Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 8 - szybszy i bardziej gadżeciarski?

37 postów w tym temacie

Haha zapewne :) Jak by tylko MS zrobił kiedyś pożadnego Windows nie to co Vista czy 7. Czy nie mogą zrobić odświeżonego XP ? Tylko zawsze dodają jakies wodotryski które nie przyspieszaja a zwalniaja komputer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logowanie dzięki rozpoznawaniu twarzy od jakiegoś czasu oferują laptopy. Co prawda dzięki zewnętrznym aplikacjom, ale użytkownikowi specjalnej różnicy to nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą gre, juz przeszedłem kampanie Decepticonów i jestem przed połową Autobotów.
Gre oceniam na 6/10. spolszczenie jest średniej jakości. jest zaledwie kilka polskich głosów podkładających texty pod różne transformersy - wynik jest taki że grając Brawlem nie wiedziałem czy to mój transformer gada czy Megatron. tak sam głos mają też niektóre autoboty :/
-Kolejna sprawa to design. cały czas jesteśmy na planecie Cybertron w środku lub na zewnątrz i po kilku misjach czuć to monotonie otaczającego cię metalowego złomu. wygląd transformerów podobnych do swojej planety jeszcze bardziej potęguje to wrażenie. -Wszystko wygląda jak jedna wielka fabryka. brakuje mi jakiś metropolii, parków, deptaków w których autoboty po prostu sobie żyją, zdobywają wiedzę, prowadzą badania.
-Transformacje i dźwięk przy nim jest fajny, ale jak się jest jakimś pojazdem i włącza się przyspieszenie to nie wiedzieć czemu czułość myszki nagle wzrasta i z trudem się steruje.
-Scenariusz jest średni, ale akurat tego się zbytnio nie czepiam no bo to wojna, ale już texty transformersów są totalnie żałosne skierowane chyba do 5 latków z manią mniejszości.
-model destrukcji jest bardzo słaby, podczas włączania się gry jest znaczek ze gra korzysta z Physix, ale nie za wiele chyba z niego korzysta. rozwalone transformersy rozpadają się w niepodobne kawałeczki. albo po jasnym błysku po prostu znikają. są standardowe wybuchowe beczki i parę innych elementów. i to tyle.
-Podczas multi jest chaos i gra w zasadzie polega na strzelaniu ze wszystkiego co się da we wszystko co się rusza i jest innego koloru niż twoi przyjaciele-tostery (w singlu zresztą jest tak samo).

o wiele bardziej by tej grze wyszło na dobre gdyby była jednak na planecie ziemia, żeby były inne samochody, cywile, zwierzęta, itd a rozgrywka była bardziej taktyczna, żeby można się było np ukrywać między innymi samochodami itd ...

jeszcze wspomnę że jest bardzo mała ilość i różnorodność broni jak na tak rozległy i dziwny świat z drugiej strony przy tak małej sztucznej inteligencji przeciwników i prostackiej rozgrywce nie było by możliwości zastosowania min, czujników itp bardziej taktycznych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:43, vegost napisał:

Haha zapewne :) Jak by tylko MS zrobił kiedyś pożadnego Windows nie to co Vista czy 7.
Czy nie mogą zrobić odświeżonego XP ? Tylko zawsze dodają jakies wodotryski które nie
przyspieszaja a zwalniaja komputer ?

mam plan, może odświeżony windows 3.11 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

34all chyba w złym temacie dałeś komenta ;p

Co do tematu no to jak narazie Windows 7 jest ich najlepszym systemem, więc na 8 myślę ze jeszcze nie czas. No i można by obniżyć trochę te ceny tych systemów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze juz 7 mial byc bardziej przejrzysty od xp. i oczywiscie nic z tego nie wyszlo tylko udalo im sie zepsuc panel sterowania. wiec niech juz nic nie ulepszaja, bo zawsze osiagaja skutek odwrotny do zamierzonego. przeciez ta firma nie potrafi nawet sciagac pomyslow od innych a co dopiero wymyslic czegos sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:43, vegost napisał:

Haha zapewne :) Jak by tylko MS zrobił kiedyś pożadnego Windows nie to co Vista czy 7.
Czy nie mogą zrobić odświeżonego XP ? Tylko zawsze dodają jakies wodotryski które nie
przyspieszaja a zwalniaja komputer ?

Jak na razie, to W7 jest najlepszy. I jest porządny, porządniejszy od XP. Kocham ludzi co uważają że ich XP to najlepszy system na świecie. Przejrzyjcie to wreszcie na oczy, XP też ma wady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, iż panel sterowania w XP był o wiele lepszy od tego w 7, do którego po ponad pół roku nie przywykłem. Szczególnie jeśli chodzi o zarządzanie kartami sieciowymi. W 7 jest tego za dużo napchane, więc co będzie w 8... Jak zwykle lepsze jest wrogiem dobrego, a w M$ zawsze zmieniają to co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 15:12, Yoruaaw napisał:

mam plan, może odświeżony windows 3.11 ?


Czemu by nie, jeśli miałby by byc lepszy od Win 7 ? Nie ważna jest nazwa lecz funkcjonalność a do tego microsoftowi jeszcze daleko. @Kretoszczur nikt nie twierdzi że XP nie ma wad ,ale dla mnie jest lepszy od win7 :) Jak mam instalować czy kupować windowsa viste lub 7 tylko dlatego że ma nowszego directxa który prawie nic nie wnosi a podwyższa wymagania to powiem ci szczerze nie warto i szkoda na taki system 500 zł : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar przerzucić się z xp na 7, a tu znowóż o nowym systemie windows 8 dajcie chwile wytchnienia ciągle nowe oprogramowanie. A ceny 7 nie spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nowego.... Microsoft ma problem z interfejsem. Niestety. Nie mają pomysłu... Logowanie za pomocą kamerki? Mam to już w lapku Toshiby od 2 lat.. działa to tak sobie, nie znam nikogo kto by to włączył na dłużej.
Vista, potem "7", teraz "8".... to tak naprawdę ten sam system.. Ciagle przeładowany i powolny.. Nietstety, zeby nie wypaść z rynku Microsoft musi zaprezentować w końcu pełnowartościowy, przyjazny i lekki system, na razie podejmuje takie próby. Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wolę logowanie na linie papilarne. Świetne hasło przy okazji. Sam to mam, chociaż nie korzystam ;]

"na którym od lat bazuje Apple." - podoba mi się to. Co jak co ale faktycznie apple ma się ostatnio świetnie i myślę że nawet Microsoft powinien z nich wziąć przykład. Produkty apple są bardziej "konsolowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować