle wysiliłem, równie dobrze mogło to wyniknąć w 10 postach zamiast jednego. Pokaż klasę, i albo się przyznaj albo wyjdź na przeciw memu oskarżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:55, Insom napisał:

Znowu studia po 5 dniowej przerwie. Wybacz, ale nie mogłem być tak aktywny ;).

Odpowiedź na Twe pytanie jest negatywna, ponieważ ja nie uważam, ja jestem pewny,
że TY jesteś z mafii.

Genialne podejście? tylko tyle? Ja się tyle wysiliłem, równie dobrze mogło to wyniknąć
w 10 postach zamiast jednego. Pokaż klasę, i albo się przyznaj albo wyjdź na przeciw
memu oskarżeniu.


Nie mam na to czasu, równie dobrze mogę powiedzieć, że Shudo nas oszukał i tak naprawdę Avalon był mafią. Prawdopodobieństwo na to i na to, że katani zmyślił to, że mnie sprawdził są tak samo bliskie zeru. Uparłeś się - Twój problem. Tym samym nawet nie mam co analizować Inita, ponieważ on jest za mądry by Tobie się przekabacić, Ty zagłosujesz na mnie, więc ja muszę na Ciebie, ponieważ w innym przypadku jest remis . . .

Aczkolwiek rozbawiła mnie teoria, gdzie katani uniewinnia kogoś takiego jak ja ot tak sobie. Bardzo ciekawy ruch z jego strony, kogośtam sprawdził, ale wolał fałszywie powiedzieć, że sprawdził mnie :). Pójdźmy krok dalej! Może sprawdził kogoś, kogo my ostatnio zlinczowaliśmy :DD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie no spoko, rozumiem Cię. Lepiej oskarżać kogoś uniewinnionego przez kataniego, niż atakować osobę, która według Ciebie jest niewinna. Genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:02, Prido napisał:

Nie mam na to czasu, równie dobrze mogę powiedzieć, że Shudo nas oszukał i tak naprawdę
Avalon był mafią. Prawdopodobieństwo na to i na to, że katani zmyślił to, że mnie sprawdził
są tak samo bliskie zeru. Uparłeś się - Twój problem. Tym samym nawet nie mam co analizować
Inita, ponieważ on jest za mądry by Tobie się przekabacić, Ty zagłosujesz na mnie, więc
ja muszę na Ciebie, ponieważ w innym przypadku jest remis . . .

Aczkolwiek rozbawiła mnie teoria, gdzie katani uniewinnia kogoś takiego jak ja ot tak
sobie. Bardzo ciekawy ruch z jego strony, kogośtam sprawdził, ale wolał fałszywie powiedzieć,
że sprawdził mnie :). Pójdźmy krok dalej! Może sprawdził kogoś, kogo my ostatnio zlinczowaliśmy
:DD?


Może Shudo pomylił się raz jeszcze i jest 3 miastowych? -.-

Init gra nielogicznie jako mafia, gra miejscami głupio, wręcz żal mi go trochę. Nie ma sensu głosować na takiego mieszczanina.
Kindziuk - jeżeli był katanim - nie zrobił nic dla miasta dobrego, miał być może jakiś ciekawy plan w zanadrzu, ale nie broniąc się spartolił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:07, Insom napisał:


Może Shudo pomylił się raz jeszcze i jest 3 miastowych? -.-

Init gra nielogicznie jako mafia, gra miejscami głupio, wręcz żal mi go trochę. Nie ma
sensu głosować na takiego mieszczanina.
Kindziuk - jeżeli był katanim - nie zrobił nic dla miasta dobrego, miał być może jakiś
ciekawy plan w zanadrzu, ale nie broniąc się spartolił sprawę.


Nie zmienia to faktu, że mnie sprawdził i jestem niewinny... Zresztą sprawy nie spartolił, bo jest nas 3, a nie 4. Wtedy byłoby ciężej trafić mafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak. Katani w postaci kindziuka uniewinnił Prida. Nie wiem dlaczego Prido jeszcze żyje ale mniejsza z tym. Ja mogę napisać za siebie że jestem niewinny. Byłbym za głupi żeby być mafią :) W takiej sytuacji chyba jedynym podejrzanym i raczej kandydatem na lincz jest Insom. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:07, Insom napisał:

Init gra nielogicznie jako mafia, gra miejscami głupio, wręcz żal mi go trochę. Nie ma
sensu głosować na takiego mieszczanina.


Żal takiego mieszczanina, to lepiej na 100% uniewinnionego zabić - ale rozkmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:04, Prido napisał:

Ale nie no spoko, rozumiem Cię. Lepiej oskarżać kogoś uniewinnionego przez kataniego,
niż atakować osobę, która według Ciebie jest niewinna. Genialne!


Jak to do mnie mówiłeś, to ja zamnię to trochę i powiem, że JEŚLI init jest z mafii, niech się wszyscy ze mnie śmieją na koniec - w końcu to tylko gra, i chodzi o dobra zabawę. Dam mu przyjemność skończenia tego pomyślnie ALE jak mówiłem wielokrotnie - to jest prawie nie możliwe... zupełnie jak moje teorie 1%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:08, init011 napisał:

Ja to widzę tak. Katani w postaci kindziuka uniewinnił Prida. Nie wiem dlaczego Prido
jeszcze żyje ale mniejsza z tym. Ja mogę napisać za siebie że jestem niewinny. Byłbym
za głupi żeby być mafią :) W takiej sytuacji chyba jedynym podejrzanym i raczej kandydatem
na lincz jest Insom. Takie jest moje zdanie.


Mafia zabija niewinnych, bo na nich miasto może się później oprzeć, a jedyny taki który pozostał to Prido. Ty i ja byliśmy pod wieloma podejrzeniami od pozostałych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:10, Prido napisał:

> Byłbym za głupi żeby być mafią :)

Co przez to rozumiesz ;o?


Na pewno nie grałbym w taki sposób jaki teraz grałem będąc mafią. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:09, Insom napisał:

> Ale nie no spoko, rozumiem Cię. Lepiej oskarżać kogoś uniewinnionego przez kataniego,

> niż atakować osobę, która według Ciebie jest niewinna. Genialne!

Jak to do mnie mówiłeś, to ja zamnię to trochę i powiem, że JEŚLI init jest z mafii,
niech się wszyscy ze mnie śmieją na koniec - w końcu to tylko gra, i chodzi o dobra zabawę.
Dam mu przyjemność skończenia tego pomyślnie ALE jak mówiłem wielokrotnie - to jest prawie
nie możliwe... zupełnie jak moje teorie 1%?


Bwhahhahahaha. Pierwszy raz mam styczność z taką końcówką. To wiesz co kolego? Głosuj na siebie. Skoro ja jestem uniewinniony odgórnie, a Ty uniewinniasz Inita, to chyba nie masz wyjścia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:11, init011 napisał:

> > Byłbym za głupi żeby być mafią :)
>
> Co przez to rozumiesz ;o?

Na pewno nie grałbym w taki sposób jaki teraz grałem będąc mafią. I tyle :)


Czemu byś tak nie grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:11, Insom napisał:

> Ja to widzę tak. Katani w postaci kindziuka uniewinnił Prida. Nie wiem dlaczego
Prido
> jeszcze żyje ale mniejsza z tym. Ja mogę napisać za siebie że jestem niewinny. Byłbym

> za głupi żeby być mafią :) W takiej sytuacji chyba jedynym podejrzanym i raczej
kandydatem
> na lincz jest Insom. Takie jest moje zdanie.

Mafia zabija niewinnych, bo na nich miasto może się później oprzeć, a jedyny taki który
pozostał to Prido. Ty i ja byliśmy pod wieloma podejrzeniami od pozostałych graczy.


PS. Zapominasz, że kindziuk to kumpel Inita, więc Init wie o mojej niewinności. Taki hincik dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:11, Insom napisał:

> Ja to widzę tak. Katani w postaci kindziuka uniewinnił Prida. Nie wiem dlaczego
Prido
> jeszcze żyje ale mniejsza z tym. Ja mogę napisać za siebie że jestem niewinny. Byłbym

> za głupi żeby być mafią :) W takiej sytuacji chyba jedynym podejrzanym i raczej
kandydatem
> na lincz jest Insom. Takie jest moje zdanie.

Mafia zabija niewinnych, bo na nich miasto może się później oprzeć, a jedyny taki który
pozostał to Prido. Ty i ja byliśmy pod wieloma podejrzeniami od pozostałych graczy.



Co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:12, Prido napisał:

> > > Byłbym za głupi żeby być mafią :)
> >
> > Co przez to rozumiesz ;o?
>
> Na pewno nie grałbym w taki sposób jaki teraz grałem będąc mafią. I tyle :)
>

Czemu byś tak nie grał?



Co Ty tak na mnie wlazłeś na końcu? Książkę piszesz czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się